Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki - U13 - 20/21
Lokacija: Ledna dvorana Tabor
Št. tekme: 18
Datum: 26.09.2020
Čas: 11:30
Gledalcev: /

Sodnik: TURK Boštjan
Sodnik: IVANUŠA Borut
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Ribič Aljaž
Zapisnikar: Lorenčič Vladimir
Časomerilec: Karmel Srečko

HDK Maribor (MAR)

4 : 5 *
( 3:1, 0:2, 1:1, 0:0 )

HDD Bled (BLE)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
MAR
#24 KERKOŠ ŠARLAH Anže
00:00
Vstop vratarja
BLE
#44 KUDER Lan
03:35
Izključitev
MAR
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #5 STRUC Jaša [ 03:35 - 05:35 ]
03:48
Gol
MAR
1 : 0
#87 JAUŠOVEC Tai, podaja #95 IRŠIČ Jure (-1)
03:58
Gol
MAR
2 : 0
#10 ROBEK Matic (-1)
05:47
Izključitev
BLE
2 min
#10 HROBAT PLEMELJ Bor, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 05:47 - 07:47 ]
08:15
Izključitev
MAR
2 min
#87 JAUŠOVEC Tai, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 08:15 - 09:05 ]
08:55
Vstop vratarja
MAR
#2 ČERIČ Mia
08:55
Izstop vratarja
MAR
#24 KERKOŠ ŠARLAH Anže
09:05
Gol
BLE
2 : 1
#10 HROBAT PLEMELJ Bor, podaja #66 KRIVIC Jaka, #87 FISTER Matevž (+1)
12:40
Izključitev
BLE
2 min
#66 KRIVIC Jaka, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 12:40 - 14:40 ]
15:52
Gol
MAR
3 : 1
#15 VEKJET Domen, podaja #10 ROBEK Matic
18:00
Vstop vratarja
MAR
#24 KERKOŠ ŠARLAH Anže
18:00
Izstop vratarja
MAR
#2 ČERIČ Mia

2 / 3

23:46
Gol
BLE
3 : 2
#87 FISTER Matevž, podaja #66 KRIVIC Jaka
24:33
Izključitev
BLE
2 min
#11 GOLUB Tomaž, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 24:33 - 26:33 ]
28:38
Gol
BLE
3 : 3
#66 KRIVIC Jaka
28:38
Vstop vratarja
MAR
#2 ČERIČ Mia
28:38
Izstop vratarja
MAR
#24 KERKOŠ ŠARLAH Anže
29:42
Izključitev
BLE
2 min
#10 HROBAT PLEMELJ Bor, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 29:42 - 31:42 ]
36:00
Vstop vratarja
MAR
#24 KERKOŠ ŠARLAH Anže
36:00
Izstop vratarja
MAR
#2 ČERIČ Mia

3 / 3

43:36
Izključitev
MAR
2 min
#5 STRUC Jaša, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 43:36 - 45:36 ]
43:36
Izključitev
BLE
2 min
#10 HROBAT PLEMELJ Bor, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 43:36 - 45:36 ]
45:21
Vstop vratarja
MAR
#2 ČERIČ Mia
45:21
Izstop vratarja
MAR
#24 KERKOŠ ŠARLAH Anže
46:08
Gol
BLE
3 : 4
#66 KRIVIC Jaka, podaja #10 HROBAT PLEMELJ Bor
47:09
Gol
MAR
4 : 4
#10 ROBEK Matic, podaja #15 VEKJET Domen
52:55
Izključitev
BLE
2 min
#11 GOLUB Tomaž, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 52:55 - 54:55 ]
53:59
Vstop vratarja
MAR
#24 KERKOŠ ŠARLAH Anže
53:59
Izstop vratarja
MAR
#2 ČERIČ Mia
54:00
Izstop vratarja
MAR
#24 KERKOŠ ŠARLAH Anže
54:00
Izstop vratarja
BLE
#44 KUDER Lan

4 / 3

Ni dogodkov

Podaljšek

54:01
Gol (GWG)
BLE
4 : 5
#66 KRIVIC Jaka (PS)

HDK Maribor

#
Ime
Poz
G
A
#2
ČERIČ Mia
GK
-
-
#24
KERKOŠ ŠARLAH Anže
GK
-
-

#12
BEZJAK Blaž
F
-
-
#7
FRIŠ LORBER Tanaja
RW
-
-
#13
GLAVAN ČANDER Lev
P
-
-
#27
HERYNEK Matija
C
-
-
#95
IRŠIČ Jure
F
-
1
#87
JAUŠOVEC Tai
P
1
-
#19
KRAJNC Miha
P
-
-
#32
LAUFER SELINŠEK Črt
F
-
-
#4
MILIČ Vid
F
-
-
#11
OMAN Brina
P
-
-
#36
RAVTER Žiga
P
-
-
#10
ROBEK Matic
F
2
1
#23
RUBIN Leon
F
-
-
#97
SPOLENAK Simon
F
-
-
#21
SRDIČ Erik Franko
F
-
-
#30
STROPNIK Manca
P
-
-
#5
STRUC Jaša
P
-
-
#15
VEKJET Domen (C)
F
1
1

HDD Bled

#
Ime
Poz
G
A
#44
KUDER Lan
GK
-
-

#13
DOLINAR Luka
P
-
-
#87
FISTER Matevž
C
1
1
#11
GOLUB Tomaž
RW
-
-
#10
HROBAT PLEMELJ Bor
C
1
1
#16
JOVANOVIČ ŠORN Brin
P
-
-
#66
KRIVIC Jaka (C)
C
3
2
#7
LAVRIH Maks
P
-
-
#12
POLONČIČ Aljaž
P
-
-
#15
RESMAN Luka
P
-
-
#64
SENIČAR Tomaž
P
-
-
#63
ŠIFRER Jakob
P
-
-
#3
ŠIFRER Matija
P
-
-

1 / 3

03:48
MAR
1 : 0
#87 JAUŠOVEC Tai, podaja #95 IRŠIČ Jure (-1)
03:58
MAR
2 : 0
#10 ROBEK Matic (-1)
09:05
BLE
2 : 1
#10 HROBAT PLEMELJ Bor, podaja #66 KRIVIC Jaka, #87 FISTER Matevž (+1)
15:52
MAR
3 : 1
#15 VEKJET Domen, podaja #10 ROBEK Matic

2 / 3

23:46
BLE
3 : 2
#87 FISTER Matevž, podaja #66 KRIVIC Jaka
28:38
BLE
3 : 3
#66 KRIVIC Jaka

3 / 3

46:08
BLE
3 : 4
#66 KRIVIC Jaka, podaja #10 HROBAT PLEMELJ Bor
47:09
MAR
4 : 4
#10 ROBEK Matic, podaja #15 VEKJET Domen

4 / 3

Podaljšek

54:01
BLE
4 : 5
#66 KRIVIC Jaka (PS)

1 / 3

03:35
MAR
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #5 STRUC Jaša [ 03:35 - 05:35 ]
05:47
BLE
2 min
#10 HROBAT PLEMELJ Bor, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 05:47 - 07:47 ]
08:15
MAR
2 min
#87 JAUŠOVEC Tai, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 08:15 - 09:05 ]
12:40
BLE
2 min
#66 KRIVIC Jaka, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 12:40 - 14:40 ]

2 / 3

24:33
BLE
2 min
#11 GOLUB Tomaž, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 24:33 - 26:33 ]
29:42
BLE
2 min
#10 HROBAT PLEMELJ Bor, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 29:42 - 31:42 ]

3 / 3

43:36
MAR
2 min
#5 STRUC Jaša, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 43:36 - 45:36 ]
43:36
BLE
2 min
#10 HROBAT PLEMELJ Bor, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 43:36 - 45:36 ]
52:55
BLE
2 min
#11 GOLUB Tomaž, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 52:55 - 54:55 ]

4 / 3

Podaljšek

Rezultat
Izvajalec
Vratar
0 : 0
#10 ROBEK Matic (MAR)
#44 KUDER Lan (BLE)
0 : 1
#10 HROBAT PLEMELJ Bor (BLE)
#24 KERKOŠ ŠARLAH Anže (MAR)
1 : 1
#15 VEKJET Domen (MAR)
#44 KUDER Lan (BLE)
1 : 2
#66 KRIVIC Jaka (BLE)
#24 KERKOŠ ŠARLAH Anže (MAR)
1 : 2
#19 KRAJNC Miha (MAR)
#44 KUDER Lan (BLE)
1 : 2
#87 FISTER Matevž (BLE)
#24 KERKOŠ ŠARLAH Anže (MAR)
1 : 2
#87 JAUŠOVEC Tai (MAR)
#44 KUDER Lan (BLE)
1 : 2
#16 JOVANOVIČ ŠORN Brin (BLE)
#24 KERKOŠ ŠARLAH Anže (MAR)
1 : 2
#13 GLAVAN ČANDER Lev (MAR)
#44 KUDER Lan (BLE)




  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • Riko

    Riko
  • CCM

    CCM
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • Kompas

    Kompas
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Petrol

    Petrol
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled