Tekmovanje: PRIJATELJSKA TEKMA
Lokacija: Dvorana Bled
Št. tekme: 1
Datum: 24.04.2019
Čas: 19:00
Gledalcev: 820

Sodnik: LEŠNJAK Borut
Sodnik: PAHOR Tilen
Linjski sodnik: MIKLIČ Gregor
Linjski sodnik: JAVORNIK Blaž
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PARAMEDIC
Zapisnikar: BURAZIN LJUBO
Časomerilec: DVORŠAK SAŠA

Slovenija (SLO)

2 : 3
( 0:2, 1:1, 1:0 )

Italija Italy (ITA)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
SLO
#32 KROŠELJ Gašper
00:00
Vstop vratarja
ITA
#1 BERNARD Andress
07:44
Izključitev
ITA
2 min
#8 INSAM Marco, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 07:44 - 09:44 ]
12:24
Izključitev
ITA
2 min
#28 GOI Tommaso, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 12:24 - 14:24 ]
15:20
Gol
ITA
0 : 1
#8 INSAM Marco, podaja #17 MC MONAGLE Sean, #26 MICELI Angelo
16:37
Izključitev
SLO
2 min
#84 HEBAR Andrej, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 16:37 - 18:37 ]
19:40
Gol
ITA
0 : 2
#24 RAMOSER Joachim, podaja #31 HOCHKOFLER Peter

2 / 3

22:45
Izključitev
ITA
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #26 MICELI Angelo [ 22:45 - 24:45 ]
32:14
Gol
SLO
1 : 2
#84 HEBAR Andrej, podaja #61 REPE Jurij, #7 PRETNAR Klemen
36:19
Gol (GWG)
ITA
1 : 3
#24 RAMOSER Joachim, podaja #23 KOSTNER Simon
40:00
Vstop vratarja
SLO
#69 PINTARIČ Matija
40:00
Izstop vratarja
SLO
#32 KROŠELJ Gašper

3 / 3

51:29
Izključitev
ITA
2 min
#2 GLIRA Daniel, CHE-B (IIHF #123, Napadanje od zadaj) [ 51:29 - 53:29 ]
51:29
Izključitev
ITA
10 min
#2 GLIRA Daniel, MISC (Disciplinska kazen) [ 53:29 - 60:00 ]
57:26
Izključitev
ITA
2 min
#6 ZANATTA Luca, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 57:26 - 58:20 ]
58:20
Gol
SLO
2 : 3
#86 KOVAČEVIČ Sabahudin, podaja #11 KOPITAR Anže, #55 SABOLIČ Robert (+1)
59:27
Izstop vratarja
SLO
#69 PINTARIČ Matija
60:00
Izstop vratarja
ITA
#1 BERNARD Andress

Slovenija

#
Ime
Poz
G
A
#32
KROŠELJ Gašper
GK
-
-
#69
PINTARIČ Matija
GK
-
-

#96
DROZG Jan
F
-
-
#71
GOLIČIČ Boštjan
F
-
-
#15
GREGORC Blaž
D
-
-
#84
HEBAR Andrej
F
1
-
#11
KOPITAR Anže (C)
D
-
1
#86
KOVAČEVIČ Sabahudin (A)
D
1
-
#92
KURALT Anže
F
-
-
#17
LOGAR Miha
D
-
-
#4
MAGOVAC Aleksander
D
-
-
#18
OGRAJENŠEK Ken
F
-
-
#19
PANCE Žiga
F
-
-
#14
PODLIPNIK Matic
D
-
-
#93
PREDAN Aljaž
F
-
-
#7
PRETNAR Klemen
D
-
1
#61
REPE Jurij
D
-
1
#29
ROPRET Anže
F
-
-
#55
SABOLIČ Robert (A)
F
-
1
#95
SELAN Maks
D
-
-
#94
SOTLAR Jure
RW
-
-
#6
ŠTEBIH Miha
D
-
-
#91
VERLIČ Miha
F
-
-

Italija Italy

#
Ime
Poz
G
A
#1
BERNARD Andress
GK
-
-
#30
DE FILIPPO ROJA Marco
GK
-
-

#10
BARDARO Anthony
F
-
-
#20
DELUCA Ivan
F
-
-
#21
FRIGO Luca
F
-
-
#2
GLIRA Daniel
D
-
-
#28
GOI Tommaso
F
-
-
#31
HOCHKOFLER Peter
F
-
1
#8
INSAM Marco (A)
F
1
-
#22
KOSTNER Diego
F
-
-
#23
KOSTNER Simon
F
-
1
#13
LAMBACHER Alex
F
-
-
#25
MARCHETTI Stefano
D
-
-
#17
MC MONAGLE Sean
D
-
1
#26
MICELI Angelo
F
-
1
#15
MIGLIORANZI Enrico
D
-
-
#16
MORINI Giovanni
F
-
-
#3
PAVLU Jan
D
-
-
#24
RAMOSER Joachim
F
2
-
#18
ROSA GONZALES Marco
F
-
-
#7
TAUFERER Ivan
D
-
-
#5
TRIVELLATO Alex (C)
D
-
-
#6
ZANATTA Luca (A)
D
-
-

1 / 3

15:20
ITA
0 : 1
#8 INSAM Marco, podaja #17 MC MONAGLE Sean, #26 MICELI Angelo
19:40
ITA
0 : 2
#24 RAMOSER Joachim, podaja #31 HOCHKOFLER Peter

2 / 3

32:14
SLO
1 : 2
#84 HEBAR Andrej, podaja #61 REPE Jurij, #7 PRETNAR Klemen
36:19
ITA
1 : 3
#24 RAMOSER Joachim, podaja #23 KOSTNER Simon

3 / 3

58:20
SLO
2 : 3
#86 KOVAČEVIČ Sabahudin, podaja #11 KOPITAR Anže, #55 SABOLIČ Robert (+1)

1 / 3

07:44
ITA
2 min
#8 INSAM Marco, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 07:44 - 09:44 ]
12:24
ITA
2 min
#28 GOI Tommaso, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 12:24 - 14:24 ]
16:37
SLO
2 min
#84 HEBAR Andrej, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 16:37 - 18:37 ]

2 / 3

22:45
ITA
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #26 MICELI Angelo [ 22:45 - 24:45 ]

3 / 3

51:29
ITA
2 min
#2 GLIRA Daniel, CHE-B (IIHF #123, Napadanje od zadaj) [ 51:29 - 53:29 ]
51:29
ITA
10 min
#2 GLIRA Daniel, MISC (Disciplinska kazen) [ 53:29 - 60:00 ]
57:26
ITA
2 min
#6 ZANATTA Luca, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 57:26 - 58:20 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled