Tekmovanje: Poletna liga na Bledu 2019
Lokacija: Dvorana Bled
Št. tekme: 8
Datum: 25.08.2019
Čas: 20:00
Gledalcev: /

Sodnik: BAJT Miha
Sodnik: LEŠNJAK Borut
Linjski sodnik: JAVORNIK Blaž
Linjski sodnik: SNOJ Tadej
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: MEDIGROS-KOCI,IVANČEVIČ
Zapisnikar: BURAZIN LJUBO
Časomerilec: PAZLAR MITJA

Hk SŽ Olimpija (HKO)

1 : 2
( 0:0, 0:2, 1:0 )

EC Panaceo VSV (VSV)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKO
#33 US Žan
00:00
Vstop vratarja
VSV
#35 MAXWELL Brandon
02:25
Izključitev
HKO
2 min
#20 GORŠE Enes, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 02:25 - 04:25 ]
08:29
Izključitev
VSV
2 min
#23 SCHLACHER Markus, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 08:29 - 10:29 ]
14:24
Izključitev
VSV
2 min
#20 BRUNNER Nico, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 14:24 - 16:24 ]

2 / 3

24:45
Izključitev
HKO
2 min
#12 OREHEK Janez, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 24:45 - 26:45 ]
24:56
Izključitev
VSV
2 min
#28 LAHTI Miika, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 24:56 - 26:56 ]
27:09
Gol
VSV
0 : 1
#28 LAHTI Miika, podaja #62 BJORKSTRAND Patrick, #21 PŐYHŐNEN Marko
31:01
Gol (GWG)
VSV
0 : 2
#61 SPANNRING Patrick, podaja #36 POLLASTRONE Jerry, #62 BJORKSTRAND Patrick
31:01
Vstop vratarja
HKO
#30 SPREITZER Tilen
31:01
Izstop vratarja
HKO
#33 US Žan
33:09
Izključitev
VSV
2 min
#32 WOLF Bernd, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 33:09 - 35:09 ]

3 / 3

44:05
Gol
HKO
1 : 2
#10 SIMŠIČ Nik, podaja #81 RAJSAR Sašo, #27 ČEPON Mark
60:00
Izstop vratarja
HKO
#30 SPREITZER Tilen
60:00
Izstop vratarja
VSV
#35 MAXWELL Brandon

Hk SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#30
SPREITZER Tilen
GK
-
-
#33
US Žan
GK
-
-

#18
BERNARD Jakob
D
-
-
#14
BOHINC Martin
F
-
-
#71
BRUS Nejc
D
-
-
#27
ČEPON Mark
LD
-
1
#13
CHVATAL Aljaž
F
-
-
#20
GORŠE Enes
F
-
-
#91
JEZOVŠEK Žan
F
-
-
#19
KOREN Gal
F
-
-
#28
KRANJC Aleš
D
-
-
#90
KUJAVEC Anej
F
-
-
#26
LOGAR Miha
D
-
-
#16
MUŠIČ Aleš
F
-
-
#12
OREHEK Janez
F
-
-
#29
PEŠUT Žiga
LW
-
-
#44
PLANKO David
D
-
-
#81
RAJSAR Sašo
C
-
1
#17
SEVER Mark
F
-
-
#10
SIMŠIČ Nik
C
1
-
#21
SVETE Žiga (C)
D
-
-

EC Panaceo VSV

#
Ime
Poz
G
A
#35
MAXWELL Brandon
GK
-
-
#25
SCHLUDERBACHER Lukas
GK
-
-

#91
ALAGIĆ Adis
F
-
-
#19
BACHER Stefan
D
-
-
#62
BJORKSTRAND Patrick (A)
F
-
2
#20
BRUNNER Nico
D
-
-
#13
COLLINS Chris
F
-
-
#44
FRASER Jamie (C)
D
-
-
#96
KARLSSON Anton
F
-
-
#37
KROMP Christof
F
-
-
#41
LAHODA Alexander
P
-
-
#28
LAHTI Miika
F
1
-
#42
LANZINGER Benjamin
F
-
-
#78
MAXA Felix
F
-
-
#36
POLLASTRONE Jerry (A)
F
-
1
#21
PŐYHŐNEN Marko
D
-
1
#23
SCHLACHER Markus
D
-
-
#9
SCHMIDT Kevin
D
-
-
#61
SPANNRING Patrick
F
1
-
#33
ULMER Martin
F
-
-
#32
WOLF Bernd
D
-
-

1 / 3

2 / 3

27:09
VSV
0 : 1
#28 LAHTI Miika, podaja #62 BJORKSTRAND Patrick, #21 PŐYHŐNEN Marko
31:01
VSV
0 : 2
#61 SPANNRING Patrick, podaja #36 POLLASTRONE Jerry, #62 BJORKSTRAND Patrick

3 / 3

44:05
HKO
1 : 2
#10 SIMŠIČ Nik, podaja #81 RAJSAR Sašo, #27 ČEPON Mark

1 / 3

02:25
HKO
2 min
#20 GORŠE Enes, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 02:25 - 04:25 ]
08:29
VSV
2 min
#23 SCHLACHER Markus, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 08:29 - 10:29 ]
14:24
VSV
2 min
#20 BRUNNER Nico, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 14:24 - 16:24 ]

2 / 3

24:45
HKO
2 min
#12 OREHEK Janez, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 24:45 - 26:45 ]
24:56
VSV
2 min
#28 LAHTI Miika, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 24:56 - 26:56 ]
33:09
VSV
2 min
#32 WOLF Bernd, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 33:09 - 35:09 ]

3 / 3





  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled