Tekmovanje: 4NT U15
Lokacija: Dvorana Zlato polje
Št. tekme: 2
Datum: 06.02.2020
Čas: 18:30
Gledalcev: 50

Sodnik: MILOVANOVIČ Jakob
Sodnik: REŽEK Gregor
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: MEGLOBA Ivan
Zapisnikar: ZUPAN Mišo
Časomerilec: ARH Karlo

Austria U15 (AUT)

4 : 0
( 2:0, 1:0, 1:0 )

Madžarska U15 (HUN)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
AUT
#20 MÜLLER Patrick
00:00
Vstop vratarja
HUN
#1 CSALA Patrik
01:53
Izključitev
HUN
2 min
#5 HAJAS Balint, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 01:53 - 03:53 ]
03:58
Gol (GWG)
AUT
1 : 0
#2 REBERNIG Alexander, podaja #17 LANZINGER Florian
06:56
Izključitev
AUT
2 min
#22 WERKL Mathias, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 06:56 - 08:56 ]
09:53
Izključitev
HUN
2 min
#10 SZEMEREI Peter, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 09:53 - 10:53 ]
10:53
Gol
AUT
2 : 0
#15 SANDHOLZER Laurin, podaja #19 RUPNIK Alexander, #6 SCHWARZ Maximilian (+1)
16:00
Izključitev
AUT
2 min
#10 KIRCHEBNER Maximilian, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 16:00 - 18:00 ]

2 / 3

21:29
Izključitev
AUT
2 min
#3 SCHERZER Ian, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 21:29 - 23:29 ]
26:50
Izključitev
AUT
2 min
#12 STELE Florian, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 26:50 - 28:50 ]
27:36
Izključitev
HUN
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #23 SZABO RACZ Maxim [ 27:36 - 29:36 ]
31:17
Izključitev
HUN
2 min
#2 BAGONYA Adam, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 31:17 - 33:17 ]
35:59
Gol
AUT
3 : 0
#16 LAMEREINER Leon, podaja #24 SHEARD Jamie
37:16
Izključitev
AUT
2 min
#17 LANZINGER Florian, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 37:16 - 39:16 ]

3 / 3

41:15
Izključitev
HUN
2 min
#9 PROKAI Matyas, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 41:15 - 43:07 ]
43:07
Gol
AUT
4 : 0
#2 REBERNIG Alexander, podaja #17 LANZINGER Florian (+1)
43:07
Izključitev
HUN
2 min
#24 SZUCS Tamas, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 43:07 - 45:07 ]
50:25
Izključitev
AUT
2 min
#10 KIRCHEBNER Maximilian, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #7 LEEB Colin [ 50:25 - 52:25 ]
50:25
Izključitev
AUT
10 min
#10 KIRCHEBNER Maximilian, MISC (Disciplinska kazen) [ 52:25 - 60:00 ]
55:43
Izključitev
AUT
2 min
#22 WERKL Mathias, HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 55:43 - 57:43 ]
55:43
Izključitev
HUN
2 min
#13 MIHALIK Gergo, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 55:43 - 57:43 ]
60:00
Izstop vratarja
AUT
#20 MÜLLER Patrick
60:00
Izstop vratarja
HUN
#1 CSALA Patrik

Austria U15

#
Ime
Poz
G
A
#20
MÜLLER Patrick
GK
-
-
#1
SCHÖNTHALER Isaac
GK
-
-

#21
BUTTERI Tiziano
D
-
-
#5
DULLER Maximilian
F
-
-
#10
KIRCHEBNER Maximilian
D
-
-
#11
KLASSEK Thomas
D
-
-
#13
LAM Oliver
F
-
-
#16
LAMEREINER Leon
F
1
-
#17
LANZINGER Florian
F
-
2
#7
LEEB Colin
F
-
-
#2
REBERNIG Alexander
D
2
-
#23
REINTHALER Niklas
D
-
-
#4
ROSKARIC Laurens
F
-
-
#19
RUPNIK Alexander
F
-
1
#15
SANDHOLZER Laurin
F
1
-
#3
SCHERZER Ian (A)
F
-
-
#6
SCHWARZ Maximilian (C)
F
-
1
#24
SHEARD Jamie
F
-
1
#12
STELE Florian
D
-
-
#18
VALENTAN Rafael
F
-
-
#14
WADEL Marcel (A)
D
-
-
#22
WERKL Mathias
D
-
-

Madžarska U15

#
Ime
Poz
G
A
#1
CSALA Patrik
GK
-
-
#20
ORBAN Gergo
GK
-
-

#2
BAGONYA Adam
D
-
-
#11
BODZAI David
F
-
-
#3
DOMAN Peter
D
-
-
#4
FARKAS Oliver (A)
D
-
-
#5
HAJAS Balint (A)
D
-
-
#12
LUGA David (C)
F
-
-
#13
MIHALIK Gergo
F
-
-
#6
NADASI Levente
D
-
-
#14
NEMES Marton
F
-
-
#7
NEMETH Zalan
D
-
-
#15
OBSINA Balint
F
-
-
#16
PASKA Levente
F
-
-
#17
PASZTOR Jozsef
F
-
-
#18
PISZMANN Sandor
F
-
-
#9
PROKAI Matyas
D
-
-
#21
RAVASZ Csanad
F
-
-
#22
SARI Krisztian
F
-
-
#23
SZABO RACZ Maxim
F
-
-
#10
SZEMEREI Peter
D
-
-
#24
SZUCS Tamas
F
-
-

1 / 3

03:58
AUT
1 : 0
#2 REBERNIG Alexander, podaja #17 LANZINGER Florian
10:53
AUT
2 : 0
#15 SANDHOLZER Laurin, podaja #19 RUPNIK Alexander, #6 SCHWARZ Maximilian (+1)

2 / 3

35:59
AUT
3 : 0
#16 LAMEREINER Leon, podaja #24 SHEARD Jamie

3 / 3

43:07
AUT
4 : 0
#2 REBERNIG Alexander, podaja #17 LANZINGER Florian (+1)

1 / 3

01:53
HUN
2 min
#5 HAJAS Balint, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 01:53 - 03:53 ]
06:56
AUT
2 min
#22 WERKL Mathias, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 06:56 - 08:56 ]
09:53
HUN
2 min
#10 SZEMEREI Peter, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 09:53 - 10:53 ]
16:00
AUT
2 min
#10 KIRCHEBNER Maximilian, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 16:00 - 18:00 ]

2 / 3

21:29
AUT
2 min
#3 SCHERZER Ian, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 21:29 - 23:29 ]
26:50
AUT
2 min
#12 STELE Florian, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 26:50 - 28:50 ]
27:36
HUN
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #23 SZABO RACZ Maxim [ 27:36 - 29:36 ]
31:17
HUN
2 min
#2 BAGONYA Adam, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 31:17 - 33:17 ]
37:16
AUT
2 min
#17 LANZINGER Florian, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 37:16 - 39:16 ]

3 / 3

41:15
HUN
2 min
#9 PROKAI Matyas, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 41:15 - 43:07 ]
43:07
HUN
2 min
#24 SZUCS Tamas, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 43:07 - 45:07 ]
50:25
AUT
2 min
#10 KIRCHEBNER Maximilian, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #7 LEEB Colin [ 50:25 - 52:25 ]
50:25
AUT
10 min
#10 KIRCHEBNER Maximilian, MISC (Disciplinska kazen) [ 52:25 - 60:00 ]
55:43
AUT
2 min
#22 WERKL Mathias, HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 55:43 - 57:43 ]
55:43
HUN
2 min
#13 MIHALIK Gergo, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 55:43 - 57:43 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled