Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki - U13- 19/20
Lokacija: Velesajam
Št. tekme: 117
Datum: 07.03.2020
Čas: 12:15
Gledalcev: 30

Sodnik: BELIĆ Vanja
Sodnik: GROZAJ Tomislav
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Hrvoj Tina
Zapisnikar: Sabolić Luka
Časomerilec: Sertić Žarko

Team Zagreb (TZG)

0 : 8
( 0:1, 0:3, 0:4 )

EC KAC (KAC)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
TZG
#1 JURIN Borna
00:00
Vstop vratarja
KAC
#3 SEREINIG Dominik
09:15
Izključitev
KAC
2 min
#12 GENTILINI Timon, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 09:15 - 11:15 ]
13:49
Izključitev
KAC
2 min
#16 KERNMAYER Marcus, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 13:49 - 15:49 ]
15:51
Gol (GWG)
KAC
0 : 1
#39 VAN Ee Luc, podaja #57 SINTSCHNIG Jakob

2 / 3

22:26
Izključitev
KAC
2 min
#54 LŐCKER Jonathan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 22:26 - 24:26 ]
25:26
Gol
KAC
0 : 2
#39 VAN Ee Luc, podaja #6 BŐHS Gerrit, #33 SINTSCHNIG Paul
27:12
Gol
KAC
0 : 3
#16 KERNMAYER Marcus, podaja #18 WASCHNIG David
30:10
Gol
KAC
0 : 4
#33 SINTSCHNIG Paul, podaja #39 VAN Ee Luc
31:42
Izključitev
TZG
2 min
#9 ROŽMAN Roko, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 31:42 - 33:42 ]

3 / 3

38:03
Gol
KAC
0 : 5
#39 VAN Ee Luc, podaja #6 BŐHS Gerrit
38:56
Vstop vratarja
TZG
#20 ZANINOVIĆ Nikola
38:56
Izstop vratarja
TZG
#1 JURIN Borna
41:00
Vstop vratarja
KAC
#2 FOSTER Ben
41:00
Izstop vratarja
KAC
#3 SEREINIG Dominik
43:02
Izključitev
KAC
2 min
#21 LEITNER Lennart Elias, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 43:02 - 45:02 ]
43:12
Gol
KAC
0 : 6
#29 SCHALL Tristan, podaja #18 WASCHNIG David (-1)
48:48
Izključitev
KAC
2 min
#29 SCHALL Tristan, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 48:48 - 50:48 ]
50:37
Gol
KAC
0 : 7
#57 SINTSCHNIG Jakob, podaja #33 SINTSCHNIG Paul, #6 BŐHS Gerrit (-1)
51:57
Gol
KAC
0 : 8
#54 LŐCKER Jonathan, podaja #36 WEISSNAR Kristan
54:00
Izstop vratarja
TZG
#20 ZANINOVIĆ Nikola
54:00
Izstop vratarja
KAC
#2 FOSTER Ben

Team Zagreb

#
Ime
Poz
G
A
#1
JURIN Borna
GK
-
-
#20
ZANINOVIĆ Nikola
GK
-
-

#6
ALIĆ Bruno
D
-
-
#21
BABIČ David
F
-
-
#17
BELJO Hrvoje
D
-
-
#10
FERENČINA David
F
-
-
#23
HRVOJ Tin
F
-
-
#16
IDŽAN Matko
F
-
-
#15
KEŠINA Šimun
F
-
-
#12
KLOBUČAR Tomo
D
-
-
#25
MATIJEVIĆ Jakov
D
-
-
#7
MILETIĆ Luka
F
-
-
#14
PINTUR Mateo
D
-
-
#9
ROŽMAN Roko
F
-
-
#18
ŠIMUNKOVIĆ Bartol
F
-
-
#19
SOLDO Andrija
F
-
-
#11
ŠTEFANAC Jan
D
-
-
#24
STEPAN Karlo
D
-
-
#5
TUŠKAN IVANUŠ Petar
F
-
-
#3
VRBAN Marko
F
-
-

EC KAC

#
Ime
Poz
G
A
#2
FOSTER Ben
GK
-
-
#3
SEREINIG Dominik
GK
-
-

#6
BŐHS Gerrit
P
-
3
#49
EICHER Sebastian
P
-
-
#12
GENTILINI Timon
P
-
-
#11
KASCHITZ Julian
P
-
-
#16
KERNMAYER Marcus
P
1
-
#21
LEITNER Lennart Elias
P
-
-
#54
LŐCKER Jonathan
P
1
-
#20
MARNITZ Mark
P
-
-
#55
PETRITSCH Maximilian
P
-
-
#29
SCHALL Tristan
P
1
-
#57
SINTSCHNIG Jakob (C)
P
1
1
#33
SINTSCHNIG Paul
P
1
2
#39
VAN Ee Luc
P
3
1
#26
VERONIK Ulrich
P
-
-
#4
WALCHER Colin
P
-
-
#18
WASCHNIG David (A)
P
-
2
#36
WEISSNAR Kristan
P
-
1

1 / 3

15:51
KAC
0 : 1
#39 VAN Ee Luc, podaja #57 SINTSCHNIG Jakob

2 / 3

25:26
KAC
0 : 2
#39 VAN Ee Luc, podaja #6 BŐHS Gerrit, #33 SINTSCHNIG Paul
27:12
KAC
0 : 3
#16 KERNMAYER Marcus, podaja #18 WASCHNIG David
30:10
KAC
0 : 4
#33 SINTSCHNIG Paul, podaja #39 VAN Ee Luc

3 / 3

38:03
KAC
0 : 5
#39 VAN Ee Luc, podaja #6 BŐHS Gerrit
43:12
KAC
0 : 6
#29 SCHALL Tristan, podaja #18 WASCHNIG David (-1)
50:37
KAC
0 : 7
#57 SINTSCHNIG Jakob, podaja #33 SINTSCHNIG Paul, #6 BŐHS Gerrit (-1)
51:57
KAC
0 : 8
#54 LŐCKER Jonathan, podaja #36 WEISSNAR Kristan

1 / 3

09:15
KAC
2 min
#12 GENTILINI Timon, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 09:15 - 11:15 ]
13:49
KAC
2 min
#16 KERNMAYER Marcus, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 13:49 - 15:49 ]

2 / 3

22:26
KAC
2 min
#54 LŐCKER Jonathan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 22:26 - 24:26 ]
31:42
TZG
2 min
#9 ROŽMAN Roko, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 31:42 - 33:42 ]

3 / 3

43:02
KAC
2 min
#21 LEITNER Lennart Elias, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 43:02 - 45:02 ]
48:48
KAC
2 min
#29 SCHALL Tristan, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 48:48 - 50:48 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled