Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki - U13- 19/20
Lokacija: Dvorana Podmežakla
Št. tekme: 36
Datum: 02.11.2019
Čas: 10:30
Gledalcev: 37

Linjski sodnik: MARKIZETI Grega
Linjski sodnik: Krupenko Valerij
Kontrolor: TIČAR Klemen, ROZMAN Zoran
Zdravstvena oskrba: POTOČAR Boštjan
Zapisnikar: KLAVŽAR Bojan
Časomerilec: PANJTAR Klavdij

HD Hidria Jesenice (HDJ)

11 : 2
( 4:1, 3:1, 4:0 )

HK SŽ Olimpija (HKO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HDJ
#1 ZUPAN URH Ožbej
00:00
Vstop vratarja
HKO
#25 HEBAR Gal
01:15
Gol
HDJ
1 : 0
#12 PLANINŠEK Luka, podaja #9 KLINAR Jaka, #15 TOPALOVIČ Benjamin
04:26
Izključitev
HKO
2 min
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 04:26 - 06:26 ]
07:29
Gol
HDJ
2 : 0
#24 GREGORIČ Aljaž, podaja #22 KOVAČEVIČ Din, #5 KOBAL Nik
14:10
Gol (GWG)
HDJ
3 : 0
#14 FARTEK Toni, podaja #18 ULČAR Jan
14:21
Gol
HKO
3 : 1
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, podaja #16 ROGL Oskar, #9 SMOLNIKAR Tom
14:35
Gol
HDJ
4 : 1
#24 GREGORIČ Aljaž, podaja #14 FARTEK Toni, #8 ŠTURM Nik

2 / 3

23:05
Gol
HDJ
5 : 1
#24 GREGORIČ Aljaž, podaja #8 ŠTURM Nik
23:05
Vstop vratarja
HKO
#1 EBNER Bor
23:05
Izstop vratarja
HKO
#25 HEBAR Gal
27:07
Izključitev
HDJ
2 min
#22 KOVAČEVIČ Din, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 27:07 - 29:07 ]
31:07
Gol
HDJ
6 : 1
#24 GREGORIČ Aljaž, podaja #8 ŠTURM Nik, #14 FARTEK Toni
32:05
Gol
HDJ
7 : 1
#9 KLINAR Jaka, podaja #15 TOPALOVIČ Benjamin, #5 KOBAL Nik
32:18
Gol
HKO
7 : 2
#16 ROGL Oskar, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
35:09
Izključitev
HKO
2 min
#7 CERJAK Jernej, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 35:09 - 37:09 ]

3 / 3

40:11
Gol
HDJ
8 : 2
#8 ŠTURM Nik, podaja #14 FARTEK Toni, #24 GREGORIČ Aljaž
40:52
Gol
HDJ
9 : 2
#8 ŠTURM Nik, podaja #14 FARTEK Toni, #24 GREGORIČ Aljaž
40:52
Vstop vratarja
HDJ
#25 BALDERMAN Aljaž
40:52
Izstop vratarja
HDJ
#1 ZUPAN URH Ožbej
44:49
Gol
HDJ
10 : 2
#14 FARTEK Toni, podaja #24 GREGORIČ Aljaž, #8 ŠTURM Nik
48:44
Izključitev
HKO
2 min
#2 ŽUN Tomaž, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 48:44 - 49:38 ]
49:38
Gol
HDJ
11 : 2
#15 TOPALOVIČ Benjamin, podaja #9 KLINAR Jaka, #11 MAUČEC ŠUVAK Lan (+1)
53:24
Izključitev
HKO
2 min
#11 ŠEBENIK SEDEJ Alex, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 53:24 - 54:00 ]
54:00
Izstop vratarja
HDJ
#25 BALDERMAN Aljaž
54:00
Izstop vratarja
HKO
#1 EBNER Bor

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
BALDERMAN Aljaž
GK
-
-
#1
ZUPAN URH Ožbej
GK
-
-

#14
FARTEK Toni
LW
2
4
#24
GREGORIČ Aljaž
RW
4
3
#2
KLINAR Aleks
RD
-
-
#9
KLINAR Jaka
P
1
2
#5
KOBAL Nik
LD
-
2
#22
KOVAČEVIČ Din
P
-
1
#11
MAUČEC ŠUVAK Lan
P
-
1
#19
MLAKAR Tevž
D
-
-
#12
PLANINŠEK Luka
C
1
-
#13
RAVNIK Svit
RW
-
-
#4
ŠABANOVIĆ Kenan
RD
-
-
#7
SMUKAVEC Bert
RD
-
-
#10
ŠPENDOV Jaša
RD
-
-
#8
ŠTURM Nik
C
2
4
#15
TOPALOVIČ Benjamin
C
1
2
#18
ULČAR Jan
LW
-
1

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#1
EBNER Bor
GK
-
-
#25
HEBAR Gal
GK
-
-

#8
BAN KOSELJ Nik
P
-
-
#7
CERJAK Jernej
D
-
-
#18
HUČ Julijan
D
-
-
#22
KURBOS Valentin Val
F
-
-
#19
LAVRIH Samo
D
-
-
#3
LESAR Lev
D
-
-
#20
OKORN Gašper
F
-
-
#17
PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
F
1
1
#15
PURKAT Jon
F
-
-
#16
ROGL Oskar
F
1
1
#12
ROŽIČ Martin
P
-
-
#11
ŠEBENIK SEDEJ Alex
D
-
-
#9
SMOLNIKAR Tom
F
-
1
#10
ŽELEZEN Jure
F
-
-
#2
ŽUN Tomaž
F
-
-

1 / 3

01:15
HDJ
1 : 0
#12 PLANINŠEK Luka, podaja #9 KLINAR Jaka, #15 TOPALOVIČ Benjamin
07:29
HDJ
2 : 0
#24 GREGORIČ Aljaž, podaja #22 KOVAČEVIČ Din, #5 KOBAL Nik
14:10
HDJ
3 : 0
#14 FARTEK Toni, podaja #18 ULČAR Jan
14:21
HKO
3 : 1
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, podaja #16 ROGL Oskar, #9 SMOLNIKAR Tom
14:35
HDJ
4 : 1
#24 GREGORIČ Aljaž, podaja #14 FARTEK Toni, #8 ŠTURM Nik

2 / 3

23:05
HDJ
5 : 1
#24 GREGORIČ Aljaž, podaja #8 ŠTURM Nik
31:07
HDJ
6 : 1
#24 GREGORIČ Aljaž, podaja #8 ŠTURM Nik, #14 FARTEK Toni
32:05
HDJ
7 : 1
#9 KLINAR Jaka, podaja #15 TOPALOVIČ Benjamin, #5 KOBAL Nik
32:18
HKO
7 : 2
#16 ROGL Oskar, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian

3 / 3

40:11
HDJ
8 : 2
#8 ŠTURM Nik, podaja #14 FARTEK Toni, #24 GREGORIČ Aljaž
40:52
HDJ
9 : 2
#8 ŠTURM Nik, podaja #14 FARTEK Toni, #24 GREGORIČ Aljaž
44:49
HDJ
10 : 2
#14 FARTEK Toni, podaja #24 GREGORIČ Aljaž, #8 ŠTURM Nik
49:38
HDJ
11 : 2
#15 TOPALOVIČ Benjamin, podaja #9 KLINAR Jaka, #11 MAUČEC ŠUVAK Lan (+1)

1 / 3

04:26
HKO
2 min
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 04:26 - 06:26 ]

2 / 3

27:07
HDJ
2 min
#22 KOVAČEVIČ Din, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 27:07 - 29:07 ]
35:09
HKO
2 min
#7 CERJAK Jernej, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 35:09 - 37:09 ]

3 / 3

48:44
HKO
2 min
#2 ŽUN Tomaž, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 48:44 - 49:38 ]
53:24
HKO
2 min
#11 ŠEBENIK SEDEJ Alex, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 53:24 - 54:00 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled