Tekmovanje: IHL - Mladinci - U19 -19/20
Lokacija: Dvorana Zlato polje
Št. tekme: 120
Datum: 05.03.2020
Čas: 18:00
Gledalcev: 120

Sodnik: BAJT Miha
Linjski sodnik: JAVORNIK Blaž
Linjski sodnik: MILOVANOVIČ Jakob
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: MEGLOBA Ivan
Zapisnikar: ZUPAN Mišo
Časomerilec: CVEK Marko

HK Triglav (TRI)

1 : 4
( 1:1, 0:0, 0:3 )

HK SŽ Olimpija (HKO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
TRI
#1 REMŠKAR JELER Gal
00:00
Vstop vratarja
HKO
#1 KAVČIČ Nal
02:50
Gol
TRI
1 : 0
#24 MRAVLJE LOMBAR Nik, podaja #10 JAZBEC Martin
10:52
Izključitev
TRI
2 min
#18 GRADIŠEK Žan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 10:52 - 12:52 ]
17:24
Izključitev
TRI
2 min
#81 KREMENOVIČ Đorđe, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 17:24 - 18:09 ]
18:09
Gol
HKO
1 : 1
#14 ŽEŽELJ Gregor, podaja #17 MEHLE Žiga, #13 JAN Lan Matija (+1)

2 / 3

28:44
Izključitev
HKO
2 min
#21 KEBER Žiga, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 28:44 - 30:44 ]
32:41
Izključitev
HKO
2 min
#6 ČERENJAK Luka, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 32:41 - 34:41 ]
38:18
Izključitev
HKO
2 min
#5 KOKELJ Urban, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 38:18 - 40:18 ]

3 / 3

40:26
Izključitev
TRI
2 min
#9 PAVLOVIČ Jan, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 40:26 - 42:26 ]
42:03
Izključitev
TRI
2 min
#3 TAVČAR Maj, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 42:03 - 44:03 ]
42:03
Izključitev
TRI
2 min
#15 ŠLIBAR Ožbe, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 42:03 - 44:03 ]
42:03
Izključitev
HKO
2 min
#14 ŽEŽELJ Gregor, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 42:03 - 44:03 ]
42:03
Izključitev
HKO
2 min
#5 KOKELJ Urban, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 42:03 - 44:03 ]
42:03
Izključitev
HKO
2 min
#18 BURAZIN Tino, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 42:03 - 44:03 ]
53:59
Gol (GWG)
HKO
1 : 2
#17 MEHLE Žiga, podaja #11 OGRINC Luka, #8 STIPANIČ Blaž
57:08
Gol
HKO
1 : 3
#8 STIPANIČ Blaž, podaja #17 MEHLE Žiga, #14 ŽEŽELJ Gregor
58:40
Izstop vratarja
TRI
#1 REMŠKAR JELER Gal
59:12
Gol
HKO
1 : 4
#14 ŽEŽELJ Gregor, podaja #13 JAN Lan Matija (EN)
59:12
Vstop vratarja
TRI
#1 REMŠKAR JELER Gal
60:00
Izključitev
HKO
2 min
#22 ŠUBIC Gašper, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izstop vratarja
TRI
#1 REMŠKAR JELER Gal
60:00
Izstop vratarja
HKO
#1 KAVČIČ Nal

HK Triglav

#
Ime
Poz
G
A
#19
HAFNER Urban
GK
-
-
#1
REMŠKAR JELER Gal
GK
-
-

#14
ČERNE Matic
F
-
-
#18
GRADIŠEK Žan
F
-
-
#36
JANEŽIČ Ožbej
D
-
-
#10
JAZBEC Martin
F
-
1
#77
JAZBEC Martin
F
-
-
#21
JELAR Jure
F
-
-
#13
KLEMENČIČ David
P
-
-
#81
KREMENOVIČ Đorđe (C)
F
-
-
#7
MOREL Miha
F
-
-
#24
MRAVLJE LOMBAR Nik
F
1
-
#9
PAVLOVIČ Jan
F
-
-
#15
ŠLIBAR Ožbe
D
-
-
#3
TAVČAR Maj
C
-
-
#16
ŽAGAR Gal
F
-
-

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#25
KAVČIČ Lan
GK
-
-
#1
KAVČIČ Nal
GK
-
-

#18
BURAZIN Tino
F
-
-
#6
ČERENJAK Luka
D
-
-
#20
GERKMAN Svit
D
-
-
#13
JAN Lan Matija
D
-
2
#21
KEBER Žiga
P
-
-
#7
KEPIC Alex
F
-
-
#5
KOKELJ Urban
D
-
-
#17
MEHLE Žiga (C)
F
1
2
#24
NOVAK Tim
P
-
-
#11
OGRINC Luka
P
-
1
#23
PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
F
-
-
#8
STIPANIČ Blaž
F
1
1
#22
ŠUBIC Gašper
P
-
-
#14
ŽEŽELJ Gregor
F
2
1

1 / 3

02:50
TRI
1 : 0
#24 MRAVLJE LOMBAR Nik, podaja #10 JAZBEC Martin
18:09
HKO
1 : 1
#14 ŽEŽELJ Gregor, podaja #17 MEHLE Žiga, #13 JAN Lan Matija (+1)

2 / 3

3 / 3

53:59
HKO
1 : 2
#17 MEHLE Žiga, podaja #11 OGRINC Luka, #8 STIPANIČ Blaž
57:08
HKO
1 : 3
#8 STIPANIČ Blaž, podaja #17 MEHLE Žiga, #14 ŽEŽELJ Gregor
59:12
HKO
1 : 4
#14 ŽEŽELJ Gregor, podaja #13 JAN Lan Matija (EN)

1 / 3

10:52
TRI
2 min
#18 GRADIŠEK Žan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 10:52 - 12:52 ]
17:24
TRI
2 min
#81 KREMENOVIČ Đorđe, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 17:24 - 18:09 ]

2 / 3

28:44
HKO
2 min
#21 KEBER Žiga, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 28:44 - 30:44 ]
32:41
HKO
2 min
#6 ČERENJAK Luka, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 32:41 - 34:41 ]
38:18
HKO
2 min
#5 KOKELJ Urban, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 38:18 - 40:18 ]

3 / 3

40:26
TRI
2 min
#9 PAVLOVIČ Jan, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 40:26 - 42:26 ]
42:03
TRI
2 min
#3 TAVČAR Maj, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 42:03 - 44:03 ]
42:03
TRI
2 min
#15 ŠLIBAR Ožbe, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 42:03 - 44:03 ]
42:03
HKO
2 min
#14 ŽEŽELJ Gregor, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 42:03 - 44:03 ]
42:03
HKO
2 min
#5 KOKELJ Urban, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 42:03 - 44:03 ]
42:03
HKO
2 min
#18 BURAZIN Tino, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 42:03 - 44:03 ]
60:00
HKO
2 min
#22 ŠUBIC Gašper, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 60:00 - 60:00 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled