Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki - U13- 19/20
Lokacija: Dvorana Zlato polje
Št. tekme: 43
Datum: 05.11.2019
Čas: 16:30
Gledalcev: 35

Sodnik: MURNIK Petja
Sodnik: REŽEK Gregor
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: MEGLOBA Ivan
Zapisnikar: ARH Karlo
Časomerilec: CVEK Marko

HK Triglav (TRI)

5 : 3
( 2:0, 1:2, 2:1 )

HK Slavija Junior (SLJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
TRI
#1 CUZNAR Erik
00:00
Vstop vratarja
SLJ
#1 BULC Leonard
03:20
Gol
TRI
1 : 0
#47 ČREŠNIK Matic Tian
03:20
Izključitev
SLJ
2 min
#21 BUKOVEC Joc, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 03:20 - 03:20 ]
04:14
Izključitev
TRI
2 min
#14 HABJANIČ Svit, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 04:14 - 06:14 ]
06:40
Izključitev
SLJ
2 min
#21 BUKOVEC Joc, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #7 VRESK Žan [ 06:40 - 06:44 ]
06:44
Gol
TRI
2 : 0
#11 PERČIČ Miha, podaja #51 RAKOVIČ Jaka (+1)
06:44
Izključitev
SLJ
10 min
#21 BUKOVEC Joc, MISC (Disciplinska kazen) [ 06:44 - 16:44 ]

2 / 3

22:51
Gol
SLJ
2 : 1
#21 BUKOVEC Joc, podaja #10 JUHART Maj
28:13
Izključitev
SLJ
2 min
#21 BUKOVEC Joc, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 28:13 - 28:26 ]
28:26
Gol
TRI
3 : 1
#15 ZUPAN ŠKRLJ Gaber, podaja #51 RAKOVIČ Jaka (+1)
31:16
Izključitev
TRI
2 min
#51 RAKOVIČ Jaka, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 31:16 - 32:04 ]
32:04
Gol
SLJ
3 : 2
#12 PREDALIČ Jaka, podaja #10 JUHART Maj (+1)
35:46
Izključitev
TRI
2 min
#88 GRADIŠAR Anže, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 35:46 - 37:46 ]
35:46
Izključitev
SLJ
2 min
#7 VRESK Žan, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 35:46 - 37:46 ]

3 / 3

43:01
Gol (GWG)
TRI
4 : 2
#88 GRADIŠAR Anže, podaja #11 PERČIČ Miha
45:55
Gol
SLJ
4 : 3
#81 GOLOB Nejc
47:04
Gol
TRI
5 : 3
#14 HABJANIČ Svit, podaja #3 NAGLIČ OREHAR Rok
53:11
Izključitev
SLJ
2 min
#12 PREDALIČ Jaka, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 53:11 - 54:00 ]
54:00
Izstop vratarja
TRI
#1 CUZNAR Erik
54:00
Izstop vratarja
SLJ
#1 BULC Leonard

HK Triglav

#
Ime
Poz
G
A
#1
CUZNAR Erik
GK
-
-
#25
KLEMENC Jure
GK
-
-

#47
ČREŠNIK Matic Tian
D
1
-
#24
EINHAUER Tevž
P
-
-
#88
GRADIŠAR Anže
P
1
-
#14
HABJANIČ Svit
F
1
-
#6
JOŠT Matevž (A)
F
-
-
#13
KURALT Jošt
P
-
-
#10
LOŽAR Mark
D
-
-
#3
NAGLIČ OREHAR Rok
D
-
1
#11
PERČIČ Miha
P
1
1
#51
RAKOVIČ Jaka (C)
D
-
2
#5
SODNIK Martin
P
-
-
#9
STREHOVEC Jaka
P
-
-
#7
ŠTULAR Tevž
P
-
-
#15
ZUPAN ŠKRLJ Gaber (A)
D
1
-

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#1
BULC Leonard
GK
-
-
#38
KRUŠEC URBANC Urh Ruben
GK
-
-

#26
BREZNIK Janez
P
-
-
#21
BUKOVEC Joc
RW
1
-
#9
BURJAK Timon
LW
-
-
#99
CVELBAR Enej
P
-
-
#81
GOLOB Nejc
F
1
-
#11
HRIBAR Svit
P
-
-
#41
HUTAR Jan
P
-
-
#77
JANEŽIČ Marko
P
-
-
#10
JUHART Maj
D
-
2
#55
KONČINA Jakob
D
-
-
#24
MARIČ Nik
RW
-
-
#12
PREDALIČ Jaka
F
1
-
#17
VOLAJ Lenart
F
-
-
#7
VRESK Žan
F
-
-
#97
ZUPAN Mark
P
-
-

1 / 3

03:20
TRI
1 : 0
#47 ČREŠNIK Matic Tian
06:44
TRI
2 : 0
#11 PERČIČ Miha, podaja #51 RAKOVIČ Jaka (+1)

2 / 3

22:51
SLJ
2 : 1
#21 BUKOVEC Joc, podaja #10 JUHART Maj
28:26
TRI
3 : 1
#15 ZUPAN ŠKRLJ Gaber, podaja #51 RAKOVIČ Jaka (+1)
32:04
SLJ
3 : 2
#12 PREDALIČ Jaka, podaja #10 JUHART Maj (+1)

3 / 3

43:01
TRI
4 : 2
#88 GRADIŠAR Anže, podaja #11 PERČIČ Miha
45:55
SLJ
4 : 3
#81 GOLOB Nejc
47:04
TRI
5 : 3
#14 HABJANIČ Svit, podaja #3 NAGLIČ OREHAR Rok

1 / 3

03:20
SLJ
2 min
#21 BUKOVEC Joc, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 03:20 - 03:20 ]
04:14
TRI
2 min
#14 HABJANIČ Svit, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 04:14 - 06:14 ]
06:40
SLJ
2 min
#21 BUKOVEC Joc, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #7 VRESK Žan [ 06:40 - 06:44 ]
06:44
SLJ
10 min
#21 BUKOVEC Joc, MISC (Disciplinska kazen) [ 06:44 - 16:44 ]

2 / 3

28:13
SLJ
2 min
#21 BUKOVEC Joc, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 28:13 - 28:26 ]
31:16
TRI
2 min
#51 RAKOVIČ Jaka, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 31:16 - 32:04 ]
35:46
TRI
2 min
#88 GRADIŠAR Anže, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 35:46 - 37:46 ]
35:46
SLJ
2 min
#7 VRESK Žan, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 35:46 - 37:46 ]

3 / 3

53:11
SLJ
2 min
#12 PREDALIČ Jaka, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 53:11 - 54:00 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled