Sezona 2011/2012, tekmovanje 2012 W.C. U20 - Div I sk. A

LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1Nemčija550000349257028,00%94,29%15
2Belorusija5300112110115413,04%96,30%10
3Norveška530002191367220,59%83,87%9
4Slovenija512002161244820,59%75,00%7
5Avstrija5100131126-15749,52%75,00%4
6Velika Britanija500005637-31957,41%77,14%0


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
17.12.201119:30Olympia Eissportzentrum - Garmisch Partenkirchen - GER1. (redni del)Norveška3 - 5
[zapisnik]
Nemčija
17.12.201116:00Olympia Eissportzentrum - Garmisch Partenkirchen - GER1. (redni del)Slovenija2 - 1
[zapisnik]
Belorusija
17.12.201112:30Olympia Eissportzentrum - Garmisch Partenkirchen - GER1. (redni del)Avstrija3 - 1
[zapisnik]
Velika Britanija
16.12.201119:00Olympia Eissportzentrum - Garmisch Partenkirchen - GER1. (redni del)Slovenija1 - 4
[zapisnik]
Norveška
16.12.201115:30Olympia Eissportzentrum - Garmisch Partenkirchen - GER1. (redni del)Belorusija6 - 2
[zapisnik]
Avstrija
15.12.201119:00Olympia Eissportzentrum - Garmisch Partenkirchen - GER1. (redni del)Nemčija11 - 1
[zapisnik]
Velika Britanija
14.12.201119:30Olympia Eissportzentrum - Garmisch Partenkirchen - GER1. (redni del)Nemčija5 - 2
[zapisnik]
Slovenija
14.12.201116:00Olympia Eissportzentrum - Garmisch Partenkirchen - GER1. (redni del)Norveška5 - 2
[zapisnik]
Avstrija
14.12.201112:30Olympia Eissportzentrum - Garmisch Partenkirchen - GER1. (redni del)Velika Britanija2 - 10
[zapisnik]
Belorusija
13.12.201117:00Olympia Eissportzentrum - Garmisch Partenkirchen - GER1. (redni del)Norveška2 - 3
[zapisnik]
Belorusija

Celoten razpored tekem >









  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled