Sezona 2006/2007, tekmovanje DP Kadeti

PODATKI O TEKMOVANJU


Državni prvak v sezoni 2006/07

m l a d i J E S E N I C E


1. mladi Jesenice
2. HS Olimpija
3. Celje
4. Maribor
5. Bled
6. Triglav
7. Alfa


LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1HS OLIMPIJA242101021856611975318,54%91,45%43
2HK CELJE24190005138894955215,95%90,29%38
3HD mladi JESENICE24170007168967243421,11%89,60%34
4HDK MARIBOR231102010140964460113,13%84,97%24
5HKMK BLED23601016110156-4636017,76%83,23%13
6HK TRIGLAV2240101753146-934499,52%79,68%9
7ŠD ALFA2200102151196-1454496,50%75,14%1


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
31.03.200718:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinaleHD mladi JESENICE1 - 0
[zapisnik]
HS OLIMPIJA
31.03.200713:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOrazvrstitevHDK MARIBOR4 - 6
[zapisnik]
HK CELJE
28.03.200719:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOfinaleHS OLIMPIJA2 - 3
[zapisnik]
HD mladi JESENICE
28.03.200717:30Dvorana Celje - Celje - SLOrazvrstitevHK CELJE7 - 4
[zapisnik]
HDK MARIBOR
21.03.200717:45Dvorana Celje - Celje - SLOpolfinaleHK CELJE5 - 6
[zapisnik]
HD mladi JESENICE
20.03.200717:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOpolfinaleHS OLIMPIJA11 - 2
[zapisnik]
HDK MARIBOR
18.03.200718:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOpolfinaleHD mladi JESENICE5 - 4
[zapisnik]
HK CELJE
18.03.200712:00Dvorana Celje - Celje - SLOpolfinaleHDK MARIBOR3 - 9
[zapisnik]
HS OLIMPIJA
14.03.200718:45Dvorana Bled - Bled - SLOčetrtfinaleHKMK BLED2 - 7
[zapisnik]
HDK MARIBOR
14.03.200718:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOčetrtfinaleHD mladi JESENICE10 - 0
[zapisnik]
HK TRIGLAV

Celoten razpored tekem >









  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • Riko

    Riko
  • CCM

    CCM
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • Kompas

    Kompas
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Petrol

    Petrol
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled