Tekmovanje: IHL - Mladinci - U19 -19/20
Lokacija: Dvorana Zalog
Št. tekme: 84
Datum: 12.01.2020
Čas: 17:00
Gledalcev: 55

Sodnik: ČAMDŽIĆ Ervin
Linjski sodnik: BOHINC Robert
Linjski sodnik: FRANC Gašper
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: KAKER Gorazd
Zapisnikar: PRODAN Gregor
Časomerilec: BAUMKIRCHER Klemen

HK Slavija Junior (SLJ)

2 : 4
( 1:0, 0:1, 1:3 )

Hk Triglav (TRI)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
SLJ
#1 KOLIN Luka
00:00
Vstop vratarja
TRI
#1 REMŠKAR JELER Gal
06:12
Izključitev
SLJ
2 min
#9 BOLTE Žiga, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 06:12 - 08:12 ]
14:50
Izključitev
SLJ
2 min
#12 PRIMAR Jure, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 14:50 - 16:50 ]
17:20
Gol
SLJ
1 : 0
#9 BOLTE Žiga, podaja #7 ČERNE Juš, #24 GRAČAN Gašper

2 / 3

27:15
Gol
TRI
1 : 1
#13 KLEMENČIČ David, podaja #24 MRAVLJE LOMBAR Nik
30:46
Izključitev
SLJ
2 min
#5 PEČNIK Jakob, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 30:46 - 32:46 ]
32:43
Izključitev
TRI
2 min
#16 ŽAGAR Gal, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 32:43 - 34:43 ]

3 / 3

43:26
Izključitev
TRI
2 min
#24 MRAVLJE LOMBAR Nik, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 43:26 - 45:26 ]
46:37
Izključitev
SLJ
2 min
#9 BOLTE Žiga, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 46:37 - 48:37 ]
46:37
Izključitev
TRI
2 min
#3 ARH Žiga, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 46:37 - 48:37 ]
46:54
Gol
TRI
1 : 2
#81 KREMENOVIČ Đorđe, podaja #7 MOREL Miha
47:37
Gol
SLJ
2 : 2
#4 ĆOSIĆ Jan, podaja #11 SKERLEP Gašper, #86 IDŽAN Vito
54:59
Gol (GWG)
TRI
2 : 3
#36 JANEŽIČ Ožbej, podaja #24 MRAVLJE LOMBAR Nik
58:10
Izstop vratarja
SLJ
#1 KOLIN Luka
58:20
Vstop vratarja
SLJ
#1 KOLIN Luka
58:32
Izstop vratarja
SLJ
#1 KOLIN Luka
59:27
Vstop vratarja
SLJ
#1 KOLIN Luka
59:32
Izstop vratarja
SLJ
#1 KOLIN Luka
59:48
Gol
TRI
2 : 4
#21 JELAR Jure, podaja #24 MRAVLJE LOMBAR Nik (EN)
59:48
Vstop vratarja
SLJ
#1 KOLIN Luka
60:00
Izstop vratarja
SLJ
#1 KOLIN Luka
60:00
Izstop vratarja
TRI
#1 REMŠKAR JELER Gal

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#1
KOLIN Luka
GK
-
-
#2
LAJEVEC Andraž
GK
-
-

#19
BEBEK Ante
F
-
-
#9
BOLTE Žiga
D
1
-
#7
ČERNE Juš (A)
D
-
1
#4
ĆOSIĆ Jan
D
1
-
#24
GRAČAN Gašper
F
-
1
#86
IDŽAN Vito
F
-
1
#16
LAMPIČ Nik
F
-
-
#20
MANDIĆ Roko
D
-
-
#5
PEČNIK Jakob
F
-
-
#12
PRIMAR Jure (A)
D
-
-
#17
PRODAN Dominik Marjan (C)
F
-
-
#11
SKERLEP Gašper
F
-
1
#89
TOMAŽIČ Andraž
F
-
-
#87
TOMAŽIČ Tomi
F
-
-
#35
ZAGORC Jošt
D
-
-

Hk Triglav

#
Ime
Poz
G
A
#32
HAFNER Urban
GK
-
-
#1
REMŠKAR JELER Gal
GK
-
-

#3
ARH Žiga
P
-
-
#14
ČERNE Matic
F
-
-
#18
GRADIŠEK Žan
F
-
-
#36
JANEŽIČ Ožbej
D
1
-
#10
JAZBEC Martin
F
-
-
#21
JELAR Jure
F
1
-
#13
KLEMENČIČ David
P
1
-
#11
KOŠIR Matic
P
-
-
#81
KREMENOVIČ Đorđe (C)
D
1
-
#7
MOREL Miha
F
-
1
#24
MRAVLJE LOMBAR Nik
F
-
3
#9
PAVLOVIČ Jan
F
-
-
#15
ŠLIBAR Ožbe
D
-
-
#77
VOGRINC Žiga
P
-
-
#16
ŽAGAR Gal
F
-
-
#71
ZUPAN ŠKRLJ Lovro
P
-
-

1 / 3

17:20
SLJ
1 : 0
#9 BOLTE Žiga, podaja #7 ČERNE Juš, #24 GRAČAN Gašper

2 / 3

27:15
TRI
1 : 1
#13 KLEMENČIČ David, podaja #24 MRAVLJE LOMBAR Nik

3 / 3

46:54
TRI
1 : 2
#81 KREMENOVIČ Đorđe, podaja #7 MOREL Miha
47:37
SLJ
2 : 2
#4 ĆOSIĆ Jan, podaja #11 SKERLEP Gašper, #86 IDŽAN Vito
54:59
TRI
2 : 3
#36 JANEŽIČ Ožbej, podaja #24 MRAVLJE LOMBAR Nik
59:48
TRI
2 : 4
#21 JELAR Jure, podaja #24 MRAVLJE LOMBAR Nik (EN)

1 / 3

06:12
SLJ
2 min
#9 BOLTE Žiga, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 06:12 - 08:12 ]
14:50
SLJ
2 min
#12 PRIMAR Jure, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 14:50 - 16:50 ]

2 / 3

30:46
SLJ
2 min
#5 PEČNIK Jakob, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 30:46 - 32:46 ]
32:43
TRI
2 min
#16 ŽAGAR Gal, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 32:43 - 34:43 ]

3 / 3

43:26
TRI
2 min
#24 MRAVLJE LOMBAR Nik, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 43:26 - 45:26 ]
46:37
SLJ
2 min
#9 BOLTE Žiga, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 46:37 - 48:37 ]
46:37
TRI
2 min
#3 ARH Žiga, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 46:37 - 48:37 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled