Tekmovanje: Pokal Slovenije 19/20
Lokacija: Dvorana Zlato polje
Št. tekme: 6
Datum: 07.09.2019
Čas: 20:00
Gledalcev: 400

Sodnik: BULOVEC Miha
Sodnik: JAPELJ Nejc
Linjski sodnik: JAVORNIK Blaž
Linjski sodnik: SNOJ Tadej
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Kristina Kero
Zapisnikar: Zupan Mišo
Časomerilec: Tavčar Matjaž

HDD SIJ Acroni Jesenice (JES)

4 : 8
( 3:3, 1:3, 0:2 )

HK SŽ Olimpija (HKO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
JES
#25 KOGOVŠEK Žiga
00:00
Vstop vratarja
HKO
#33 US Žan
03:08
Gol
HKO
0 : 1
#29 ROPRET Anže, podaja #68 OREHEK Janez, #11 PEŠUT Žiga
04:37
Izključitev
HKO
2 min
#29 ROPRET Anže, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 04:37 - 05:59 ]
05:59
Gol
JES
1 : 1
#24 ŠTURM Jaka, podaja #23 SODJA Urban (+1)
06:46
Izključitev
JES
2 min
#22 SVETINA Erik, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 06:46 - 08:46 ]
08:00
Izključitev
JES
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #84 HEBAR Andrej [ 08:00 - 08:50 ]
08:50
Gol
HKO
1 : 2
#91 JEZOVŠEK Žan, podaja #12 SIMŠIČ Nik (+1)
09:15
Izključitev
HKO
2 min
#27 ČEPON Mark, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 09:15 - 09:30 ]
09:30
Gol
JES
2 : 2
#26 ANKERST Jaka, podaja #88 SODJA Jaka (+1)
10:31
Gol
HKO
2 : 3
#19 KOREN Gal, podaja #81 RAJSAR Sašo
14:26
Izključitev
JES
2 min
#24 ŠTURM Jaka, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 14:26 - 16:26 ]
17:07
Gol
JES
3 : 3
#98 TOMAŽEVIČ Blaž
19:53
Izključitev
JES
2 min
#93 DJUMIĆ Mirko, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 19:53 - 21:53 ]
19:53
Izključitev
HKO
2 min
#29 ROPRET Anže, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 19:53 - 21:53 ]

2 / 3

22:20
Izključitev
HKO
2 min
#17 LOGAR Miha, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 22:20 - 24:20 ]
23:38
Izključitev
HKO
2 min
#10 SEVER Mark, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 23:38 - 25:38 ]
28:38
Izključitev
JES
2 min
#22 SVETINA Erik, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 28:38 - 28:53 ]
28:53
Gol
HKO
3 : 4
#66 GORŠE Enes, podaja #17 LOGAR Miha (+1)
31:26
Izključitev
JES
2 min
#11 GRAHUT Nik, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 31:26 - 33:26 ]
31:26
Izključitev
JES
2 min
#11 GRAHUT Nik, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 33:26 - 35:26 ]
31:26
Izključitev
HKO
2 min
#14 BOHINC Martin, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 31:26 - 33:26 ]
31:26
Izključitev
HKO
2 min
#14 BOHINC Martin, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 33:26 - 35:26 ]
31:26
Izključitev
HKO
2 min
#12 SIMŠIČ Nik, CHE-B (IIHF #123, Napadanje od zadaj), kazen prestaja #10 SEVER Mark [ 31:26 - 33:26 ]
31:26
Izključitev
HKO
10 min
#12 SIMŠIČ Nik, MISC (Disciplinska kazen) [ 33:26 - 43:26 ]
33:33
Gol (GWG)
HKO
3 : 5
#10 SEVER Mark, podaja #44 PLANKO David
35:14
Izključitev
HKO
2 min
#68 OREHEK Janez, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 35:14 - 37:14 ]
37:34
Izključitev
JES
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #93 DJUMIĆ Mirko [ 37:34 - 38:04 ]
38:04
Gol
HKO
3 : 6
#81 RAJSAR Sašo, podaja #91 JEZOVŠEK Žan, #17 LOGAR Miha (+1)
39:32
Gol
JES
4 : 6
#84 HEBAR Andrej, podaja #8 URUKALO Žiga

3 / 3

46:52
Gol
HKO
4 : 7
#12 SIMŠIČ Nik, podaja #13 CHVATAL Aljaž
48:25
Izključitev
HKO
2 min
#18 BERNARD Jakob, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 48:25 - 50:25 ]
48:48
Izključitev
JES
2 min
#2 STOJAN Nejc, CHE-H (IIHF #124, Udarec v glavo ali vrat), kazen prestaja #5 MARKIČ Žan [ 48:48 - 50:48 ]
48:48
Izključitev
JES
10 min
#2 STOJAN Nejc, MISC (Disciplinska kazen) [ 50:48 - 60:00 ]
52:53
Gol
HKO
4 : 8
#9 KUJAVEC Anej, podaja #66 GORŠE Enes, #71 BRUS Nejc
56:39
Izključitev
HKO
2 min
#10 SEVER Mark, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 56:39 - 58:39 ]
57:44
Izključitev
JES
5 min
#47 GLAVIČ Gašper, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 57:44 - 60:00 ]
57:44
Izključitev
JES
20 min
#47 GLAVIČ Gašper, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
57:44
Izključitev
HKO
5 min
#27 ČEPON Mark, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 57:44 - 60:00 ]
57:44
Izključitev
HKO
20 min
#27 ČEPON Mark, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izstop vratarja
JES
#25 KOGOVŠEK Žiga
60:00
Izstop vratarja
HKO
#33 US Žan

HDD SIJ Acroni Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#31
AVSENIK Urban
GK
-
-
#25
KOGOVŠEK Žiga
GK
-
-

#26
ANKERST Jaka
C
1
-
#13
CRNOVIČ Aljoša
D
-
-
#93
DJUMIĆ Mirko
F
-
-
#47
GLAVIČ Gašper
F
-
-
#11
GRAHUT Nik
D
-
-
#84
HEBAR Andrej
F
1
-
#86
KOČAR Timotej
F
-
-
#21
KOROŠEC Gašper
D
-
-
#5
MARKIČ Žan
F
-
-
#10
POKLUKAR BASTARDA Žan
D
-
-
#9
RAJSAR Patrik
F
-
-
#19
SERŠEN Gašper
F
-
-
#88
SODJA Jaka
F
-
1
#23
SODJA Urban
D
-
1
#2
STOJAN Nejc
D
-
-
#24
ŠTURM Jaka
F
1
-
#22
SVETINA Erik
F
-
-
#4
TAVŽELJ Andrej (C)
D
-
-
#98
TOMAŽEVIČ Blaž
F
1
-
#8
URUKALO Žiga
D
-
1

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#30
SPREITZER Tilen
GK
-
-
#33
US Žan
GK
-
-

#18
BERNARD Jakob
D
-
-
#14
BOHINC Martin
F
-
-
#71
BRUS Nejc
D
-
1
#27
ČEPON Mark
LD
-
-
#13
CHVATAL Aljaž
F
-
1
#66
GORŠE Enes
F
1
1
#91
JEZOVŠEK Žan
F
1
1
#19
KOREN Gal
F
1
-
#28
KRANJC Aleš
D
-
-
#9
KUJAVEC Anej
F
1
-
#17
LOGAR Miha
D
-
2
#68
OREHEK Janez
F
-
1
#11
PEŠUT Žiga
LW
-
1
#44
PLANKO David
D
-
1
#81
RAJSAR Sašo
C
1
1
#29
ROPRET Anže
F
1
-
#10
SEVER Mark
F
1
-
#12
SIMŠIČ Nik
C
1
1
#21
SVETE Žiga (C)
D
-
-

1 / 3

03:08
HKO
0 : 1
#29 ROPRET Anže, podaja #68 OREHEK Janez, #11 PEŠUT Žiga
05:59
JES
1 : 1
#24 ŠTURM Jaka, podaja #23 SODJA Urban (+1)
08:50
HKO
1 : 2
#91 JEZOVŠEK Žan, podaja #12 SIMŠIČ Nik (+1)
09:30
JES
2 : 2
#26 ANKERST Jaka, podaja #88 SODJA Jaka (+1)
10:31
HKO
2 : 3
#19 KOREN Gal, podaja #81 RAJSAR Sašo
17:07
JES
3 : 3
#98 TOMAŽEVIČ Blaž

2 / 3

28:53
HKO
3 : 4
#66 GORŠE Enes, podaja #17 LOGAR Miha (+1)
33:33
HKO
3 : 5
#10 SEVER Mark, podaja #44 PLANKO David
38:04
HKO
3 : 6
#81 RAJSAR Sašo, podaja #91 JEZOVŠEK Žan, #17 LOGAR Miha (+1)
39:32
JES
4 : 6
#84 HEBAR Andrej, podaja #8 URUKALO Žiga

3 / 3

46:52
HKO
4 : 7
#12 SIMŠIČ Nik, podaja #13 CHVATAL Aljaž
52:53
HKO
4 : 8
#9 KUJAVEC Anej, podaja #66 GORŠE Enes, #71 BRUS Nejc

1 / 3

04:37
HKO
2 min
#29 ROPRET Anže, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 04:37 - 05:59 ]
06:46
JES
2 min
#22 SVETINA Erik, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 06:46 - 08:46 ]
08:00
JES
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #84 HEBAR Andrej [ 08:00 - 08:50 ]
09:15
HKO
2 min
#27 ČEPON Mark, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 09:15 - 09:30 ]
14:26
JES
2 min
#24 ŠTURM Jaka, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 14:26 - 16:26 ]
19:53
JES
2 min
#93 DJUMIĆ Mirko, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 19:53 - 21:53 ]
19:53
HKO
2 min
#29 ROPRET Anže, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 19:53 - 21:53 ]

2 / 3

22:20
HKO
2 min
#17 LOGAR Miha, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 22:20 - 24:20 ]
23:38
HKO
2 min
#10 SEVER Mark, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 23:38 - 25:38 ]
28:38
JES
2 min
#22 SVETINA Erik, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 28:38 - 28:53 ]
31:26
JES
2 min
#11 GRAHUT Nik, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 31:26 - 33:26 ]
31:26
JES
2 min
#11 GRAHUT Nik, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 33:26 - 35:26 ]
31:26
HKO
2 min
#14 BOHINC Martin, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 31:26 - 33:26 ]
31:26
HKO
2 min
#14 BOHINC Martin, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 33:26 - 35:26 ]
31:26
HKO
2 min
#12 SIMŠIČ Nik, CHE-B (IIHF #123, Napadanje od zadaj), kazen prestaja #10 SEVER Mark [ 31:26 - 33:26 ]
31:26
HKO
10 min
#12 SIMŠIČ Nik, MISC (Disciplinska kazen) [ 33:26 - 43:26 ]
35:14
HKO
2 min
#68 OREHEK Janez, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 35:14 - 37:14 ]
37:34
JES
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #93 DJUMIĆ Mirko [ 37:34 - 38:04 ]

3 / 3

48:25
HKO
2 min
#18 BERNARD Jakob, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 48:25 - 50:25 ]
48:48
JES
2 min
#2 STOJAN Nejc, CHE-H (IIHF #124, Udarec v glavo ali vrat), kazen prestaja #5 MARKIČ Žan [ 48:48 - 50:48 ]
48:48
JES
10 min
#2 STOJAN Nejc, MISC (Disciplinska kazen) [ 50:48 - 60:00 ]
56:39
HKO
2 min
#10 SEVER Mark, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 56:39 - 58:39 ]
57:44
JES
5 min
#47 GLAVIČ Gašper, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 57:44 - 60:00 ]
57:44
JES
20 min
#47 GLAVIČ Gašper, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
57:44
HKO
5 min
#27 ČEPON Mark, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 57:44 - 60:00 ]
57:44
HKO
20 min
#27 ČEPON Mark, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled