Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki - U13- 19/20
Lokacija: Kärntner Eissportzentrum
Št. tekme: 16
Datum: 05.10.2019
Čas: 13:20
Gledalcev: 80

Sodnik: ALTERSBERGER Roland
Sodnik: WUNTSCHEK Dominik
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: ROTES KREUZ
Zapisnikar: STUMPFEL Johann
Časomerilec: KUSTER Hans

EC KAC (KAC)

5 : 1
( 1:0, 3:0, 1:1 )

HK SŽ Olimpija (HKO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
KAC
#2 FOSTER Ben
00:00
Vstop vratarja
HKO
#25 HEBAR Gal
07:40
Gol
KAC
1 : 0
#26 VERONIK Ulrich, podaja #12 GENTILINI Timon, #29 SCHALL Tristan
12:38
Izključitev
HKO
2 min
#2 ŽUN Tomaž, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 12:38 - 14:38 ]
13:55
Izključitev
HKO
2 min
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 13:55 - 15:55 ]

2 / 3

18:32
Izključitev
KAC
10 min
#12 GENTILINI Timon, MISC (Disciplinska kazen) [ 18:32 - 28:32 ]
20:27
Izključitev
HKO
5 min
#7 CERJAK Jernej, CHE-B (IIHF #123, Napadanje od zadaj) [ 20:27 - 25:27 ]
20:27
Izključitev
HKO
20 min
#7 CERJAK Jernej, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 20:27 - 40:27 ]
21:35
Gol (GWG)
KAC
2 : 0
#16 KERNMAYER Marcus, podaja #6 BŐHS Gerrit (+1)
29:17
Izključitev
HKO
2 min
#12 ROŽIČ Martin, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 29:12 - 31:12 ]
30:08
Izključitev
KAC
2 min
#39 VAN Ee Luc, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 30:08 - 32:08 ]
31:12
Gol
KAC
3 : 0
#33 SINTSCHNIG Paul, podaja #54 LŐCKER Jonathan, #29 SCHALL Tristan
33:52
Gol
KAC
4 : 0
#33 SINTSCHNIG Paul, podaja #39 VAN Ee Luc, #16 KERNMAYER Marcus
36:00
Vstop vratarja
HKO
#1 EBNER Bor
36:00
Izstop vratarja
HKO
#25 HEBAR Gal

3 / 3

51:16
Izključitev
KAC
2 min
#19 DOBROVOLNY Johannes, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 51:16 - 52:47 ]
51:34
Gol
KAC
5 : 0
#6 BŐHS Gerrit, podaja #33 SINTSCHNIG Paul
52:47
Gol
HKO
5 : 1
#9 SMOLNIKAR Tom, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, #22 KURBOS Valentin Val (+1)
54:00
Izstop vratarja
KAC
#2 FOSTER Ben
54:00
Izstop vratarja
HKO
#1 EBNER Bor

EC KAC

#
Ime
Poz
G
A
#2
FOSTER Ben
GK
-
-
#3
SEREINIG Dominik
GK
-
-

#30
BERGER Julian
P
-
-
#6
BŐHS Gerrit (C)
P
1
1
#19
DOBROVOLNY Johannes
P
-
-
#49
EICHER Sebastian
P
-
-
#12
GENTILINI Timon
P
-
1
#16
KERNMAYER Marcus (A)
P
1
1
#50
KŰGLER Johannes
P
-
-
#21
LEITNER Lennart Elias
P
-
-
#54
LŐCKER Jonathan (A)
P
-
1
#55
PETRITSCH Maximilian
P
-
-
#47
PICKA Vanessa
P
-
-
#29
SCHALL Tristan
P
-
2
#33
SINTSCHNIG Paul
P
2
1
#39
VAN Ee Luc
P
-
1
#26
VERONIK Ulrich
P
1
-
#36
WEISSNAR Kristan
P
-
-

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#1
EBNER Bor
GK
-
-
#25
HEBAR Gal
GK
-
-

#21
BOGOMOLEC Tai
P
-
-
#7
CERJAK Jernej
D
-
-
#18
HUČ Julijan
D
-
-
#22
KURBOS Valentin Val
F
-
1
#19
LAVRIH Samo
D
-
-
#3
LESAR Lev
D
-
-
#20
OKORN Gašper
F
-
-
#17
PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian (C)
F
-
1
#15
PURKAT Jon
F
-
-
#16
ROGL Oskar
F
-
-
#12
ROŽIČ Martin
P
-
-
#11
ŠEBENIK SEDEJ Alex
D
-
-
#9
SMOLNIKAR Tom
F
1
-
#14
TROBIŠ Marko
P
-
-
#10
ŽELEZEN Jure
F
-
-
#2
ŽUN Tomaž
F
-
-

1 / 3

07:40
KAC
1 : 0
#26 VERONIK Ulrich, podaja #12 GENTILINI Timon, #29 SCHALL Tristan

2 / 3

21:35
KAC
2 : 0
#16 KERNMAYER Marcus, podaja #6 BŐHS Gerrit (+1)
31:12
KAC
3 : 0
#33 SINTSCHNIG Paul, podaja #54 LŐCKER Jonathan, #29 SCHALL Tristan
33:52
KAC
4 : 0
#33 SINTSCHNIG Paul, podaja #39 VAN Ee Luc, #16 KERNMAYER Marcus

3 / 3

51:34
KAC
5 : 0
#6 BŐHS Gerrit, podaja #33 SINTSCHNIG Paul
52:47
HKO
5 : 1
#9 SMOLNIKAR Tom, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, #22 KURBOS Valentin Val (+1)

1 / 3

12:38
HKO
2 min
#2 ŽUN Tomaž, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 12:38 - 14:38 ]
13:55
HKO
2 min
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 13:55 - 15:55 ]

2 / 3

18:32
KAC
10 min
#12 GENTILINI Timon, MISC (Disciplinska kazen) [ 18:32 - 28:32 ]
20:27
HKO
5 min
#7 CERJAK Jernej, CHE-B (IIHF #123, Napadanje od zadaj) [ 20:27 - 25:27 ]
20:27
HKO
20 min
#7 CERJAK Jernej, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 20:27 - 40:27 ]
29:17
HKO
2 min
#12 ROŽIČ Martin, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 29:12 - 31:12 ]
30:08
KAC
2 min
#39 VAN Ee Luc, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 30:08 - 32:08 ]

3 / 3

51:16
KAC
2 min
#19 DOBROVOLNY Johannes, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 51:16 - 52:47 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled