Tekmovanje: IHL - Mladinci - U19 -19/20
Lokacija: Dvorana Zlato polje
Št. tekme: 10
Datum: 22.02.2020
Čas: 14:00
Gledalcev: 30

Sodnik: KRALJ Črt
Linjski sodnik: ŽUBER Gašper
Linjski sodnik: MILOVANOVIČ JAKOB
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: KERO Kristina
Zapisnikar: BUKOVNIK Simona
Časomerilec: ARH Karlo

Hk Triglav (TRI)

3 : 1
( 0:1, 2:0, 1:0 )

SKHL Crvena Zvezda (CZV)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
TRI
#1 REMŠKAR JELER Gal
00:00
Vstop vratarja
CZV
#30 AVRAMOVIĆ Aleksandar
06:38
Izključitev
CZV
2 min
#24 KRAVLJANAC Vuk, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 06:38 - 08:38 ]
07:10
Gol
CZV
0 : 1
#8 POPOVIĆ Mateja (-1)
07:39
Izključitev
TRI
2 min
#36 JANEŽIČ Ožbej, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 07:39 - 09:39 ]

2 / 3

20:50
Izključitev
TRI
2 min
#77 JAZBEC Martin, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 20:50 - 22:50 ]
23:12
Izključitev
CZV
2 min
#11 NIKOLIĆ Vuk, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 23:12 - 25:12 ]
25:49
Izključitev
TRI
2 min
#14 ČERNE Matic, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 25:49 - 27:49 ]
29:18
Gol
TRI
1 : 1
#24 MRAVLJE LOMBAR Nik, podaja #21 JELAR Jure
31:29
Izključitev
TRI
2 min
#17 KOŠIR Matic, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 31:29 - 33:29 ]
34:25
Gol (GWG)
TRI
2 : 1
#21 JELAR Jure

3 / 3

58:28
Izstop vratarja
CZV
#30 AVRAMOVIĆ Aleksandar
58:53
Gol
TRI
3 : 1
#10 JAZBEC Martin, podaja #21 JELAR Jure, #24 MRAVLJE LOMBAR Nik (EN)
58:53
Vstop vratarja
CZV
#30 AVRAMOVIĆ Aleksandar
60:00
Izstop vratarja
TRI
#1 REMŠKAR JELER Gal
60:00
Izstop vratarja
CZV
#30 AVRAMOVIĆ Aleksandar

Hk Triglav

#
Ime
Poz
G
A
#19
HAFNER Urban
GK
-
-
#1
REMŠKAR JELER Gal
GK
-
-

#3
ARH Žiga
P
-
-
#14
ČERNE Matic
F
-
-
#18
GRADIŠEK Žan
F
-
-
#36
JANEŽIČ Ožbej
D
-
-
#10
JAZBEC Martin
F
1
-
#77
JAZBEC Martin
F
-
-
#21
JELAR Jure
F
1
2
#13
KLEMENČIČ David
P
-
-
#17
KOŠIR Matic
P
-
-
#81
KREMENOVIČ Đorđe
F
-
-
#24
MRAVLJE LOMBAR Nik
F
1
1
#15
ŠLIBAR Ožbe
D
-
-
#16
ŽAGAR Gal
F
-
-

SKHL Crvena Zvezda

#
Ime
Poz
G
A
#30
AVRAMOVIĆ Aleksandar
GK
-
-
#1
BEATON Neil
GK
-
-

#22
GOLUBOVIĆ Momčilo
F
-
-
#10
GVOZDENOVIĆ Aleksa
F
-
-
#26
JEREMIĆ Antonije
D
-
-
#13
JOVANOVIĆ Relja
LW
-
-
#24
KRAVLJANAC Vuk
F
-
-
#3
MLADENOVIĆ Marko (A)
F
-
-
#11
NIKOLIĆ Vuk
D
-
-
#8
POPOVIĆ Mateja (A)
LW
1
-
#14
RANKOVIĆ Mateja
F
-
-
#27
ŠALJIĆ Vuk
F
-
-
#21
STANKOVIĆ Sava
D
-
-
#16
STOJANOVIĆ Pavle
F
-
-
#19
VDOVIĆ Strahinja (C)
F
-
-

1 / 3

07:10
CZV
0 : 1
#8 POPOVIĆ Mateja (-1)

2 / 3

29:18
TRI
1 : 1
#24 MRAVLJE LOMBAR Nik, podaja #21 JELAR Jure
34:25
TRI
2 : 1
#21 JELAR Jure

3 / 3

58:53
TRI
3 : 1
#10 JAZBEC Martin, podaja #21 JELAR Jure, #24 MRAVLJE LOMBAR Nik (EN)

1 / 3

06:38
CZV
2 min
#24 KRAVLJANAC Vuk, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 06:38 - 08:38 ]
07:39
TRI
2 min
#36 JANEŽIČ Ožbej, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 07:39 - 09:39 ]

2 / 3

20:50
TRI
2 min
#77 JAZBEC Martin, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 20:50 - 22:50 ]
23:12
CZV
2 min
#11 NIKOLIĆ Vuk, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 23:12 - 25:12 ]
25:49
TRI
2 min
#14 ČERNE Matic, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 25:49 - 27:49 ]
31:29
TRI
2 min
#17 KOŠIR Matic, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 31:29 - 33:29 ]

3 / 3





  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled