Tekmovanje: IHL - Mladinci - U19 -19/20
Lokacija: Ledna dvorana Tabor
Št. tekme: 97
Datum: 17.02.2020
Čas: 19:00
Gledalcev: 45

Sodnik: TURK Boštjan
Linjski sodnik: SNOJ Tadej
Linjski sodnik: CONFIDENTI Ines
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: BABIČ Dušan
Zapisnikar: LORENČIČ Vladimir
Časomerilec: KARMEL Srečko

HDK Maribor (MAR)

6 : 5 *
( 1:3, 4:0, 0:2, 1:0 )

KHL Mladost (MLA)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
MAR
#1 STOYNOV Ivan
00:00
Vstop vratarja
MLA
#37 GORŠIĆ Luka
03:24
Gol
MLA
0 : 1
#9 PAULOVIĆ Sven, podaja #32 GRGURIĆ Lovro, #19 RAKAR Maks
06:17
Gol
MAR
1 : 1
#17 POLONIJO Mauro
15:14
Gol
MLA
1 : 2
#19 RAKAR Maks, podaja #32 GRGURIĆ Lovro, #9 PAULOVIĆ Sven
17:08
Izključitev
MLA
2 min
#13 BELINA Ivan, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 17:08 - 19:08 ]
18:32
Gol
MLA
1 : 3
#32 GRGURIĆ Lovro, podaja #87 LOVAK Tommi (-1)

2 / 3

20:28
Gol
MAR
2 : 3
#27 ROBAR Urban, podaja #17 POLONIJO Mauro, #18 PEJOVIĆ Nemanja
21:29
Gol
MAR
3 : 3
#13 POLONIJO Filip, podaja #11 FINGUŠT Ian
32:39
Gol
MAR
4 : 3
#11 FINGUŠT Ian
33:31
Izključitev
MLA
2 min
#32 GRGURIĆ Lovro, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 33:31 - 34:12 ]
34:12
Gol
MAR
5 : 3
#9 BIZJAK Jan, podaja #34 GREIF Jakob (+1)
37:47
Izključitev
MAR
2 min
#21 BIZJAK Nejc, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 37:47 - 39:47 ]
40:00
Vstop vratarja
MLA
#31 KRASIĆ Jurica
40:00
Izstop vratarja
MLA
#37 GORŠIĆ Luka

3 / 3

42:42
Gol
MLA
5 : 4
#9 PAULOVIĆ Sven, podaja #19 RAKAR Maks, #32 GRGURIĆ Lovro
45:58
Izključitev
MLA
2 min
#7 ČIČEK Luka, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 45:58 - 47:58 ]
58:05
Izstop vratarja
MLA
#31 KRASIĆ Jurica
58:55
Gol
MLA
5 : 5
#9 PAULOVIĆ Sven
58:55
Vstop vratarja
MLA
#31 KRASIĆ Jurica
59:19
Izključitev
MAR
2 min
#17 POLONIJO Mauro, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 59:19 - 61:19 ]
59:19
Izključitev
MAR
10 min
#17 POLONIJO Mauro, MISC (Disciplinska kazen) [ 61:19 - 61:23 ]

Podaljšek

61:23
Gol (GWG)
MAR
6 : 5
#13 POLONIJO Filip, podaja #24 PERČIČ Maks
61:23
Izstop vratarja
MAR
#1 STOYNOV Ivan
61:23
Izstop vratarja
MLA
#31 KRASIĆ Jurica

HDK Maribor

#
Ime
Poz
G
A
#29
POPOVIČ Tine
GK
-
-
#1
STOYNOV Ivan
GK
-
-

#9
BIZJAK Jan
D
1
-
#21
BIZJAK Nejc
D
-
-
#15
BURGER Alexa
D
-
-
#11
FINGUŠT Ian
F
1
1
#34
GREIF Jakob (C)
D
-
1
#19
JANČIČ Matjaž
F
-
-
#2
KRANJEC Vid
P
-
-
#8
LJUBIČ URLEP Žan
F
-
-
#18
PEJOVIĆ Nemanja
D
-
1
#24
PERČIČ Maks
F
-
1
#13
POLONIJO Filip
F
2
-
#17
POLONIJO Mauro
F
1
1
#27
ROBAR Urban
F
1
-
#16
TCHALIOV Nikola
P
-
-
#12
ĐORĐEVIĆ Bojan
D
-
-

KHL Mladost

#
Ime
Poz
G
A
#37
GORŠIĆ Luka
GK
-
-
#31
KRASIĆ Jurica
GK
-
-

#13
BELINA Ivan
D
-
-
#86
BUCONJIĆ Robert
P
-
-
#7
ČIČEK Luka
D
-
-
#32
GRGURIĆ Lovro (A)
F
1
3
#98
HANŽEK Lovro (A)
F
-
-
#11
JANJATOVIĆ Jan
D
-
-
#87
LOVAK Tommi
F
-
1
#55
MENIČANIN Dominik
P
-
-
#9
PAULOVIĆ Sven
F
3
1
#19
RAKAR Maks
F
1
2
#68
RIMAJ Rene
P
-
-
#21
SEITZ Jan (C)
D
-
-
#12
ĐEREK Luka
F
-
-

1 / 3

03:24
MLA
0 : 1
#9 PAULOVIĆ Sven, podaja #32 GRGURIĆ Lovro, #19 RAKAR Maks
06:17
MAR
1 : 1
#17 POLONIJO Mauro
15:14
MLA
1 : 2
#19 RAKAR Maks, podaja #32 GRGURIĆ Lovro, #9 PAULOVIĆ Sven
18:32
MLA
1 : 3
#32 GRGURIĆ Lovro, podaja #87 LOVAK Tommi (-1)

2 / 3

20:28
MAR
2 : 3
#27 ROBAR Urban, podaja #17 POLONIJO Mauro, #18 PEJOVIĆ Nemanja
21:29
MAR
3 : 3
#13 POLONIJO Filip, podaja #11 FINGUŠT Ian
32:39
MAR
4 : 3
#11 FINGUŠT Ian
34:12
MAR
5 : 3
#9 BIZJAK Jan, podaja #34 GREIF Jakob (+1)

3 / 3

42:42
MLA
5 : 4
#9 PAULOVIĆ Sven, podaja #19 RAKAR Maks, #32 GRGURIĆ Lovro
58:55
MLA
5 : 5
#9 PAULOVIĆ Sven

Podaljšek

61:23
MAR
6 : 5
#13 POLONIJO Filip, podaja #24 PERČIČ Maks

1 / 3

17:08
MLA
2 min
#13 BELINA Ivan, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 17:08 - 19:08 ]

2 / 3

33:31
MLA
2 min
#32 GRGURIĆ Lovro, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 33:31 - 34:12 ]
37:47
MAR
2 min
#21 BIZJAK Nejc, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 37:47 - 39:47 ]

3 / 3

45:58
MLA
2 min
#7 ČIČEK Luka, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 45:58 - 47:58 ]
59:19
MAR
2 min
#17 POLONIJO Mauro, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 59:19 - 61:19 ]
59:19
MAR
10 min
#17 POLONIJO Mauro, MISC (Disciplinska kazen) [ 61:19 - 61:23 ]

Podaljšek





  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled