Tekmovanje: IHL - Mladinci - U19 -19/20
Lokacija: Ledna dvorana Tabor
Št. tekme: 105
Datum: 20.02.2020
Čas: 19:00
Gledalcev: 60

Sodnik: JAPELJ Nejc
Linjski sodnik: ZGONC Gašper Jaka
Linjski sodnik: JERAM Urh
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: BABIČ Dušan
Zapisnikar: LORENČIČ Vladimir
Časomerilec: KARMEL Srečko

HDK Maribor (MAR)

3 : 2
( 3:1, 0:0, 0:1 )

Hk SŽ Olimpija (HKO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
MAR
#1 STOYNOV Ivan
00:00
Vstop vratarja
HKO
#1 KAVČIČ Nal
00:27
Gol
HKO
0 : 1
#11 OGRINC Luka, podaja #17 MEHLE Žiga
06:36
Gol
MAR
1 : 1
#8 LJUBIČ URLEP Žan, podaja #11 FINGUŠT Ian
07:42
Izključitev
MAR
2 min
#9 BIZJAK Jan, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 07:42 - 09:42 ]
10:52
Gol
MAR
2 : 1
#8 LJUBIČ URLEP Žan
18:22
Gol (GWG)
MAR
3 : 1
#21 BIZJAK Nejc, podaja #23 FRIŠ LORBER Tian

2 / 3

23:45
Izključitev
HKO
2 min
#13 JAN Lan Matija, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 23:45 - 25:45 ]
29:07
Izključitev
HKO
2 min
#17 MEHLE Žiga, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 29:07 - 31:07 ]
29:42
Izključitev
MAR
10 min
#27 ROBAR Urban, MISC (Disciplinska kazen) [ 29:42 - 39:42 ]
30:51
Izključitev
MAR
2 min
#13 POLONIJO Filip, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 30:51 - 32:51 ]
35:34
Izključitev
MAR
2 min
#5 PETEK Gal, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 35:34 - 37:34 ]
35:34
Izključitev
HKO
2 min
#14 ŽEŽELJ Gregor, CHARG (IIHF #122, Napadanje), kazen prestaja #18 BURAZIN Tino [ 35:34 - 37:34 ]
35:34
Izključitev
HKO
2 min
#14 ŽEŽELJ Gregor, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 37:34 - 39:34 ]
37:09
Izključitev
MAR
2 min
#23 FRIŠ LORBER Tian, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 37:09 - 39:09 ]
37:09
Izključitev
HKO
2 min
#7 KEPIC Alex, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 37:09 - 39:09 ]
38:49
Izključitev
MAR
2 min
#13 POLONIJO Filip, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 38:49 - 40:49 ]

3 / 3

45:25
Izključitev
MAR
2 min
#11 FINGUŠT Ian, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 45:25 - 47:25 ]
46:51
Izključitev
MAR
2 min
#24 PERČIČ Maks, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 46:51 - 48:51 ]
49:32
Izključitev
HKO
2 min
#7 KEPIC Alex, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 49:32 - 51:32 ]
50:24
Izključitev
HKO
2 min
#5 KOKELJ Urban, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 50:24 - 52:24 ]
51:47
Izključitev
MAR
2 min
#5 PETEK Gal, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 51:47 - 53:13 ]
53:13
Gol
HKO
3 : 2
#14 ŽEŽELJ Gregor, podaja #19 MARINKOVIĆ Karlo (+1)
58:54
Izstop vratarja
HKO
#1 KAVČIČ Nal
60:00
Izstop vratarja
MAR
#1 STOYNOV Ivan

HDK Maribor

#
Ime
Poz
G
A
#31
MATIĆ Dimitrije
GK
-
-
#1
STOYNOV Ivan
GK
-
-

#9
BIZJAK Jan
D
-
-
#21
BIZJAK Nejc
D
1
-
#10
BODIROGA Luka
F
-
-
#15
BURGER Alexa
D
-
-
#11
FINGUŠT Ian
F
-
1
#23
FRIŠ LORBER Tian
C
-
1
#34
GREIF Jakob (C)
D
-
-
#19
JANČIČ Matjaž
F
-
-
#8
LJUBIČ URLEP Žan
F
2
-
#24
PERČIČ Maks
F
-
-
#5
PETEK Gal
D
-
-
#13
POLONIJO Filip
F
-
-
#17
POLONIJO Mauro
F
-
-
#27
ROBAR Urban
F
-
-
#16
TCHALIOV Nikola
P
-
-
#22
VUKADIN Marko
D
-
-

Hk SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#25
KAVČIČ Lan
GK
-
-
#1
KAVČIČ Nal
GK
-
-

#18
BURAZIN Tino
F
-
-
#6
ČERENJAK Luka
D
-
-
#20
GERKMAN Svit
D
-
-
#12
HEBAR Tian
D
-
-
#13
JAN Lan Matija
D
-
-
#7
KEPIC Alex
F
-
-
#5
KOKELJ Urban
D
-
-
#19
MARINKOVIĆ Karlo
F
-
1
#17
MEHLE Žiga (C)
F
-
1
#24
NOVAK Tim
P
-
-
#11
OGRINC Luka (A)
P
1
-
#23
PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
F
-
-
#8
STIPANIČ Blaž
F
-
-
#22
ŠUBIC Gašper
P
-
-
#14
ŽEŽELJ Gregor (A)
F
1
-

1 / 3

00:27
HKO
0 : 1
#11 OGRINC Luka, podaja #17 MEHLE Žiga
06:36
MAR
1 : 1
#8 LJUBIČ URLEP Žan, podaja #11 FINGUŠT Ian
10:52
MAR
2 : 1
#8 LJUBIČ URLEP Žan
18:22
MAR
3 : 1
#21 BIZJAK Nejc, podaja #23 FRIŠ LORBER Tian

2 / 3

3 / 3

53:13
HKO
3 : 2
#14 ŽEŽELJ Gregor, podaja #19 MARINKOVIĆ Karlo (+1)

1 / 3

07:42
MAR
2 min
#9 BIZJAK Jan, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 07:42 - 09:42 ]

2 / 3

23:45
HKO
2 min
#13 JAN Lan Matija, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 23:45 - 25:45 ]
29:07
HKO
2 min
#17 MEHLE Žiga, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 29:07 - 31:07 ]
29:42
MAR
10 min
#27 ROBAR Urban, MISC (Disciplinska kazen) [ 29:42 - 39:42 ]
30:51
MAR
2 min
#13 POLONIJO Filip, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 30:51 - 32:51 ]
35:34
MAR
2 min
#5 PETEK Gal, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 35:34 - 37:34 ]
35:34
HKO
2 min
#14 ŽEŽELJ Gregor, CHARG (IIHF #122, Napadanje), kazen prestaja #18 BURAZIN Tino [ 35:34 - 37:34 ]
35:34
HKO
2 min
#14 ŽEŽELJ Gregor, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 37:34 - 39:34 ]
37:09
MAR
2 min
#23 FRIŠ LORBER Tian, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 37:09 - 39:09 ]
37:09
HKO
2 min
#7 KEPIC Alex, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 37:09 - 39:09 ]
38:49
MAR
2 min
#13 POLONIJO Filip, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 38:49 - 40:49 ]

3 / 3

45:25
MAR
2 min
#11 FINGUŠT Ian, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 45:25 - 47:25 ]
46:51
MAR
2 min
#24 PERČIČ Maks, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 46:51 - 48:51 ]
49:32
HKO
2 min
#7 KEPIC Alex, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 49:32 - 51:32 ]
50:24
HKO
2 min
#5 KOKELJ Urban, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 50:24 - 52:24 ]
51:47
MAR
2 min
#5 PETEK Gal, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 51:47 - 53:13 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled