Tekmovanje: 4NT U15
Lokacija: Dvorana Zlato polje
Št. tekme: 3
Datum: 07.02.2020
Čas: 15:00
Gledalcev: /

Sodnik: PAHOR Tilen
Sodnik: MRAK Katja
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: MEGLOBA Ivan
Zapisnikar: ZUPAN Mišo
Časomerilec: CVEK Marko

Italija U15 (ITA)

3 : 2
( 0:0, 2:0, 1:2 )

Austria U15 (AUT)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
ITA
#1 CLARA Damian
00:00
Vstop vratarja
AUT
#1 SCHÖNTHALER Isaac
11:00
Izključitev
ITA
2 min
#3 PLANK Lukas, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 11:00 - 13:00 ]
17:29
Izključitev
ITA
2 min
#14 MANTINGER Paul, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 17:29 - 19:29 ]

2 / 3

31:29
Gol
ITA
1 : 0
#14 MANTINGER Paul, podaja #8 MAZZARINI Patrick
32:47
Izključitev
AUT
2 min
#3 SCHERZER Ian, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 32:47 - 33:53 ]
33:53
Gol
ITA
2 : 0
#14 MANTINGER Paul (+1)
36:52
Izključitev
AUT
2 min
#12 STELE Florian, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 36:52 - 38:52 ]

3 / 3

41:29
Izključitev
AUT
2 min
#5 DULLER Maximilian, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 41:29 - 43:29 ]
45:57
Izključitev
ITA
2 min
#7 PISETTA Thomas, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 45:57 - 47:57 ]
50:01
Gol
AUT
2 : 1
#19 RUPNIK Alexander, podaja #18 VALENTAN Rafael
51:15
Izključitev
AUT
2 min
#3 SCHERZER Ian, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 51:15 - 52:47 ]
52:47
Gol (GWG)
ITA
3 : 1
#13 REMOLATO Nicolo, podaja #19 GRAF Tobias (+1)
56:13
Izključitev
ITA
2 min
#17 MADASCHI Tommaso, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 56:13 - 58:13 ]
57:23
Vstop vratarja
AUT
#1 SCHÖNTHALER Isaac
57:23
Izstop vratarja
AUT
#1 SCHÖNTHALER Isaac
58:02
Izključitev
ITA
2 min
#7 PISETTA Thomas, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 58:02 - 58:32 ]
58:28
Izstop vratarja
AUT
#1 SCHÖNTHALER Isaac
58:32
Gol
AUT
3 : 2
#13 LAM Oliver, podaja #3 SCHERZER Ian, #6 SCHWARZ Maximilian (+1)
58:32
Vstop vratarja
AUT
#1 SCHÖNTHALER Isaac
59:55
Izstop vratarja
AUT
#1 SCHÖNTHALER Isaac
60:00
Izstop vratarja
ITA
#1 CLARA Damian

Italija U15

#
Ime
Poz
G
A
#25
BUSSOLATI Daniele
GK
-
-
#1
CLARA Damian
GK
-
-

#18
CONSTANTINI Lorenzo
D
-
-
#9
DE LUCA Andrea
F
-
-
#22
ESPOSITO Nicolo Fabio
D
-
-
#15
GARAU Nathan
F
-
-
#6
GISONNA Federico Giuseppe
D
-
-
#19
GRAF Tobias
F
-
1
#17
MADASCHI Tommaso
F
-
-
#14
MANTINGER Paul
F
2
-
#21
MASOTTI Alessandro
F
-
-
#8
MAZZARINI Patrick
F
-
1
#20
NARDON Liam
D
-
-
#16
OBERRAUCH Joey
F
-
-
#11
PENASA Kevin
F
-
-
#7
PISETTA Thomas
P
-
-
#3
PLANK Lukas
F
-
-
#13
REMOLATO Nicolo
F
1
-
#10
TARGA Luca
F
-
-
#23
TAUFERER David
D
-
-
#24
TAVERNINI Peter Christoph
D
-
-

Austria U15

#
Ime
Poz
G
A
#20
MÜLLER Patrick
GK
-
-
#1
SCHÖNTHALER Isaac
GK
-
-

#21
BUTTERI Tiziano
D
-
-
#5
DULLER Maximilian
F
-
-
#10
KIRCHEBNER Maximilian
D
-
-
#11
KLASSEK Thomas
D
-
-
#13
LAM Oliver
F
1
-
#16
LAMEREINER Leon
F
-
-
#17
LANZINGER Florian
F
-
-
#7
LEEB Colin
F
-
-
#2
REBERNIG Alexander
D
-
-
#23
REINTHALER Niklas
D
-
-
#4
ROSKARIC Laurens
F
-
-
#19
RUPNIK Alexander
F
1
-
#15
SANDHOLZER Laurin
F
-
-
#3
SCHERZER Ian (A)
F
-
1
#6
SCHWARZ Maximilian (C)
F
-
1
#24
SHEARD Jamie
F
-
-
#12
STELE Florian
D
-
-
#18
VALENTAN Rafael
F
-
1
#14
WADEL Marcel (A)
D
-
-
#22
WERKL Mathias
D
-
-

1 / 3

2 / 3

31:29
ITA
1 : 0
#14 MANTINGER Paul, podaja #8 MAZZARINI Patrick
33:53
ITA
2 : 0
#14 MANTINGER Paul (+1)

3 / 3

50:01
AUT
2 : 1
#19 RUPNIK Alexander, podaja #18 VALENTAN Rafael
52:47
ITA
3 : 1
#13 REMOLATO Nicolo, podaja #19 GRAF Tobias (+1)
58:32
AUT
3 : 2
#13 LAM Oliver, podaja #3 SCHERZER Ian, #6 SCHWARZ Maximilian (+1)

1 / 3

11:00
ITA
2 min
#3 PLANK Lukas, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 11:00 - 13:00 ]
17:29
ITA
2 min
#14 MANTINGER Paul, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 17:29 - 19:29 ]

2 / 3

32:47
AUT
2 min
#3 SCHERZER Ian, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 32:47 - 33:53 ]
36:52
AUT
2 min
#12 STELE Florian, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 36:52 - 38:52 ]

3 / 3

41:29
AUT
2 min
#5 DULLER Maximilian, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 41:29 - 43:29 ]
45:57
ITA
2 min
#7 PISETTA Thomas, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 45:57 - 47:57 ]
51:15
AUT
2 min
#3 SCHERZER Ian, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 51:15 - 52:47 ]
56:13
ITA
2 min
#17 MADASCHI Tommaso, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 56:13 - 58:13 ]
58:02
ITA
2 min
#7 PISETTA Thomas, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 58:02 - 58:32 ]




  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • Riko

    Riko
  • CCM

    CCM
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • Kompas

    Kompas
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Petrol

    Petrol
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled