Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki - U13 - 20/21
Lokacija: Dvorana Podmežakla
Št. tekme: 32
Datum: 13.10.2020
Čas: 16:30
Gledalcev: 42

Linjski sodnik: ČAMDŽIĆ Aljoša
Linjski sodnik: MRAK Katja
Kontrolor: ROZMAN Zoran
Zdravstvena oskrba: POTOČAR Boštjan
Zapisnikar: KLAVŽAR Bojan
Časomerilec: PANJTAR Klavdij

HD Hidria Jesenice (HDJ)

5 : 4 *
( 1:0, 1:2, 2:2, 0:0 )

HDD Bled (BLE)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HDJ
#1 ZUPAN URH Ožbej
00:00
Vstop vratarja
BLE
#44 KUDER Lan
00:38
Gol
HDJ
1 : 0
#8 FRELIH Niko, podaja #18 ULČAR Jan, #24 TOPALOVIČ Benjamin
11:26
Izključitev
BLE
2 min
#11 GOLUB Tomaž, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 11:26 - 13:26 ]
18:00
Vstop vratarja
HDJ
#25 BALDERMAN Aljaž
18:00
Izstop vratarja
HDJ
#1 ZUPAN URH Ožbej

2 / 3

22:17
Gol
HDJ
2 : 0
#24 TOPALOVIČ Benjamin, podaja #23 ŽIGON Jan
24:23
Gol
BLE
2 : 1
#66 KRIVIC Jaka, podaja #10 HROBAT PLEMELJ Bor
28:46
Gol
BLE
2 : 2
#10 HROBAT PLEMELJ Bor
30:52
Izključitev
BLE
2 min
#11 GOLUB Tomaž, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 30:52 - 32:52 ]

3 / 3

39:17
Izključitev
HDJ
2 min
#15 DOLENC Nejc, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 39:17 - 41:17 ]
41:43
Gol
HDJ
3 : 2
#24 TOPALOVIČ Benjamin
44:17
Gol
HDJ
4 : 2
#24 TOPALOVIČ Benjamin, podaja #17 ŠABANOVIĆ Kenan, #18 ULČAR Jan
46:51
Gol
BLE
4 : 3
#66 KRIVIC Jaka (PS)
46:51
Izključitev
HDJ
0 min
#22 KOVAČEVIČ Din, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 46:51 - 46:51 ]
48:47
Izključitev
HDJ
2 min
#17 ŠABANOVIĆ Kenan, ROUGH (IIHF #158, Grobost), kazen prestaja #6 PETKOVIČ Filip [ 48:47 - 50:47 ]
48:47
Izključitev
HDJ
2 min
#17 ŠABANOVIĆ Kenan, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 48:47 - 50:47 ]
48:47
Izključitev
BLE
2 min
#11 GOLUB Tomaž, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 48:47 - 50:47 ]
53:41
Gol
BLE
4 : 4
#10 HROBAT PLEMELJ Bor, podaja #87 FISTER Matevž
53:41
Izstop vratarja
HDJ
#25 BALDERMAN Aljaž
54:00
Izstop vratarja
BLE
#44 KUDER Lan

4 / 3

Ni dogodkov

Podaljšek

54:01
Gol (GWG)
HDJ
5 : 4
#22 KOVAČEVIČ Din (PS)

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
BALDERMAN Aljaž
GK
-
-
#1
ZUPAN URH Ožbej
GK
-
-

#19
ALEŠ Rene
P
-
-
#3
AMBROŽIČ Nejc
P
-
-
#12
AVGUSTINČIČ Žiga
P
-
-
#15
DOLENC Nejc
P
-
-
#8
FRELIH Niko
P
1
-
#20
HAFNER Tadej
P
-
-
#11
KOBENTAR Luka
P
-
-
#21
KORBAR Jakob
F
-
-
#22
KOVAČEVIČ Din
P
1
-
#6
PETKOVIČ Filip
P
-
-
#13
REBOLJ Erazem
D
-
-
#17
ŠABANOVIĆ Kenan
RD
-
1
#4
ŠKREBLIN Tim
P
-
-
#2
SMUKAVEVC Drejc
P
-
-
#10
ŠPENDOV Jaša
RD
-
-
#24
TOPALOVIČ Benjamin
C
3
1
#18
ULČAR Jan
LW
-
2
#23
ŽIGON Jan
LW
-
1
#16
ŽIGON Nel
P
-
-

HDD Bled

#
Ime
Poz
G
A
#44
KUDER Lan
GK
-
-

#5
ČERNE Miha
P
-
-
#87
FISTER Matevž
C
-
1
#11
GOLUB Tomaž
RW
-
-
#10
HROBAT PLEMELJ Bor
C
2
1
#16
JOVANOVIČ ŠORN Brin
P
-
-
#66
KRIVIC Jaka
C
2
-
#7
LAVRIH Maks
P
-
-
#12
POLONČIČ Aljaž
P
-
-
#15
RESMAN Luka
P
-
-
#64
SENIČAR Tomaž
P
-
-
#63
ŠIFRER Jakob
P
-
-
#3
ŠIFRER Matija
P
-
-

1 / 3

00:38
HDJ
1 : 0
#8 FRELIH Niko, podaja #18 ULČAR Jan, #24 TOPALOVIČ Benjamin

2 / 3

22:17
HDJ
2 : 0
#24 TOPALOVIČ Benjamin, podaja #23 ŽIGON Jan
24:23
BLE
2 : 1
#66 KRIVIC Jaka, podaja #10 HROBAT PLEMELJ Bor
28:46
BLE
2 : 2
#10 HROBAT PLEMELJ Bor

3 / 3

41:43
HDJ
3 : 2
#24 TOPALOVIČ Benjamin
44:17
HDJ
4 : 2
#24 TOPALOVIČ Benjamin, podaja #17 ŠABANOVIĆ Kenan, #18 ULČAR Jan
46:51
BLE
4 : 3
#66 KRIVIC Jaka (PS)
53:41
BLE
4 : 4
#10 HROBAT PLEMELJ Bor, podaja #87 FISTER Matevž

4 / 3

Podaljšek

54:01
HDJ
5 : 4
#22 KOVAČEVIČ Din (PS)

1 / 3

11:26
BLE
2 min
#11 GOLUB Tomaž, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 11:26 - 13:26 ]

2 / 3

30:52
BLE
2 min
#11 GOLUB Tomaž, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 30:52 - 32:52 ]

3 / 3

39:17
HDJ
2 min
#15 DOLENC Nejc, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 39:17 - 41:17 ]
46:51
HDJ
0 min
#22 KOVAČEVIČ Din, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 46:51 - 46:51 ]
48:47
HDJ
2 min
#17 ŠABANOVIĆ Kenan, ROUGH (IIHF #158, Grobost), kazen prestaja #6 PETKOVIČ Filip [ 48:47 - 50:47 ]
48:47
HDJ
2 min
#17 ŠABANOVIĆ Kenan, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 48:47 - 50:47 ]
48:47
BLE
2 min
#11 GOLUB Tomaž, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 48:47 - 50:47 ]

4 / 3

Podaljšek

Rezultat
Izvajalec
Vratar
0 : 0
#24 TOPALOVIČ Benjamin (HDJ)
#44 KUDER Lan (BLE)
0 : 0
#10 HROBAT PLEMELJ Bor (BLE)
#25 BALDERMAN Aljaž (HDJ)
0 : 0
#17 ŠABANOVIĆ Kenan (HDJ)
#44 KUDER Lan (BLE)
0 : 1
#87 FISTER Matevž (BLE)
#25 BALDERMAN Aljaž (HDJ)
1 : 1
#10 ŠPENDOV Jaša (HDJ)
#44 KUDER Lan (BLE)
1 : 1
#11 GOLUB Tomaž (BLE)
#25 BALDERMAN Aljaž (HDJ)
2 : 1
#22 KOVAČEVIČ Din (HDJ)
#44 KUDER Lan (BLE)
2 : 1
#3 ŠIFRER Matija (BLE)
#25 BALDERMAN Aljaž (HDJ)
2 : 1
#11 KOBENTAR Luka (HDJ)
#44 KUDER Lan (BLE)
2 : 1
#66 KRIVIC Jaka (BLE)
#25 BALDERMAN Aljaž (HDJ)




  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • Riko

    Riko
  • CCM

    CCM
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • Kompas

    Kompas
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Petrol

    Petrol
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled