Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki - U13- 19/20
Lokacija: Villacher Stadthalle
Št. tekme: 9
Datum: 20.09.2019
Čas: 16:50
Gledalcev: 30

Sodnik: KERT Siggi
Sodnik: KOSTYNSKI Daniel
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Alexandra ALTENREITHER
Zapisnikar: Gert HOFSTÄTTER
Časomerilec: Silvia BAUMANN

EC VSV (VSV)

1 : 11
( 1:4, 0:3, 0:4 )

HD Hidria Jesenice (HDJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
VSV
#1 HOFSTATER Erik
00:00
Vstop vratarja
HDJ
#1 ZUPAN URH Ožbej
00:06
Gol
VSV
1 : 0
#14 WIDNIG Luca, podaja #21 PERNSTICH Luca
03:03
Izključitev
VSV
2 min
#22 NINDLER Darian, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 03:03 - 05:03 ]
05:59
Izključitev
VSV
2 min
#8 WALKER Lukas, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 05:59 - 07:59 ]
09:09
Gol
HDJ
1 : 1
#8 ŠTURM Nik, podaja #14 FARTEK Toni, #5 KOBAL Nik
09:24
Izključitev
HDJ
2 min
#17 BIZJAK Martin, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 09:24 - 11:24 ]
12:47
Gol (GWG)
HDJ
1 : 2
#14 FARTEK Toni, podaja #24 GREGORIČ Aljaž, #8 ŠTURM Nik
16:29
Gol
HDJ
1 : 3
#24 GREGORIČ Aljaž, podaja #14 FARTEK Toni
17:26
Gol
HDJ
1 : 4
#12 PLANINŠEK Luka, podaja #7 SMUKAVEC Bert, #17 BIZJAK Martin
17:49
Izključitev
VSV
2 min
#22 NINDLER Darian, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 17:49 - 19:49 ]

2 / 3

24:52
Gol
HDJ
1 : 5
#14 FARTEK Toni, podaja #24 GREGORIČ Aljaž
25:36
Izključitev
VSV
2 min
#13 PAIL Nico, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 25:36 - 27:36 ]
25:36
Izključitev
HDJ
2 min
#8 ŠTURM Nik, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 25:36 - 27:36 ]
28:23
Gol
HDJ
1 : 6
#3 RAVNIK Svit, podaja #24 GREGORIČ Aljaž, #9 KLINAR Jaka
29:06
Vstop vratarja
VSV
#2 GRITZNIG Nicolas
29:06
Izstop vratarja
VSV
#1 HOFSTATER Erik
30:53
Gol
HDJ
1 : 7
#17 BIZJAK Martin, podaja #7 SMUKAVEC Bert, #12 PLANINŠEK Luka
36:00
Gol
HDJ
1 : 8
#12 PLANINŠEK Luka, podaja #17 BIZJAK Martin, #7 SMUKAVEC Bert
36:00
Vstop vratarja
HDJ
#25 BALDERMAN Aljaž
36:00
Izstop vratarja
HDJ
#1 ZUPAN URH Ožbej

3 / 3

36:31
Izključitev
HDJ
2 min
#18 ULČAR Jan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 36:31 - 38:31 ]
37:23
Izključitev
VSV
2 min
#6 UNTERLUGGAUER Jamie, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 37:23 - 39:23 ]
41:24
Gol
HDJ
1 : 9
#10 TOPALOVIČ Benjamin, podaja #6 HAFNER David, #18 ULČAR Jan
46:31
Izključitev
VSV
2 min
#26 REISER Adrien, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 46:31 - 48:31 ]
46:44
Izključitev
HDJ
2 min
#8 ŠTURM Nik, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 46:44 - 48:44 ]
47:09
Izključitev
VSV
2 min
#18 USCHAN Nico, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 47:09 - 49:09 ]
47:09
Izključitev
HDJ
2 min
#14 FARTEK Toni, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 47:09 - 49:09 ]
48:07
Izključitev
HDJ
2 min
#24 GREGORIČ Aljaž, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 48:07 - 50:07 ]
48:36
Gol
HDJ
1 : 10
#17 BIZJAK Martin, podaja #12 PLANINŠEK Luka, #5 KOBAL Nik
50:13
Gol
HDJ
1 : 11
#10 TOPALOVIČ Benjamin, podaja #18 ULČAR Jan, #25 BALDERMAN Aljaž
51:07
Izključitev
VSV
2 min
#8 WALKER Lukas, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 51:07 - 53:07 ]
51:07
Izključitev
HDJ
2 min
#10 TOPALOVIČ Benjamin, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 51:07 - 53:07 ]
53:37
Izključitev
HDJ
2 min
#24 GREGORIČ Aljaž, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 53:37 - 55:37 ]
54:00
Izstop vratarja
VSV
#2 GRITZNIG Nicolas
54:00
Izstop vratarja
HDJ
#25 BALDERMAN Aljaž

EC VSV

#
Ime
Poz
G
A
#2
GRITZNIG Nicolas
GK
-
-
#1
HOFSTATER Erik
GK
-
-

#20
KOEFLER JONAS
P
-
-
#22
NINDLER Darian (A)
P
-
-
#9
OBERRAUNER Liam Oliver (A)
P
-
-
#11
PAIL Fabio
P
-
-
#13
PAIL Nico
P
-
-
#12
PERDACHER Oliver
P
-
-
#21
PERNSTICH Luca
P
-
1
#26
REISER Adrien
P
-
-
#27
SCHARFEGGER JONAS
P
-
-
#24
STROJ Matteo
P
-
-
#6
UNTERLUGGAUER Jamie
P
-
-
#18
USCHAN Nico
P
-
-
#8
WALKER Lukas
P
-
-
#14
WIDNIG Luca (C)
P
1
-
#10
WOHLMUTHER David
P
-
-

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
BALDERMAN Aljaž
GK
-
-
#1
ZUPAN URH Ožbej
GK
-
-

#17
BIZJAK Martin
F
2
2
#14
FARTEK Toni
LW
2
2
#24
GREGORIČ Aljaž (A)
RW
1
3
#6
HAFNER David
F
-
1
#9
KLINAR Jaka
P
-
1
#5
KOBAL Nik
LD
-
2
#22
KOVAČEVIČ Din
P
-
-
#19
MLAKAR Tevž (C)
D
-
-
#12
PLANINŠEK Luka (A)
C
2
2
#3
RAVNIK Svit
RW
1
-
#4
ŠABANOVIĆ Kenan
RD
-
-
#7
SMUKAVEC Bert
RD
-
3
#8
ŠTURM Nik
C
1
1
#10
TOPALOVIČ Benjamin
C
2
-
#18
ULČAR Jan
LW
-
2
#23
ŽIGON Jan
LW
-
-

1 / 3

00:06
VSV
1 : 0
#14 WIDNIG Luca, podaja #21 PERNSTICH Luca
09:09
HDJ
1 : 1
#8 ŠTURM Nik, podaja #14 FARTEK Toni, #5 KOBAL Nik
12:47
HDJ
1 : 2
#14 FARTEK Toni, podaja #24 GREGORIČ Aljaž, #8 ŠTURM Nik
16:29
HDJ
1 : 3
#24 GREGORIČ Aljaž, podaja #14 FARTEK Toni
17:26
HDJ
1 : 4
#12 PLANINŠEK Luka, podaja #7 SMUKAVEC Bert, #17 BIZJAK Martin

2 / 3

24:52
HDJ
1 : 5
#14 FARTEK Toni, podaja #24 GREGORIČ Aljaž
28:23
HDJ
1 : 6
#3 RAVNIK Svit, podaja #24 GREGORIČ Aljaž, #9 KLINAR Jaka
30:53
HDJ
1 : 7
#17 BIZJAK Martin, podaja #7 SMUKAVEC Bert, #12 PLANINŠEK Luka
36:00
HDJ
1 : 8
#12 PLANINŠEK Luka, podaja #17 BIZJAK Martin, #7 SMUKAVEC Bert

3 / 3

41:24
HDJ
1 : 9
#10 TOPALOVIČ Benjamin, podaja #6 HAFNER David, #18 ULČAR Jan
48:36
HDJ
1 : 10
#17 BIZJAK Martin, podaja #12 PLANINŠEK Luka, #5 KOBAL Nik
50:13
HDJ
1 : 11
#10 TOPALOVIČ Benjamin, podaja #18 ULČAR Jan, #25 BALDERMAN Aljaž

1 / 3

03:03
VSV
2 min
#22 NINDLER Darian, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 03:03 - 05:03 ]
05:59
VSV
2 min
#8 WALKER Lukas, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 05:59 - 07:59 ]
09:24
HDJ
2 min
#17 BIZJAK Martin, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 09:24 - 11:24 ]
17:49
VSV
2 min
#22 NINDLER Darian, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 17:49 - 19:49 ]

2 / 3

25:36
VSV
2 min
#13 PAIL Nico, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 25:36 - 27:36 ]
25:36
HDJ
2 min
#8 ŠTURM Nik, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 25:36 - 27:36 ]

3 / 3

36:31
HDJ
2 min
#18 ULČAR Jan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 36:31 - 38:31 ]
37:23
VSV
2 min
#6 UNTERLUGGAUER Jamie, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 37:23 - 39:23 ]
46:31
VSV
2 min
#26 REISER Adrien, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 46:31 - 48:31 ]
46:44
HDJ
2 min
#8 ŠTURM Nik, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 46:44 - 48:44 ]
47:09
VSV
2 min
#18 USCHAN Nico, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 47:09 - 49:09 ]
47:09
HDJ
2 min
#14 FARTEK Toni, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 47:09 - 49:09 ]
48:07
HDJ
2 min
#24 GREGORIČ Aljaž, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 48:07 - 50:07 ]
51:07
VSV
2 min
#8 WALKER Lukas, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 51:07 - 53:07 ]
51:07
HDJ
2 min
#10 TOPALOVIČ Benjamin, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 51:07 - 53:07 ]
53:37
HDJ
2 min
#24 GREGORIČ Aljaž, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 53:37 - 55:37 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled