Tekmovanje: IHL Članice 20/21
Lokacija: Dvorana Zalog
Št. tekme: 3
Datum: 18.10.2020
Čas: 17:00
Gledalcev: /

Linjski sodnik: MRAK Katja
Linjski sodnik: PAHOR Tilen
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: KAKER Gorazd
Zapisnikar: PRODAN Gregor
Časomerilec: BAUMKIRCHER Klemen

HK SŽ Olimpija (HKO)

4 : 2
( 0:0, 2:1, 2:1 )

HDK Maribor (MAR)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKO
#33 INTIHAR Tjaša
00:00
Vstop vratarja
MAR
#35 SENEGAČNIK JAKOVAC Katarina
02:42
Izključitev
MAR
2 min
#18 MERC Pia, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 02:42 - 04:42 ]
06:31
Izključitev
HKO
2 min
#25 MAVER Nina, ILL-H (IIHF #169, Nepravilen nalet (ženske)) [ 06:31 - 08:31 ]
17:20
Izključitev
HKO
2 min
#38 PREN Pia, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 17:20 - 19:20 ]

2 / 3

26:00
Gol
HKO
1 : 0
#38 PREN Pia, podaja #32 KOKOLJ Klara, #10 BIŠČAK Katja
29:14
Izključitev
HKO
2 min
#25 MAVER Nina, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 29:14 - 31:14 ]
33:00
Gol
MAR
1 : 1
#28 BULJETA Lea, podaja #7 FRIŠ LORBER Tanaja
39:46
Gol
HKO
2 : 1
#38 PREN Pia, podaja #89 POVŠE Zala

3 / 3

42:04
Izključitev
HKO
2 min
#10 BIŠČAK Katja, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 42:04 - 44:04 ]
44:17
Izključitev
MAR
2 min
#28 BULJETA Lea, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 44:17 - 46:17 ]
44:39
Gol
MAR
2 : 2
#51 GOLOB Anemaria (-1)
47:06
Gol (GWG)
HKO
3 : 2
#38 PREN Pia, podaja #25 MAVER Nina
47:06
Izključitev
MAR
0 min
#14 POREKAR Nuša, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 47:06 - 47:06 ]
56:07
Gol
HKO
4 : 2
#25 MAVER Nina, podaja #9 LONČAR Nina, #26 DUKARIČ Eva
60:00
Izstop vratarja
HKO
#33 INTIHAR Tjaša
60:00
Izstop vratarja
MAR
#35 SENEGAČNIK JAKOVAC Katarina

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#33
INTIHAR Tjaša
GK
-
-

#10
BIŠČAK Katja
D
-
1
#26
DUKARIČ Eva (C)
F
-
1
#32
KOKOLJ Klara
D
-
1
#9
LONČAR Nina
D
-
1
#25
MAVER Nina
P
1
1
#7
PAZLAR Urša (A)
F
-
-
#89
POVŠE Zala
F
-
1
#38
PREN Pia
F
3
-
#11
SRAKAR Lara
P
-
-
#15
USNIK Patricija
D
-
-

HDK Maribor

#
Ime
Poz
G
A
#35
SENEGAČNIK JAKOVAC Katarina
GK
-
-

#28
BULJETA Lea
RD
1
-
#7
FRIŠ LORBER Tanaja (A)
C
-
1
#55
FRIŠ LORBER Tineja
LD
-
-
#51
GOLOB Anemaria
C
1
-
#23
KARNET Nastja
D
-
-
#18
MERC Pia
LD
-
-
#29
MIHELIČ Mia
LW
-
-
#36
OMAN Brina
LW
-
-
#33
POLANEC Anja Jelka
C
-
-
#14
POREKAR Nuša (C)
RD
-
-
#11
PRŠINA Ana
RW
-
-
#48
SENEGAČNIK JAKOVAC Tinkara
LD
-
-
#44
ŠKULJ Liza
RW
-
-
#50
ŠOLINC Sabina
F
-
-
#26
URNAUT Nuša
RW
-
-

1 / 3

2 / 3

26:00
HKO
1 : 0
#38 PREN Pia, podaja #32 KOKOLJ Klara, #10 BIŠČAK Katja
33:00
MAR
1 : 1
#28 BULJETA Lea, podaja #7 FRIŠ LORBER Tanaja
39:46
HKO
2 : 1
#38 PREN Pia, podaja #89 POVŠE Zala

3 / 3

44:39
MAR
2 : 2
#51 GOLOB Anemaria (-1)
47:06
HKO
3 : 2
#38 PREN Pia, podaja #25 MAVER Nina
56:07
HKO
4 : 2
#25 MAVER Nina, podaja #9 LONČAR Nina, #26 DUKARIČ Eva

1 / 3

02:42
MAR
2 min
#18 MERC Pia, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 02:42 - 04:42 ]
06:31
HKO
2 min
#25 MAVER Nina, ILL-H (IIHF #169, Nepravilen nalet (ženske)) [ 06:31 - 08:31 ]
17:20
HKO
2 min
#38 PREN Pia, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 17:20 - 19:20 ]

2 / 3

29:14
HKO
2 min
#25 MAVER Nina, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 29:14 - 31:14 ]

3 / 3

42:04
HKO
2 min
#10 BIŠČAK Katja, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 42:04 - 44:04 ]
44:17
MAR
2 min
#28 BULJETA Lea, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 44:17 - 46:17 ]
47:06
MAR
0 min
#14 POREKAR Nuša, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 47:06 - 47:06 ]




  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • Riko

    Riko
  • CCM

    CCM
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • Kompas

    Kompas
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Petrol

    Petrol
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled