Tekmovanje: IHL - Člani - 20/21
Lokacija: Dvorana Podmežakla
Št. tekme: 19
Datum: 07.11.2020
Čas: 18:00
Gledalcev: /

Sodnik: BAJT Miha
Linjski sodnik: GROZNIK BOŠTJAN
Linjski sodnik: BERGANT Anže
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: POTOČAR Boštjan
Zapisnikar: KLAVŽAR Bojan
Časomerilec: PANJTAR Klavdij

HD Hidria Jesenice (HDJ)

8 : 3
( 1:1, 5:1, 2:1 )

HKMK Bled (HKB)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HDJ
#25 PANJTAR Gašper
00:00
Vstop vratarja
HKB
#95 JUSTIN Mark
08:01
Izključitev
HDJ
2 min
#21 PROSTOR Anže, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 08:01 - 10:01 ]
12:32
Izključitev
HKB
2 min
#11 FLAJS Žan, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 12:32 - 14:04 ]
14:04
Gol
HDJ
1 : 0
#8 KRMELJ Miha, podaja #2 ŠKOF Jan, #24 BALOH David (+1)
18:10
Gol
HKB
1 : 1
#79 KORZHYLETSKYI Danylo, podaja #39 REKAR Nik
18:59
Izključitev
HKB
2 min
#51 PODREKAR Gaber, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 18:59 - 20:59 ]

2 / 3

22:37
Gol
HKB
1 : 2
#69 BURAZIN Tadej, podaja #9 PANČUR Nejc
24:06
Gol
HDJ
2 : 2
#13 LANGUS Nace, podaja #3 LUKAN Domen
24:38
Gol
HDJ
3 : 2
#24 BALOH David, podaja #8 KRMELJ Miha, #3 LUKAN Domen
25:23
Izključitev
HDJ
2 min
#16 LUKAN Aljaž, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 25:23 - 27:23 ]
27:30
Izključitev
HKB
2 min
#69 BURAZIN Tadej, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 27:30 - 28:06 ]
28:06
Gol (GWG)
HDJ
4 : 2
#24 BALOH David (+1)
28:06
Izključitev
HKB
2 min
#13 FLAJS Jan, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 28:06 - 30:06 ]
28:50
Izključitev
HDJ
2 min
#12 ZOR Matic, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 28:50 - 30:50 ]
30:01
Gol
HDJ
5 : 2
#15 BRUN RAUH Lan, podaja #3 LUKAN Domen, #11 DOBRAVEC Juš
35:49
Izključitev
HKB
2 min
#23 SRPČIČ Žan Luka, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 35:49 - 37:49 ]
37:46
Izključitev
HKB
2 min
#9 PANČUR Nejc, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 37:46 - 39:15 ]
39:15
Gol
HDJ
6 : 2
#24 BALOH David, podaja #2 ŠKOF Jan (+1)
40:00
Izključitev
HKB
10 min
#91 BORSE Tim, UN-SP (IIHF #168, Nešportno obnašanje) [ 40:00 - 50:00 ]

3 / 3

45:41
Gol
HDJ
7 : 2
#19 SVETINA Rok, podaja #15 BRUN RAUH Lan, #11 DOBRAVEC Juš
47:31
Gol
HDJ
8 : 2
#12 ZOR Matic, podaja #10 OBLAK Miha
47:31
Izključitev
HKB
10 min
#23 SRPČIČ Žan Luka, UN-SP (IIHF #168, Nešportno obnašanje) [ 47:31 - 57:31 ]
48:41
Izključitev
HDJ
2 min
#8 KRMELJ Miha, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 48:41 - 50:41 ]
51:09
Izključitev
HKB
2 min
#51 PODREKAR Gaber, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 51:09 - 53:09 ]
51:33
Izključitev
HKB
5 min
#6 SLIVNIK Luc, SPEAR (IIHF #161, Bodenje z rezilom palice), kazen prestaja #16 JELOČNIK Emil [ 51:33 - 56:33 ]
51:33
Izključitev
HKB
20 min
#6 SLIVNIK Luc, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 56:33 - 60:00 ]
56:57
Izključitev
HDJ
2 min
#6 RIJAVEC Aleksander, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 56:57 - 58:57 ]
59:24
Gol
HKB
8 : 3
#91 BORSE Tim, podaja #79 KORZHYLETSKYI Danylo, #11 FLAJS Žan
60:00
Izstop vratarja
HDJ
#25 PANJTAR Gašper
60:00
Izstop vratarja
HKB
#95 JUSTIN Mark

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
PANJTAR Gašper
GK
-
-
#1
ŽAGAR Nejc
GK
-
-

#24
BALOH David
F
3
1
#15
BRUN RAUH Lan (C)
F
1
1
#11
DOBRAVEC Juš
P
-
2
#4
FARTEK Filip
D
-
-
#8
KRMELJ Miha (A)
D
1
1
#20
KUMANOVIĆ Lovro
F
-
-
#13
LANGUS Nace
F
1
-
#14
LESNIČAR Tjaš
F
-
-
#16
LUKAN Aljaž
F
-
-
#3
LUKAN Domen
D
-
3
#10
OBLAK Miha
F
-
1
#23
PODREKAR Anže
LD
-
-
#21
PROSTOR Anže
F
-
-
#18
REP Ožbej
D
-
-
#6
RIJAVEC Aleksander
F
-
-
#2
ŠKOF Jan
D
-
2
#19
SVETINA Rok (A)
F
1
-
#12
ZOR Matic
F
1
-

HKMK Bled

#
Ime
Poz
G
A
#1
DUKARIČ Pia
GK
-
-
#95
JUSTIN Mark
GK
-
-

#8
BOHINC Rožle
D
-
-
#91
BORSE Tim
F
1
-
#69
BURAZIN Tadej (C)
F
1
-
#13
FLAJS Jan
F
-
-
#11
FLAJS Žan
F
-
1
#16
JELOČNIK Emil
D
-
-
#79
KORZHYLETSKYI Danylo
F
1
1
#9
PANČUR Nejc
F
-
1
#17
PAZLAR Mitja
F
-
-
#51
PODREKAR Gaber
D
-
-
#10
PODREKAR Urban
D
-
-
#39
REKAR Nik
F
-
1
#6
SLIVNIK Luc
F
-
-
#23
SRPČIČ Žan Luka
D
-
-
#88
TIŠLAR Patrik
F
-
-
#22
ZUPAN Andraž
F
-
-

1 / 3

14:04
HDJ
1 : 0
#8 KRMELJ Miha, podaja #2 ŠKOF Jan, #24 BALOH David (+1)
18:10
HKB
1 : 1
#79 KORZHYLETSKYI Danylo, podaja #39 REKAR Nik

2 / 3

22:37
HKB
1 : 2
#69 BURAZIN Tadej, podaja #9 PANČUR Nejc
24:06
HDJ
2 : 2
#13 LANGUS Nace, podaja #3 LUKAN Domen
24:38
HDJ
3 : 2
#24 BALOH David, podaja #8 KRMELJ Miha, #3 LUKAN Domen
28:06
HDJ
4 : 2
#24 BALOH David (+1)
30:01
HDJ
5 : 2
#15 BRUN RAUH Lan, podaja #3 LUKAN Domen, #11 DOBRAVEC Juš
39:15
HDJ
6 : 2
#24 BALOH David, podaja #2 ŠKOF Jan (+1)

3 / 3

45:41
HDJ
7 : 2
#19 SVETINA Rok, podaja #15 BRUN RAUH Lan, #11 DOBRAVEC Juš
47:31
HDJ
8 : 2
#12 ZOR Matic, podaja #10 OBLAK Miha
59:24
HKB
8 : 3
#91 BORSE Tim, podaja #79 KORZHYLETSKYI Danylo, #11 FLAJS Žan

1 / 3

08:01
HDJ
2 min
#21 PROSTOR Anže, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 08:01 - 10:01 ]
12:32
HKB
2 min
#11 FLAJS Žan, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 12:32 - 14:04 ]
18:59
HKB
2 min
#51 PODREKAR Gaber, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 18:59 - 20:59 ]

2 / 3

25:23
HDJ
2 min
#16 LUKAN Aljaž, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 25:23 - 27:23 ]
27:30
HKB
2 min
#69 BURAZIN Tadej, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 27:30 - 28:06 ]
28:06
HKB
2 min
#13 FLAJS Jan, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 28:06 - 30:06 ]
28:50
HDJ
2 min
#12 ZOR Matic, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 28:50 - 30:50 ]
35:49
HKB
2 min
#23 SRPČIČ Žan Luka, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 35:49 - 37:49 ]
37:46
HKB
2 min
#9 PANČUR Nejc, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 37:46 - 39:15 ]
40:00
HKB
10 min
#91 BORSE Tim, UN-SP (IIHF #168, Nešportno obnašanje) [ 40:00 - 50:00 ]

3 / 3

47:31
HKB
10 min
#23 SRPČIČ Žan Luka, UN-SP (IIHF #168, Nešportno obnašanje) [ 47:31 - 57:31 ]
48:41
HDJ
2 min
#8 KRMELJ Miha, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 48:41 - 50:41 ]
51:09
HKB
2 min
#51 PODREKAR Gaber, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 51:09 - 53:09 ]
51:33
HKB
5 min
#6 SLIVNIK Luc, SPEAR (IIHF #161, Bodenje z rezilom palice), kazen prestaja #16 JELOČNIK Emil [ 51:33 - 56:33 ]
51:33
HKB
20 min
#6 SLIVNIK Luc, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 56:33 - 60:00 ]
56:57
HDJ
2 min
#6 RIJAVEC Aleksander, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 56:57 - 58:57 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled