Tekmovanje: IHL - Mladinci - U19 -19/20
Lokacija: Ledna dvorana Tabor
Št. tekme: 25
Datum: 13.10.2019
Čas: 19:00
Gledalcev: 55

Sodnik: JAPELJ Nejc
Linjski sodnik: FRANC Uroš
Linjski sodnik: TURK Boštjan
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: RIBIČ Aljaž
Zapisnikar: LORENČIČ Vladimir
Časomerilec: KARMEL Srečko

HDK Maribor (MAR)

3 : 4
( 0:1, 1:0, 2:3 )

HKMK Bled (HKB)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
MAR
#1 STOYNOV Ivan
00:00
Vstop vratarja
HKB
#2 KOLIN Luka
04:15
Gol
HKB
0 : 1
#29 MAHKOVEC Marcel, podaja #26 STAN Jakob
05:18
Izključitev
HKB
2 min
#16 VILMAN Jan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 05:18 - 07:18 ]
09:39
Izključitev
HKB
2 min
#4 JELOČNIK Emil, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 09:39 - 11:39 ]
13:26
Izključitev
MAR
2 min
#12 ĐORĐEVIĆ Bojan, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 13:26 - 15:26 ]
16:53
Izključitev
MAR
2 min
#5 PETEK Gal, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 16:53 - 18:53 ]

2 / 3

20:08
Izključitev
MAR
2 min
#5 PETEK Gal, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 20:08 - 22:08 ]
23:06
Gol
MAR
1 : 1
#11 FINGUŠT Ian, podaja #13 POLONIJO Filip, #8 LJUBIČ URLEP Žan
29:45
Izključitev
MAR
2 min
#11 FINGUŠT Ian, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 29:45 - 31:45 ]
34:44
Izključitev
HKB
2 min
#28 KORZHYLETSKYI Danylo, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #14 BABENKO Fedor [ 34:44 - 36:44 ]
34:44
Izključitev
HKB
10 min
#28 KORZHYLETSKYI Danylo, MISC (Disciplinska kazen) [ 36:44 - 46:44 ]
36:49
Izključitev
MAR
2 min
#5 PETEK Gal, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico), kazen prestaja #15 BURGER Alexa [ 36:49 - 38:49 ]
36:49
Izključitev
MAR
10 min
#5 PETEK Gal, MISC (Disciplinska kazen) [ 36:49 - 46:49 ]
40:00
Izključitev
MAR
20 min
#5 PETEK Gal, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 46:49 - 60:00 ]

3 / 3

46:14
Izključitev
HKB
5 min
#26 STAN Jakob, BUT-E (IIHF #121, Bodenje z ročajem palice) [ 46:14 - 51:14 ]
46:14
Izključitev
HKB
20 min
#26 STAN Jakob, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 51:14 - 60:00 ]
46:27
Gol
MAR
2 : 1
#27 ROBAR Urban, podaja #12 ĐORĐEVIĆ Bojan, #24 PERČIČ Maks (+1)
47:34
Izključitev
MAR
2 min
#12 ĐORĐEVIĆ Bojan, HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 47:34 - 49:34 ]
48:51
Gol
HKB
2 : 2
#9 KLANČAR Mark, podaja #11 ZUPAN Andraž
49:07
Gol
HKB
2 : 3
#29 MAHKOVEC Marcel, podaja #28 KORZHYLETSKYI Danylo
50:29
Gol
MAR
3 : 3
#27 ROBAR Urban, podaja #24 PERČIČ Maks, #11 FINGUŠT Ian (+1)
52:32
Gol (GWG)
HKB
3 : 4
#5 STAN Luka, podaja #32 SLIVNIK Luc
57:02
Izključitev
MAR
2 min
#11 FINGUŠT Ian, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 57:02 - 59:02 ]
59:20
Izstop vratarja
MAR
#1 STOYNOV Ivan
60:00
Izstop vratarja
HKB
#2 KOLIN Luka

HDK Maribor

#
Ime
Poz
G
A
#31
MATIĆ Dimitrije
GK
-
-
#1
STOYNOV Ivan
GK
-
-

#9
BIZJAK Jan (A)
D
-
-
#21
BIZJAK Nejc
D
-
-
#15
BURGER Alexa (A)
D
-
-
#11
FINGUŠT Ian
F
1
1
#34
GREIF Jakob (C)
D
-
-
#19
JANČIČ Matjaž
F
-
-
#8
LJUBIČ URLEP Žan
F
-
1
#24
PERČIČ Maks
F
-
2
#5
PETEK Gal
D
-
-
#13
POLONIJO Filip
F
-
1
#27
ROBAR Urban
F
2
-
#12
ĐORĐEVIĆ Bojan
D
-
1

HKMK Bled

#
Ime
Poz
G
A
#3
JUSTIN Mark
GK
-
-
#2
KOLIN Luka
GK
-
-

#15
ADROVIĆ Dejan
D
-
-
#14
BABENKO Fedor
D
-
-
#8
BOHINC Rožle
D
-
-
#12
BORSE Jaka
F
-
-
#4
JELOČNIK Emil
D
-
-
#9
KLANČAR Mark
D
1
-
#28
KORZHYLETSKYI Danylo
F
-
1
#29
MAHKOVEC Marcel (A)
F
2
-
#20
PODREKAR Urban
D
-
-
#32
SLIVNIK Luc
F
-
1
#6
SMOLEJ Gal
F
-
-
#26
STAN Jakob
F
-
1
#5
STAN Luka
F
1
-
#27
TUŠEK Aljoša (A)
D
-
-
#17
VILMAN Bor
F
-
-
#16
VILMAN Jan
D
-
-
#11
ZUPAN Andraž (C)
F
-
1

1 / 3

04:15
HKB
0 : 1
#29 MAHKOVEC Marcel, podaja #26 STAN Jakob

2 / 3

23:06
MAR
1 : 1
#11 FINGUŠT Ian, podaja #13 POLONIJO Filip, #8 LJUBIČ URLEP Žan

3 / 3

46:27
MAR
2 : 1
#27 ROBAR Urban, podaja #12 ĐORĐEVIĆ Bojan, #24 PERČIČ Maks (+1)
48:51
HKB
2 : 2
#9 KLANČAR Mark, podaja #11 ZUPAN Andraž
49:07
HKB
2 : 3
#29 MAHKOVEC Marcel, podaja #28 KORZHYLETSKYI Danylo
50:29
MAR
3 : 3
#27 ROBAR Urban, podaja #24 PERČIČ Maks, #11 FINGUŠT Ian (+1)
52:32
HKB
3 : 4
#5 STAN Luka, podaja #32 SLIVNIK Luc

1 / 3

05:18
HKB
2 min
#16 VILMAN Jan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 05:18 - 07:18 ]
09:39
HKB
2 min
#4 JELOČNIK Emil, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 09:39 - 11:39 ]
13:26
MAR
2 min
#12 ĐORĐEVIĆ Bojan, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 13:26 - 15:26 ]
16:53
MAR
2 min
#5 PETEK Gal, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 16:53 - 18:53 ]

2 / 3

20:08
MAR
2 min
#5 PETEK Gal, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 20:08 - 22:08 ]
29:45
MAR
2 min
#11 FINGUŠT Ian, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 29:45 - 31:45 ]
34:44
HKB
2 min
#28 KORZHYLETSKYI Danylo, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #14 BABENKO Fedor [ 34:44 - 36:44 ]
34:44
HKB
10 min
#28 KORZHYLETSKYI Danylo, MISC (Disciplinska kazen) [ 36:44 - 46:44 ]
36:49
MAR
2 min
#5 PETEK Gal, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico), kazen prestaja #15 BURGER Alexa [ 36:49 - 38:49 ]
36:49
MAR
10 min
#5 PETEK Gal, MISC (Disciplinska kazen) [ 36:49 - 46:49 ]
40:00
MAR
20 min
#5 PETEK Gal, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 46:49 - 60:00 ]

3 / 3

46:14
HKB
5 min
#26 STAN Jakob, BUT-E (IIHF #121, Bodenje z ročajem palice) [ 46:14 - 51:14 ]
46:14
HKB
20 min
#26 STAN Jakob, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 51:14 - 60:00 ]
47:34
MAR
2 min
#12 ĐORĐEVIĆ Bojan, HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 47:34 - 49:34 ]
57:02
MAR
2 min
#11 FINGUŠT Ian, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 57:02 - 59:02 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled