Tekmovanje: IHL - Člani - 19/20
Lokacija: Dvorana Zalog
Št. tekme: 39
Datum: 02.11.2019
Čas: 19:00
Gledalcev: 65

Sodnik: TRILAR Viki
Linjski sodnik: SNOJ Tadej
Linjski sodnik: BERGANT Anže
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: ROVŠEK Tina
Zapisnikar: PRODAN Gregor
Časomerilec: BAUMKIRCHER Klemen

HK Slavija Junior (SLJ)

3 : 2 *
( 0:0, 0:0, 2:2, 0:0 )

HK Vojvodina (VOJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
SLJ
#39 PAVLIČ Jure
00:00
Vstop vratarja
VOJ
#20 BEUKEBOOM Adam

2 / 3

29:19
Izključitev
VOJ
2 min
#95 NIKOLIĆ Milan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 29:19 - 31:19 ]
30:32
Izključitev
SLJ
2 min
#46 BATIČ Uroš, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 30:32 - 32:32 ]
33:21
Izključitev
VOJ
2 min
#14 RADOSAVLJEVIĆ Relja, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 33:21 - 35:21 ]

3 / 3

43:47
Izključitev
VOJ
2 min
#17 BJELOGRLIĆ Uroš, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 43:47 - 44:05 ]
44:05
Gol
SLJ
1 : 0
#27 GORŠE Enes, podaja #17 ŠČAP Luka, #16 TRUDEN Nik (+1)
45:16
Gol
VOJ
1 : 1
#7 PUŠAC Nikola, podaja #11 PUŠAC Miloš
47:24
Izključitev
VOJ
2 min
#88 STEPHANSON Jon, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 47:24 - 49:24 ]
50:38
Izključitev
SLJ
2 min
#19 MIKLAVČIČ Urban, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 50:38 - 52:38 ]
55:44
Gol
SLJ
2 : 1
#24 ČAMPA Andraž, podaja #97 ULAMEC Luka
58:47
Izstop vratarja
VOJ
#20 BEUKEBOOM Adam
58:59
Gol
VOJ
2 : 2
#95 NIKOLIĆ Milan, podaja #11 PUŠAC Miloš, #44 VUČUREVIĆ Nemanja
58:59
Vstop vratarja
VOJ
#20 BEUKEBOOM Adam

Podaljšek

65:00
Gol (GWG)
SLJ
3 : 2
#16 TRUDEN Nik (PS)
65:00
Izstop vratarja
SLJ
#39 PAVLIČ Jure
65:00
Izstop vratarja
VOJ
#20 BEUKEBOOM Adam

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#39
PAVLIČ Jure
GK
-
-
#33
SOTLAR Luka
GK
-
-

#46
BATIČ Uroš
D
-
-
#24
ČAMPA Andraž (C)
D
1
-
#27
GORŠE Enes
F
1
-
#88
KOMPOLŠEK Andraž (A)
D
-
-
#19
MIKLAVČIČ Urban
D
-
-
#7
POGAČAR Peter
P
-
-
#99
PRETNAR Luka
F
-
-
#15
PRIMAR Jure
D
-
-
#77
PUŠENJAK Jan
D
-
-
#17
ŠČAP Luka (A)
D
-
1
#93
SITAR Nik
D
-
-
#5
SKERLEP Gašper
F
-
-
#16
TRUDEN Nik
F
1
1
#97
ULAMEC Luka
F
-
1
#20
VIDIC Domen
F
-
-
#11
ŽNIDARŠIČ Luka
P
-
-

HK Vojvodina

#
Ime
Poz
G
A
#55
BELIĆ Ivan
GK
-
-
#20
BEUKEBOOM Adam
GK
-
-

#17
BJELOGRLIĆ Uroš
C
-
-
#22
ČENGERI Viktor (A)
F
-
-
#12
COLE Berreth
P
-
-
#27
DERGACHEV Bogdan
D
-
-
#93
EKMEŠČIĆ Srđan
F
-
-
#3
JERKOVIĆ Nikola
D
-
-
#15
MILIĆEVIĆ Dimitrije
D
-
-
#95
NIKOLIĆ Milan
F
1
-
#21
PUKETA Marko (A)
P
-
-
#11
PUŠAC Miloš
P
-
2
#7
PUŠAC Nikola
P
1
-
#14
RADOSAVLJEVIĆ Relja
F
-
-
#88
STEPHANSON Jon
P
-
-
#44
VUČUREVIĆ Nemanja (C)
RW
-
1

1 / 3

2 / 3

3 / 3

44:05
SLJ
1 : 0
#27 GORŠE Enes, podaja #17 ŠČAP Luka, #16 TRUDEN Nik (+1)
45:16
VOJ
1 : 1
#7 PUŠAC Nikola, podaja #11 PUŠAC Miloš
55:44
SLJ
2 : 1
#24 ČAMPA Andraž, podaja #97 ULAMEC Luka
58:59
VOJ
2 : 2
#95 NIKOLIĆ Milan, podaja #11 PUŠAC Miloš, #44 VUČUREVIĆ Nemanja

Podaljšek

65:00
SLJ
3 : 2
#16 TRUDEN Nik (PS)

1 / 3

2 / 3

29:19
VOJ
2 min
#95 NIKOLIĆ Milan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 29:19 - 31:19 ]
30:32
SLJ
2 min
#46 BATIČ Uroš, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 30:32 - 32:32 ]
33:21
VOJ
2 min
#14 RADOSAVLJEVIĆ Relja, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 33:21 - 35:21 ]

3 / 3

43:47
VOJ
2 min
#17 BJELOGRLIĆ Uroš, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 43:47 - 44:05 ]
47:24
VOJ
2 min
#88 STEPHANSON Jon, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 47:24 - 49:24 ]
50:38
SLJ
2 min
#19 MIKLAVČIČ Urban, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 50:38 - 52:38 ]

Podaljšek

Rezultat
Izvajalec
Vratar
1 : 0
#16 TRUDEN Nik (SLJ)
#20 BEUKEBOOM Adam (VOJ)
1 : 0
#21 PUKETA Marko (VOJ)
#39 PAVLIČ Jure (SLJ)
2 : 0
#97 ULAMEC Luka (SLJ)
#20 BEUKEBOOM Adam (VOJ)
2 : 0
#44 VUČUREVIĆ Nemanja (VOJ)
#39 PAVLIČ Jure (SLJ)
3 : 0
#88 KOMPOLŠEK Andraž (SLJ)
#20 BEUKEBOOM Adam (VOJ)
3 : 1
#11 PUŠAC Miloš (VOJ)
#39 PAVLIČ Jure (SLJ)
3 : 1
#17 ŠČAP Luka (SLJ)
#20 BEUKEBOOM Adam (VOJ)
3 : 1
#14 RADOSAVLJEVIĆ Relja (VOJ)
#39 PAVLIČ Jure (SLJ)




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled