Tekmovanje: IHL - Mladinci - U19 -19/20
Lokacija: Dvorana Zalog
Št. tekme: 51
Datum: 21.11.2019
Čas: 18:00
Gledalcev: 60

Sodnik: BAJT Miha
Linjski sodnik: BOHINC Robert
Linjski sodnik: GROZNIK BOŠTJAN
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: KAKER Gorazd
Zapisnikar: PRODAN Gregor
Časomerilec: PEČNIK Robert

HK Slavija Junior (SLJ)

4 : 3 *
( 1:2, 0:0, 2:1, 0:0 )

Hk SŽ Olimpija (HKO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
SLJ
#2 LAJEVEC Andraž
00:00
Vstop vratarja
HKO
#1 KAVČIČ Nal
04:26
Gol
HKO
0 : 1
#22 ŠUBIC Gašper, podaja #21 NOVAK Tim, #18 BURAZIN Tino
04:32
Gol
HKO
0 : 2
#22 ŠUBIC Gašper, podaja #18 BURAZIN Tino
04:55
Gol
SLJ
1 : 2
#19 BEBEK Ante, podaja #86 IDŽAN Vito, #16 LAMPIČ Nik
07:47
Izključitev
HKO
2 min
#22 ŠUBIC Gašper, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 07:47 - 09:47 ]
09:58
Izključitev
SLJ
2 min
#17 PRODAN Dominik Marjan, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 09:58 - 11:58 ]

2 / 3

23:18
Izključitev
SLJ
2 min
#4 ĆOSIĆ Jan, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 23:18 - 25:18 ]
28:42
Izključitev
HKO
2 min
#17 MEHLE Žiga, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 28:42 - 30:42 ]
29:01
Izključitev
SLJ
2 min
#20 MANDIĆ Roko, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 29:01 - 31:01 ]
30:31
Izključitev
HKO
2 min
#21 NOVAK Tim, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 30:31 - 32:31 ]
32:38
Izključitev
SLJ
2 min
#12 PRIMAR Jure, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 32:38 - 34:38 ]
35:09
Izključitev
SLJ
2 min
#7 ČERNE Juš, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 35:09 - 37:09 ]
35:09
Izključitev
HKO
2 min
#13 JAN Lan Matija, EMBEL (IIHF #138, Metanje ali simuliranje) [ 35:09 - 37:09 ]

3 / 3

46:34
Izključitev
HKO
2 min
#14 ŽEŽELJ Gregor, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 46:34 - 48:34 ]
51:30
Izključitev
HKO
2 min
#17 MEHLE Žiga, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 51:30 - 53:30 ]
53:31
Gol
SLJ
2 : 2
#16 LAMPIČ Nik, podaja #86 IDŽAN Vito, #4 ĆOSIĆ Jan
56:11
Izključitev
SLJ
2 min
#16 LAMPIČ Nik, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 56:11 - 56:24 ]
56:24
Gol
HKO
2 : 3
#17 MEHLE Žiga, podaja #8 STIPANIČ Blaž, #11 OGRINC Luka (+1)
59:25
Izstop vratarja
SLJ
#2 LAJEVEC Andraž
59:45
Gol
SLJ
3 : 3
#86 IDŽAN Vito, podaja #11 SKERLEP Gašper, #7 ČERNE Juš
59:45
Vstop vratarja
SLJ
#2 LAJEVEC Andraž

Podaljšek

65:00
Gol (GWG)
SLJ
4 : 3
#17 PRODAN Dominik Marjan (PS)
65:00
Izstop vratarja
SLJ
#2 LAJEVEC Andraž
65:00
Izstop vratarja
HKO
#1 KAVČIČ Nal

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#1
BABNIK Mark
GK
-
-
#2
LAJEVEC Andraž
GK
-
-

#19
BEBEK Ante
F
1
-
#96
BERIČIČ Miha
D
-
-
#6
BOLTE Žiga
D
-
-
#25
ČAVLOVIĆ Niko
D
-
-
#7
ČERNE Juš (A)
D
-
1
#4
ĆOSIĆ Jan
D
-
1
#86
IDŽAN Vito
F
1
2
#16
LAMPIČ Nik
F
1
1
#20
MANDIĆ Roko
D
-
-
#5
PEČNIK Jakob
F
-
-
#67
PIRKOVIČ Gašper
F
-
-
#12
PRIMAR Jure (A)
D
-
-
#17
PRODAN Dominik Marjan (C)
F
1
-
#11
SKERLEP Gašper
F
-
1
#89
TOMAŽIČ Andraž
F
-
-
#87
TOMAŽIČ Tomi
F
-
-

Hk SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#25
KAVČIČ Lan
GK
-
-
#1
KAVČIČ Nal
GK
-
-

#18
BURAZIN Tino
F
-
2
#12
GALEEV Ravil
D
-
-
#20
HEBAR Tian
D
-
-
#13
JAN Lan Matija
D
-
-
#7
KEPIC Alex
F
-
-
#5
KOKELJ Urban
D
-
-
#23
KOSMAČ Tilen (A)
P
-
-
#19
MARINKOVIĆ Karlo
F
-
-
#17
MEHLE Žiga
F
1
-
#21
NOVAK Tim
P
-
1
#11
OGRINC Luka (C)
P
-
1
#16
PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
F
-
-
#8
STIPANIČ Blaž
F
-
1
#22
ŠUBIC Gašper
P
2
-
#14
ŽEŽELJ Gregor (A)
F
-
-

1 / 3

04:26
HKO
0 : 1
#22 ŠUBIC Gašper, podaja #21 NOVAK Tim, #18 BURAZIN Tino
04:32
HKO
0 : 2
#22 ŠUBIC Gašper, podaja #18 BURAZIN Tino
04:55
SLJ
1 : 2
#19 BEBEK Ante, podaja #86 IDŽAN Vito, #16 LAMPIČ Nik

2 / 3

3 / 3

53:31
SLJ
2 : 2
#16 LAMPIČ Nik, podaja #86 IDŽAN Vito, #4 ĆOSIĆ Jan
56:24
HKO
2 : 3
#17 MEHLE Žiga, podaja #8 STIPANIČ Blaž, #11 OGRINC Luka (+1)
59:45
SLJ
3 : 3
#86 IDŽAN Vito, podaja #11 SKERLEP Gašper, #7 ČERNE Juš

Podaljšek

65:00
SLJ
4 : 3
#17 PRODAN Dominik Marjan (PS)

1 / 3

07:47
HKO
2 min
#22 ŠUBIC Gašper, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 07:47 - 09:47 ]
09:58
SLJ
2 min
#17 PRODAN Dominik Marjan, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 09:58 - 11:58 ]

2 / 3

23:18
SLJ
2 min
#4 ĆOSIĆ Jan, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 23:18 - 25:18 ]
28:42
HKO
2 min
#17 MEHLE Žiga, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 28:42 - 30:42 ]
29:01
SLJ
2 min
#20 MANDIĆ Roko, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 29:01 - 31:01 ]
30:31
HKO
2 min
#21 NOVAK Tim, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 30:31 - 32:31 ]
32:38
SLJ
2 min
#12 PRIMAR Jure, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 32:38 - 34:38 ]
35:09
SLJ
2 min
#7 ČERNE Juš, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 35:09 - 37:09 ]
35:09
HKO
2 min
#13 JAN Lan Matija, EMBEL (IIHF #138, Metanje ali simuliranje) [ 35:09 - 37:09 ]

3 / 3

46:34
HKO
2 min
#14 ŽEŽELJ Gregor, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 46:34 - 48:34 ]
51:30
HKO
2 min
#17 MEHLE Žiga, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 51:30 - 53:30 ]
56:11
SLJ
2 min
#16 LAMPIČ Nik, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 56:11 - 56:24 ]

Podaljšek

Rezultat
Izvajalec
Vratar
0 : 1
#18 BURAZIN Tino (HKO)
#2 LAJEVEC Andraž (SLJ)
0 : 1
#86 IDŽAN Vito (SLJ)
#1 KAVČIČ Nal (HKO)
0 : 1
#17 MEHLE Žiga (HKO)
#2 LAJEVEC Andraž (SLJ)
0 : 1
#7 ČERNE Juš (SLJ)
#1 KAVČIČ Nal (HKO)
0 : 1
#8 STIPANIČ Blaž (HKO)
#2 LAJEVEC Andraž (SLJ)
0 : 1
#11 SKERLEP Gašper (SLJ)
#1 KAVČIČ Nal (HKO)
0 : 1
#11 OGRINC Luka (HKO)
#2 LAJEVEC Andraž (SLJ)
1 : 1
#17 PRODAN Dominik Marjan (SLJ)
#1 KAVČIČ Nal (HKO)
1 : 2
#14 ŽEŽELJ Gregor (HKO)
#2 LAJEVEC Andraž (SLJ)
2 : 2
#19 BEBEK Ante (SLJ)
#1 KAVČIČ Nal (HKO)
2 : 2
#19 BEBEK Ante (SLJ)
#1 KAVČIČ Nal (HKO)
2 : 2
#14 ŽEŽELJ Gregor (HKO)
#2 LAJEVEC Andraž (SLJ)
3 : 2
#17 PRODAN Dominik Marjan (SLJ)
#1 KAVČIČ Nal (HKO)
3 : 2
#18 BURAZIN Tino (HKO)
#2 LAJEVEC Andraž (SLJ)




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled