Tekmovanje: IHL - Člani - 19/20
Lokacija: Dvorana Celje
Št. tekme: 40
Datum: 02.11.2019
Čas: 18:00
Gledalcev: 80

Sodnik: JERAM Robert
Linjski sodnik: FRANC Gašper
Linjski sodnik: BOHINC Robert
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PLANINŠEK Edvin
Zapisnikar: FILIPIČ Barbara
Časomerilec: KASTELIC Boštjan

HK True Celje (HKC)

4 : 1
( 0:0, 1:0, 3:1 )

KHL Mladost (MLA)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKC
#29 VASIĆ Bojan
00:00
Vstop vratarja
MLA
#31 ŠTIMAC ROJTINIĆ Ivan
12:56
Izključitev
MLA
2 min
#98 ČUNKO Mario, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 12:56 - 14:56 ]
16:07
Izključitev
MLA
2 min
#7 MATOŠIĆ Luka, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 16:07 - 18:07 ]
19:39
Izključitev
MLA
2 min
#8 TRSTENJAK Tomo, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 19:39 - 21:39 ]

2 / 3

29:41
Gol
HKC
1 : 0
#7 OGRIZEK Aljaž, podaja #27 JERAM Filip
32:06
Izključitev
HKC
2 min
#79 VOH Nejc, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 32:06 - 34:06 ]
34:30
Izključitev
HKC
2 min
#14 GROŠELJ Sebastjan, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 34:30 - 36:30 ]

3 / 3

43:18
Gol (GWG)
HKC
2 : 0
#7 OGRIZEK Aljaž, podaja #14 GROŠELJ Sebastjan, #27 JERAM Filip
49:39
Izključitev
MLA
0 min
#74 KRAMARIĆ Luka, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 49:39 - 49:39 ]
49:39
Izključitev
MLA
0 min
#74 KRAMARIĆ Luka, PEN-S (Kazenski strel) [ 49:39 - 49:39 ]
50:20
Izključitev
MLA
2 min
#8 TRSTENJAK Tomo, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 50:20 - 52:20 ]
55:25
Gol
HKC
3 : 0
#7 OGRIZEK Aljaž, podaja #27 JERAM Filip, #10 KASTELIC Nejc
56:06
Gol
HKC
4 : 0
#11 ČURĆIĆ Sergej, podaja #68 NEMEČEK Niko, #79 VOH Nejc
59:15
Gol
MLA
4 : 1
#13 TRSTENJAK Petar
59:15
Izključitev
HKC
10 min
#14 GROŠELJ Sebastjan, MISC (Disciplinska kazen) [ 59:15 - 60:00 ]
60:00
Izstop vratarja
HKC
#29 VASIĆ Bojan
60:00
Izstop vratarja
MLA
#31 ŠTIMAC ROJTINIĆ Ivan

HK True Celje

#
Ime
Poz
G
A
#73
JERAM Timotej
GK
-
-
#29
VASIĆ Bojan
GK
-
-

#11
ČURĆIĆ Sergej
P
1
-
#81
FLAJS Jan
F
-
-
#88
FLAJS Žan
F
-
-
#14
GROŠELJ Sebastjan
F
-
1
#27
JERAM Filip
F
-
3
#12
JERAM Urh
F
-
-
#10
KASTELIC Nejc (A)
F
-
1
#22
KLAVŽAR Rok (A)
D
-
-
#8
KUKOVIČ Nik
D
-
-
#68
NEMEČEK Niko
F
-
1
#7
OGRIZEK Aljaž (C)
F
3
-
#6
PODREKAR Gaber
D
-
-
#33
POGAČNIK Tjaš
F
-
-
#79
VOH Nejc
D
-
1

KHL Mladost

#
Ime
Poz
G
A
#37
GORŠIĆ Luka
GK
-
-
#31
ŠTIMAC ROJTINIĆ Ivan
GK
-
-

#68
CEROVEČKI Robert (A)
F
-
-
#98
ČUNKO Mario
F
-
-
#15
FIČUR Bruno
F
-
-
#9
HANŽEK Lovro
F
-
-
#71
KOZINA Fabijan
F
-
-
#74
KRAMARIĆ Luka
D
-
-
#19
KRAMARIĆ Nikola
F
-
-
#7
MATOŠIĆ Luka
D
-
-
#21
MIRIĆ Tadija (A)
F
-
-
#45
NOVAK Mario
F
-
-
#44
PLAHUTAR Danijel
LW
-
-
#11
ŠAKIĆ Marko
RW
-
-
#86
SMOLEC Jan
F
-
-
#55
ŠUTEVSKI Leo
F
-
-
#81
TRSTENJAK Nikša (C)
D
-
-
#13
TRSTENJAK Petar
C
1
-
#8
TRSTENJAK Tomo
F
-
-
#22
ĐEREK Luka
F
-
-

1 / 3

2 / 3

29:41
HKC
1 : 0
#7 OGRIZEK Aljaž, podaja #27 JERAM Filip

3 / 3

43:18
HKC
2 : 0
#7 OGRIZEK Aljaž, podaja #14 GROŠELJ Sebastjan, #27 JERAM Filip
55:25
HKC
3 : 0
#7 OGRIZEK Aljaž, podaja #27 JERAM Filip, #10 KASTELIC Nejc
56:06
HKC
4 : 0
#11 ČURĆIĆ Sergej, podaja #68 NEMEČEK Niko, #79 VOH Nejc
59:15
MLA
4 : 1
#13 TRSTENJAK Petar

1 / 3

12:56
MLA
2 min
#98 ČUNKO Mario, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 12:56 - 14:56 ]
16:07
MLA
2 min
#7 MATOŠIĆ Luka, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 16:07 - 18:07 ]
19:39
MLA
2 min
#8 TRSTENJAK Tomo, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 19:39 - 21:39 ]

2 / 3

32:06
HKC
2 min
#79 VOH Nejc, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 32:06 - 34:06 ]
34:30
HKC
2 min
#14 GROŠELJ Sebastjan, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 34:30 - 36:30 ]

3 / 3

49:39
MLA
0 min
#74 KRAMARIĆ Luka, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 49:39 - 49:39 ]
49:39
MLA
0 min
#74 KRAMARIĆ Luka, PEN-S (Kazenski strel) [ 49:39 - 49:39 ]
50:20
MLA
2 min
#8 TRSTENJAK Tomo, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 50:20 - 52:20 ]
59:15
HKC
10 min
#14 GROŠELJ Sebastjan, MISC (Disciplinska kazen) [ 59:15 - 60:00 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled