Sezona 2009/2010, tekmovanje DP Mlajši dečki 09/10

LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1Hk Slavija Junior1411200111343708433,85%92,86%37
2HD Mladi Jesenice1410201196356110431,37%84,62%35
3HDK Maribor141000137939407829,63%84,62%31
4Hk MK Bled147001690642614825,00%72,22%22
5Hk Olimpija14610075869-1115418,18%70,83%20
6Hk Celje144000105787-3012820,75%75,93%12
7Hk Triglav1420021026103-77907,14%71,11%8
8HDD Bled1410001326105-791102,13%78,00%3


Skupina A
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1HDK Maribor641001208123216,13%100,00%14
2Hk Slavija Junior630003171526017,14%84,00%9
3Hk MK Bled6200131626-1010616,67%84,21%7
4HD Mladi Jesenice6200042024-4465,56%78,26%6


Skupina B
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1Hk Olimpija6600004416285421,74%85,19%18
2Hk Celje631002332583620,00%77,78%11
3Hk Triglav6100231529-143817,65%84,21%5
4HDD Bled6010051436-223415,38%76,47%2


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
30.03.201018:00Dvorana Celje - Celje - SLOSkupina BHk Celje10 - 4
[zapisnik]
HDD Bled
25.03.201017:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina AHDK Maribor2 - 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
25.03.201017:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina AHD Mladi Jesenice3 - 6
[zapisnik]
Hk MK Bled
23.03.201017:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina BHk Triglav3 - 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
20.03.201014:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOSkupina BHk Olimpija7 - 3
[zapisnik]
Hk Celje
20.03.201014:15Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina AHk MK Bled2 - 3
[zapisnik]
HDK Maribor
20.03.201012:00Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina BHDD Bled0 - 1
[zapisnik]
Hk Triglav
17.03.201017:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina AHk Slavija Junior5 - 3
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
17.03.201017:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina AHDK Maribor4 - 0
[zapisnik]
Hk MK Bled
13.03.201018:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina AHk Slavija Junior3 - 4
[zapisnik]
Hk MK Bled

Celoten razpored tekem >









  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled