Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki - U13- 19/20
Lokacija: Dvorana Tivoli
Št. tekme: 55
Datum: 23.11.2019
Čas: 15:00
Gledalcev: 50

Sodnik: POGAČAR Peter
Sodnik: SNOJ Tadej
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PERUZZI Milojka
Zapisnikar: ROJKO Jerneja
Časomerilec: ČANČ Matija Bernard

HK SŽ Olimpija (HKO)

6 : 1
( 2:0, 3:1, 1:0 )

HK Slavija Junior (SLJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKO
#25 HEBAR Gal
00:00
Vstop vratarja
SLJ
#1 BULC Leonard
00:50
Izključitev
HKO
2 min
#9 SMOLNIKAR Tom, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 00:50 - 02:50 ]
09:25
Gol
HKO
1 : 0
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
13:15
Izključitev
HKO
2 min
#9 SMOLNIKAR Tom, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 13:15 - 15:15 ]
16:44
Gol (GWG)
HKO
2 : 0
#15 PURKAT Jon, podaja #10 ŽELEZEN Jure, #8 BAN KOSELJ Nik

2 / 3

20:43
Gol
HKO
3 : 0
#15 PURKAT Jon, podaja #18 HUČ Julijan, #12 ROŽIČ Martin
26:31
Gol
HKO
4 : 0
#16 ROGL Oskar
26:31
Vstop vratarja
SLJ
#2 KRUŠEC URBANC Urh Ruben
26:31
Izstop vratarja
SLJ
#1 BULC Leonard
27:27
Gol
HKO
5 : 0
#16 ROGL Oskar, podaja #3 LESAR Lev, #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
31:25
Gol
SLJ
5 : 1
#81 GOLOB Nejc, podaja #7 VRESK Žan

3 / 3

37:59
Gol
HKO
6 : 1
#2 ŽUN Tomaž, podaja #14 TROBIŠ Marko
45:04
Izključitev
SLJ
2 min
#81 GOLOB Nejc, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 45:04 - 47:04 ]
48:54
Izključitev
SLJ
2 min
#99 CVELBAR Enej, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 48:54 - 50:54 ]
51:44
Izključitev
HKO
2 min
#7 CERJAK Jernej, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 51:44 - 53:44 ]
54:00
Izstop vratarja
HKO
#25 HEBAR Gal
54:00
Izstop vratarja
SLJ
#2 KRUŠEC URBANC Urh Ruben

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#1
EBNER Bor
GK
-
-
#25
HEBAR Gal
GK
-
-

#8
BAN KOSELJ Nik
P
-
1
#21
BOGOMOLEC Tai
P
-
-
#7
CERJAK Jernej
D
-
-
#18
HUČ Julijan
D
-
1
#22
KURBOS Valentin Val
F
-
-
#19
LAVRIH Samo
D
-
-
#3
LESAR Lev
D
-
1
#17
PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian (C)
F
1
1
#15
PURKAT Jon
F
2
-
#16
ROGL Oskar
F
2
-
#12
ROŽIČ Martin
P
-
1
#11
ŠEBENIK SEDEJ Alex
D
-
-
#9
SMOLNIKAR Tom
F
-
-
#14
TROBIŠ Marko
P
-
1
#10
ŽELEZEN Jure
F
-
1
#2
ŽUN Tomaž
F
1
-

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#1
BULC Leonard
GK
-
-
#2
KRUŠEC URBANC Urh Ruben
GK
-
-

#30
BRESKVAR Tristan
P
-
-
#26
BREZNIK Janez
P
-
-
#21
BUKOVEC Joc
RW
-
-
#9
BURJAK Timon
LW
-
-
#99
CVELBAR Enej
P
-
-
#81
GOLOB Nejc (C)
F
1
-
#15
GOSTIŠA Tim
F
-
-
#41
HUTAR Jan
P
-
-
#77
JANEŽIČ Marko
P
-
-
#10
JUHART Maj (A)
D
-
-
#55
KONČINA Jakob
D
-
-
#12
PREDALIČ Jaka (A)
F
-
-
#5
STARAŠINIČ Jurij
D
-
-
#17
VOLAJ Lenart
F
-
-
#7
VRESK Žan
F
-
1
#97
ZUPAN Mark
P
-
-

1 / 3

09:25
HKO
1 : 0
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
16:44
HKO
2 : 0
#15 PURKAT Jon, podaja #10 ŽELEZEN Jure, #8 BAN KOSELJ Nik

2 / 3

20:43
HKO
3 : 0
#15 PURKAT Jon, podaja #18 HUČ Julijan, #12 ROŽIČ Martin
26:31
HKO
4 : 0
#16 ROGL Oskar
27:27
HKO
5 : 0
#16 ROGL Oskar, podaja #3 LESAR Lev, #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
31:25
SLJ
5 : 1
#81 GOLOB Nejc, podaja #7 VRESK Žan

3 / 3

37:59
HKO
6 : 1
#2 ŽUN Tomaž, podaja #14 TROBIŠ Marko

1 / 3

00:50
HKO
2 min
#9 SMOLNIKAR Tom, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 00:50 - 02:50 ]
13:15
HKO
2 min
#9 SMOLNIKAR Tom, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 13:15 - 15:15 ]

2 / 3

3 / 3

45:04
SLJ
2 min
#81 GOLOB Nejc, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 45:04 - 47:04 ]
48:54
SLJ
2 min
#99 CVELBAR Enej, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 48:54 - 50:54 ]
51:44
HKO
2 min
#7 CERJAK Jernej, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 51:44 - 53:44 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled