Sezona 2008/2009, tekmovanje 2009 W.C. U-18 Div II A

PODATKI O TEKMOVANJU


V divizijo I napreduje KOREJA
v divizijo III se seli MEHIKA

Najboljši igralci prvenstva:
vratar: HAN Jae Ik - KOR
barnilec: MAGOVAC Aleksander - SLO
napadalec: YOON Ji Man - KOR


LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1KOREJA550000304268817,07%97,44%15
2SLOVENIJA540001425376024,32%100,00%12
3ROMUNIJA5300022320312512,50%86,67%9
4HRVAŠKA5200032327-49418,18%83,33%6
5ŠPANIJA5100041227-151188,16%86,36%3
6MEHIKA500005350-47760,00%66,67%0


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
28.03.200920:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)SLOVENIJA2 - 4
[zapisnik]
KOREJA
28.03.200916:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HRVAŠKA11 - 1
[zapisnik]
MEHIKA
28.03.200913:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)ROMUNIJA7 - 3
[zapisnik]
ŠPANIJA
26.03.200920:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MEHIKA0 - 12
[zapisnik]
SLOVENIJA
26.03.200916:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)ŠPANIJA1 - 9
[zapisnik]
HRVAŠKA
26.03.200913:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)ROMUNIJA0 - 8
[zapisnik]
KOREJA
25.03.200920:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)SLOVENIJA8 - 0
[zapisnik]
ŠPANIJA
25.03.200916:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)KOREJA10 - 0
[zapisnik]
MEHIKA
25.03.200913:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HRVAŠKA1 - 6
[zapisnik]
ROMUNIJA
23.03.200920:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)SLOVENIJA6 - 0
[zapisnik]
ROMUNIJA

Celoten razpored tekem >









  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled