Tekmovanje: IHL - Mladinci - U19 -19/20
Lokacija: Ledna dvorana Tabor
Št. tekme: 45
Datum: 17.11.2019
Čas: 18:45
Gledalcev: 50

Sodnik: JERAM Robert
Linjski sodnik: TURK Boštjan
Linjski sodnik: ŽUBER Gašper
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: MAJERIČ Blaž
Zapisnikar: LORENČIČ Vladimir
Časomerilec: KARMEL Srečko

HDK Maribor (MAR)

3 : 2 *
( 1:0, 0:2, 1:0, 1:0 )

SKHL Crvena Zvezda (CZV)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
MAR
#1 STOYNOV Ivan
00:00
Vstop vratarja
CZV
#1 BEATON Neil
08:47
Gol
MAR
1 : 0
#18 PEJOVIĆ Nemanja
15:05
Izključitev
MAR
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #12 ĐORĐEVIĆ Bojan [ 15:05 - 17:05 ]

2 / 3

22:27
Izključitev
CZV
2 min
#14 RANKOVIĆ Mateja, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 22:27 - 24:27 ]
25:48
Izključitev
MAR
2 min
#9 BIZJAK Jan, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 25:48 - 27:48 ]
37:54
Gol
CZV
1 : 1
#15 DRAGOVIĆ Marko, podaja #8 DINIĆ Matija, #27 ŠALJIĆ Vuk
38:31
Izključitev
MAR
2 min
#15 BURGER Alexa, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 38:31 - 40:31 ]
38:31
Izključitev
CZV
2 min
#22 AJDUKOVIĆ Pavle, ROUGH (IIHF #158, Grobost), kazen prestaja #27 ŠALJIĆ Vuk [ 38:31 - 40:31 ]
38:31
Izključitev
CZV
2 min
#22 AJDUKOVIĆ Pavle, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 40:31 - 42:31 ]
39:48
Gol
CZV
1 : 2
#8 DINIĆ Matija (-1)

3 / 3

56:54
Gol
MAR
2 : 2
#17 POLONIJO Mauro
59:57
Izključitev
MAR
5 min
#24 PERČIČ Maks, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 59:57 - 64:20 ]
59:57
Izključitev
MAR
20 min
#24 PERČIČ Maks, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 64:20 - 64:20 ]
59:57
Izključitev
CZV
5 min
#6 JEREMIĆ Antonije, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 59:57 - 64:20 ]
59:57
Izključitev
CZV
20 min
#6 JEREMIĆ Antonije, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 64:20 - 64:20 ]

Podaljšek

64:20
Gol (GWG)
MAR
3 : 2
#34 GREIF Jakob, podaja #9 BIZJAK Jan, #13 POLONIJO Filip
64:20
Izstop vratarja
MAR
#1 STOYNOV Ivan
64:20
Izstop vratarja
CZV
#1 BEATON Neil

HDK Maribor

#
Ime
Poz
G
A
#31
MATIĆ Dimitrije
GK
-
-
#1
STOYNOV Ivan
GK
-
-

#9
BIZJAK Jan (A)
D
-
1
#21
BIZJAK Nejc
D
-
-
#15
BURGER Alexa
D
-
-
#11
FINGUŠT Ian
F
-
-
#34
GREIF Jakob (C)
D
1
-
#19
JANČIČ Matjaž
F
-
-
#8
LJUBIČ URLEP Žan
F
-
-
#18
PEJOVIĆ Nemanja
D
1
-
#24
PERČIČ Maks
F
-
-
#5
PETEK Gal
D
-
-
#13
POLONIJO Filip
F
-
1
#17
POLONIJO Mauro (A)
F
1
-
#27
ROBAR Urban
F
-
-
#16
TCHALIOV Nikola
P
-
-
#12
ĐORĐEVIĆ Bojan
D
-
-

SKHL Crvena Zvezda

#
Ime
Poz
G
A
#1
BEATON Neil
GK
-
-
#30
RADOJIČIĆ Andrej
GK
-
-

#22
AJDUKOVIĆ Pavle
D
-
-
#8
DINIĆ Matija
F
1
1
#15
DRAGOVIĆ Marko
F
1
-
#6
JEREMIĆ Antonije
D
-
-
#24
KRAVLJANAC Vuk
F
-
-
#13
MILOSAVLJEVIĆ Bogdan
RD
-
-
#20
MITROVIĆ Igor
RW
-
-
#11
NIKOLIĆ Vuk
F
-
-
#14
RANKOVIĆ Mateja
F
-
-
#27
ŠALJIĆ Vuk
F
-
1
#9
STOJANOVIĆ Pavle
D
-
-

1 / 3

08:47
MAR
1 : 0
#18 PEJOVIĆ Nemanja

2 / 3

37:54
CZV
1 : 1
#15 DRAGOVIĆ Marko, podaja #8 DINIĆ Matija, #27 ŠALJIĆ Vuk
39:48
CZV
1 : 2
#8 DINIĆ Matija (-1)

3 / 3

56:54
MAR
2 : 2
#17 POLONIJO Mauro

Podaljšek

64:20
MAR
3 : 2
#34 GREIF Jakob, podaja #9 BIZJAK Jan, #13 POLONIJO Filip

1 / 3

15:05
MAR
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #12 ĐORĐEVIĆ Bojan [ 15:05 - 17:05 ]

2 / 3

22:27
CZV
2 min
#14 RANKOVIĆ Mateja, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 22:27 - 24:27 ]
25:48
MAR
2 min
#9 BIZJAK Jan, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 25:48 - 27:48 ]
38:31
MAR
2 min
#15 BURGER Alexa, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 38:31 - 40:31 ]
38:31
CZV
2 min
#22 AJDUKOVIĆ Pavle, ROUGH (IIHF #158, Grobost), kazen prestaja #27 ŠALJIĆ Vuk [ 38:31 - 40:31 ]
38:31
CZV
2 min
#22 AJDUKOVIĆ Pavle, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 40:31 - 42:31 ]

3 / 3

59:57
MAR
5 min
#24 PERČIČ Maks, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 59:57 - 64:20 ]
59:57
MAR
20 min
#24 PERČIČ Maks, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 64:20 - 64:20 ]
59:57
CZV
5 min
#6 JEREMIĆ Antonije, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 59:57 - 64:20 ]
59:57
CZV
20 min
#6 JEREMIĆ Antonije, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 64:20 - 64:20 ]

Podaljšek





  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled