Sezona 2013/2014, tekmovanje DP Mlajši dečki 13/14

LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1HD mladi Jesenice211720111594911020327,27%91,53%56
2Hk Slavija Junior211520131134271809,59%100,00%50
3Hk MK Bled2114101512950798626,56%95,35%45
4Hk Olimpija21111018104743020919,44%90,28%36
5Hk Triglav218103973621115612,77%82,76%29
6Team Zagreb2151011460131-7113811,54%73,44%18
7HDD Bled2130011764170-10612017,65%76,36%10
8HDK Maribor2121001851175-12424810,00%67,09%8


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
30.03.201411:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled4 - 6
[zapisnik]
HDD Bled
29.03.201414:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled3 - 0
[zapisnik]
HDK Maribor
26.03.201416:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 - 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
22.03.201416:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija5 - 2
[zapisnik]
HDD Bled
22.03.201413:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor1 - 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
22.03.201412:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 - 6
[zapisnik]
Hk MK Bled
22.03.201412:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb1 - 7
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
17.03.201418:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija1 - 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
15.03.201416:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled14 - 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
15.03.201414:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior5 - 1
[zapisnik]
Team Zagreb

Celoten razpored tekem >









  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • Warrior

    Warrior
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled