Sezona 2010/2011, tekmovanje DP Kadeti 10/11

LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1HD Mladi Jesenice211910011753414133524,24%95,24%59
2Hk Olimpija21171003133528130618,82%88,89%53
3Team Zagreb21131016140716938917,28%84,54%42
4HDK Maribor2110001101151041122110,84%82,80%31
5Hk Triglav-Hk MK Bled219102997103-630011,69%85,26%31
6Hk Beostar216201125879-211918,97%84,62%23
7Hk Celje2131021598155-5713921,67%89,36%13
8Hk Slavija Jr-HDD Bled2100002132250-2182903,42%70,00%0


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
21.03.201118:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinaleHD Mladi Jesenice2 - 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
19.03.201115:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOfinaleHk Olimpija2 - 1
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
17.03.201117:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinaleHD Mladi Jesenice3 - 0
[zapisnik]
Hk Olimpija
16.03.201118:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOrazvrstitevHDK Maribor3 - 4
[zapisnik]
Hk Triglav-Hk MK Bled
14.03.201117:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOfinaleHk Olimpija4 - 2
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
14.03.201116:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOrazvrstitevHk Triglav-Hk MK Bled4 - 3
[zapisnik]
HDK Maribor
12.03.201118:15Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOrazvrstitevHDK Maribor8 - 2
[zapisnik]
Hk Triglav-Hk MK Bled
12.03.201117:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinaleHD Mladi Jesenice5 - 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
07.03.201117:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOpolfinaleHDK Maribor4 - 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
07.03.201116:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOpolfinaleHk Triglav-Hk MK Bled2 - 8
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice

Celoten razpored tekem >









  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • Warrior

    Warrior
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled