Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki - U13- 19/20
Lokacija: Dvorana Celje
Št. tekme: 22
Datum: 12.10.2019
Čas: 12:00
Gledalcev: 30

Sodnik: JERAM Robert
Sodnik: Jeram FILIP
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PLANINŠEK Edvin
Zapisnikar: FILIPIČ Barbara
Časomerilec: KASTELIC Boštjan

HK True Celje (HKC)

3 : 7
( 0:3, 1:2, 2:2 )

HD Hidria Jesenice (HDJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKC
#65 DOLŽAN Luka
00:00
Vstop vratarja
HDJ
#25 BALDERMAN Aljaž
05:58
Gol
HDJ
0 : 1
#9 KLINAR Jaka, podaja #10 ŠPENDOV Jaša
08:11
Gol
HDJ
0 : 2
#3 RAVNIK Svit, podaja #7 SMUKAVEC Bert, #18 ULČAR Jan
11:50
Gol
HDJ
0 : 3
#3 RAVNIK Svit, podaja #6 HAFNER David
16:36
Izključitev
HDJ
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #7 SMUKAVEC Bert [ 16:36 - 18:36 ]

2 / 3

23:22
Gol (GWG)
HDJ
0 : 4
#6 HAFNER David
25:05
Gol
HKC
1 : 4
#67 KROFL Žan, podaja #11 ROBEK Jure, #59 MANDUŠIĆ Marko
29:16
Vstop vratarja
HKC
#70 ALAGIČ Nik
29:16
Izstop vratarja
HKC
#65 DOLŽAN Luka
35:49
Gol
HDJ
1 : 5
#9 KLINAR Jaka

3 / 3

37:11
Izključitev
HKC
2 min
#54 MIRNIK Brin, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 37:11 - 39:11 ]
44:56
Gol
HDJ
1 : 6
#2 KLINAR Aleks, podaja #22 KOVAČEVIČ Din, #20 HAFNER Tadej
45:22
Gol
HKC
2 : 6
#86 KUHAR Žiga, podaja #71 JAGATIĆ Mihael, #58 BERIČIČ Matevž
49:59
Gol
HKC
3 : 6
#59 MANDUŠIĆ Marko, podaja #67 KROFL Žan
51:49
Gol
HDJ
3 : 7
#4 ŠABANOVIĆ Kenan
52:24
Izključitev
HDJ
2 min
#23 ŽIGON Jan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 52:24 - 54:00 ]
54:00
Izstop vratarja
HKC
#70 ALAGIČ Nik
54:00
Izstop vratarja
HDJ
#25 BALDERMAN Aljaž

HK True Celje

#
Ime
Poz
G
A
#70
ALAGIČ Nik
GK
-
-
#65
DOLŽAN Luka
GK
-
-

#8
APŠNER Jure
D
-
-
#58
BERIČIČ Matevž
P
-
1
#7
BEZJAK Blaž
F
-
-
#5
ČAKŠ Gašper
P
-
-
#51
DOLŽAN Domen (A)
P
-
-
#71
JAGATIĆ Mihael
F
-
1
#50
JAMŠEK Maj
P
-
-
#89
KOŠTOMAJ VALENČAK Tim (A)
F
-
-
#67
KROFL Žan
F
1
1
#86
KUHAR Žiga
P
1
-
#59
MANDUŠIĆ Marko
F
1
1
#54
MIRNIK Brin
D
-
-
#66
MOLIAKOV Nadarij
P
-
-
#11
ROBEK Jure
F
-
1
#10
ROBEK Matic
F
-
-
#4
ROŠKAR Urh
F
-
-
#16
RUDOLF Jan
P
-
-
#41
ŠUSTER Tomi
P
-
-
#74
TURNŠEK Rok (C)
D
-
-

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
BALDERMAN Aljaž
GK
-
-

#19
ALEŠ Rene
P
-
-
#16
CUZNAR Žiga
LD
-
-
#15
DOLENC Nejc
P
-
-
#6
HAFNER David
F
1
1
#20
HAFNER Tadej
P
-
1
#2
KLINAR Aleks
RD
1
-
#9
KLINAR Jaka
P
2
-
#21
KORBAR Jakob
F
-
-
#22
KOVAČEVIČ Din
P
-
1
#11
MAUČEC ŠUVAK Lan
P
-
-
#3
RAVNIK Svit
RW
2
-
#4
ŠABANOVIĆ Kenan
RD
1
-
#7
SMUKAVEC Bert
RD
-
1
#10
ŠPENDOV Jaša
RD
-
1
#18
ULČAR Jan
LW
-
1
#23
ŽIGON Jan
LW
-
-

1 / 3

05:58
HDJ
0 : 1
#9 KLINAR Jaka, podaja #10 ŠPENDOV Jaša
08:11
HDJ
0 : 2
#3 RAVNIK Svit, podaja #7 SMUKAVEC Bert, #18 ULČAR Jan
11:50
HDJ
0 : 3
#3 RAVNIK Svit, podaja #6 HAFNER David

2 / 3

23:22
HDJ
0 : 4
#6 HAFNER David
25:05
HKC
1 : 4
#67 KROFL Žan, podaja #11 ROBEK Jure, #59 MANDUŠIĆ Marko
35:49
HDJ
1 : 5
#9 KLINAR Jaka

3 / 3

44:56
HDJ
1 : 6
#2 KLINAR Aleks, podaja #22 KOVAČEVIČ Din, #20 HAFNER Tadej
45:22
HKC
2 : 6
#86 KUHAR Žiga, podaja #71 JAGATIĆ Mihael, #58 BERIČIČ Matevž
49:59
HKC
3 : 6
#59 MANDUŠIĆ Marko, podaja #67 KROFL Žan
51:49
HDJ
3 : 7
#4 ŠABANOVIĆ Kenan

1 / 3

16:36
HDJ
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #7 SMUKAVEC Bert [ 16:36 - 18:36 ]

2 / 3

3 / 3

37:11
HKC
2 min
#54 MIRNIK Brin, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 37:11 - 39:11 ]
52:24
HDJ
2 min
#23 ŽIGON Jan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 52:24 - 54:00 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled