Tekmovanje: Poletna liga na Bledu 2019
Lokacija: Dvorana Bled
Št. tekme: 3
Datum: 23.08.2019
Čas: 16:30
Gledalcev: /

Sodnik: BAJT Miha
Sodnik: LEŠNJAK Borut
Linjski sodnik: MARKIZETI Grega
Linjski sodnik: SNOJ Tadej
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: MEDIGROS-POUH,ERKIČ
Zapisnikar: BURAZIN LJUBO
Časomerilec: PRETNAR SEBASTJAN

EC Panaceo VSV (VSV)

2 : 1
( 1:0, 1:0, 0:1 )

SapaFehervar AV19 (FEH)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
VSV
#31 MAXWELL Brandon
00:00
Vstop vratarja
FEH
#29 OUZAS Michael
07:31
Izključitev
VSV
2 min
#32 WOLF Bernd, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 07:31 - 09:31 ]
11:14
Gol
VSV
1 : 0
#9 SCHMIDT Kevin, podaja #20 BRUNNER Nico, #86 KARABAN Danila

2 / 3

22:41
Izključitev
VSV
2 min
#41 LAHODA Alexander, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 22:41 - 24:41 ]
32:07
Izključitev
FEH
2 min
#13 LEHTONEN Mikko, HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 32:07 - 34:07 ]
39:12
Gol (GWG)
VSV
2 : 0
#28 LAHTI Miika, podaja #32 WOLF Bernd

3 / 3

40:22
Gol
FEH
2 : 1
#13 LEHTONEN Mikko, podaja #44 BUSENIUS Dylan
42:42
Izključitev
VSV
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #41 LAHODA Alexander [ 42:42 - 44:42 ]
53:22
Izključitev
VSV
2 min
#78 MAXA Felix, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 53:22 - 55:22 ]
54:49
Izključitev
VSV
2 min
#61 SPANNRING Patrick, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 54:49 - 56:49 ]
54:49
Izključitev
VSV
10 min
#61 SPANNRING Patrick, MISC (Disciplinska kazen) [ 56:49 - 60:00 ]
58:30
Izstop vratarja
FEH
#29 OUZAS Michael
60:00
Izstop vratarja
VSV
#31 MAXWELL Brandon

EC Panaceo VSV

#
Ime
Poz
G
A
#31
MAXWELL Brandon
GK
-
-
#25
SCHLUDERBACHER Lukas
GK
-
-

#91
ALAGIĆ Adis
F
-
-
#19
BACHER Stefan
D
-
-
#62
BJORKSTRAND Patrick (A)
F
-
-
#20
BRUNNER Nico
D
-
1
#44
FRASER Jamie (C)
D
-
-
#86
KARABAN Danila
F
-
1
#37
KROMP Christof
F
-
-
#41
LAHODA Alexander
P
-
-
#28
LAHTI Miika
F
1
-
#78
MAXA Felix
F
-
-
#36
POLLASTRONE Jerry (A)
F
-
-
#21
PŐYHŐNEN Marko
D
-
-
#23
SCHLACHER Markus
D
-
-
#9
SCHMIDT Kevin
D
1
-
#61
SPANNRING Patrick
F
-
-
#33
ULMER Martin
F
-
-
#32
WOLF Bernd
D
-
1

SapaFehervar AV19

#
Ime
Poz
G
A
#1
KORNAKKER Daniel
GK
-
-
#29
OUZAS Michael
GK
-
-

#61
ANDR Peter
F
-
-
#44
BUSENIUS Dylan
D
-
1
#2
CARUSO Michael
D
-
-
#36
ERDELY Csanad
F
-
-
#40
HARTY Jonathan
D
-
-
#21
KŐGER Daniel
F
-
-
#92
KURALT Anže
F
-
-
#13
LEHTONEN Mikko
F
1
-
#18
MADACSI Benedek
F
-
-
#3
REISZ Aron
F
-
-
#55
SARAUER Andrew
F
-
-
#22
SILLE Timotej
F
-
-
#5
STIPSICZ Bence
D
-
-
#33
SZABO Bence
D
-
-
#28
SZABO Daniel
D
-
-
#11
SZABO - PAL Krisztian
F
-
-
#26
SZITA Donat
F
-
-
#62
TIKKANEN Harri
D
-
-
#17
TIMMINS Scott
F
-
-
#12
YOGAN Andrew
F
-
-

1 / 3

11:14
VSV
1 : 0
#9 SCHMIDT Kevin, podaja #20 BRUNNER Nico, #86 KARABAN Danila

2 / 3

39:12
VSV
2 : 0
#28 LAHTI Miika, podaja #32 WOLF Bernd

3 / 3

40:22
FEH
2 : 1
#13 LEHTONEN Mikko, podaja #44 BUSENIUS Dylan

1 / 3

07:31
VSV
2 min
#32 WOLF Bernd, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 07:31 - 09:31 ]

2 / 3

22:41
VSV
2 min
#41 LAHODA Alexander, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 22:41 - 24:41 ]
32:07
FEH
2 min
#13 LEHTONEN Mikko, HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 32:07 - 34:07 ]

3 / 3

42:42
VSV
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #41 LAHODA Alexander [ 42:42 - 44:42 ]
53:22
VSV
2 min
#78 MAXA Felix, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 53:22 - 55:22 ]
54:49
VSV
2 min
#61 SPANNRING Patrick, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 54:49 - 56:49 ]
54:49
VSV
10 min
#61 SPANNRING Patrick, MISC (Disciplinska kazen) [ 56:49 - 60:00 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled