Tekmovanje: International Junior U20 Tournament
Lokacija: Dvorana Tivoli
Št. tekme: 4
Datum: 10.11.2017
Čas: 19:30
Gledalcev: 200

Sodnik: ZRNIČ Milan
Sodnik: BULOVEC Miha
Linjski sodnik: SNOJ Tadej
Linjski sodnik: RAKOVIČ Damir
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PERUZZI Milojka
Zapisnikar: FRANZOT Tone
Časomerilec: SUKA Kaltrina

Slovenija U20 (SLO)

1 : 3
( 0:0, 0:0, 1:3 )

Francija U20 (FRA)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
SLO
#25 KOGOVŠEK Žiga
00:00
Vstop vratarja
FRA
#25 RICHARD Gaetan
06:40
Izključitev
FRA
2 min
#5 PENZ Jeremie, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 06:40 - 08:40 ]
07:02
Izključitev
FRA
2 min
#7 MELIN Vincent, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 07:02 - 09:02 ]

2 / 3

26:45
Izključitev
FRA
2 min
#16 TASSERY Kevin, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 26:45 - 28:45 ]
26:45
Izključitev
FRA
2 min
#16 TASSERY Kevin, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 28:45 - 30:45 ]
29:11
Izključitev
FRA
2 min
#19 LEROUX Maxence, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 29:11 - 31:11 ]
35:18
Izključitev
SLO
2 min
#17 PETEK Nik, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 35:18 - 37:18 ]

3 / 3

40:52
Izključitev
SLO
2 min
#2 BRUN RAUH Lan, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 40:52 - 42:52 ]
45:06
Izključitev
SLO
2 min
#17 PETEK Nik, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 45:06 - 46:11 ]
46:11
Gol
FRA
0 : 1
#7 MELIN Vincent, podaja #18 BOUGRO Jordan, #11 ROBERT Pierre (+1)
50:34
Gol (GWG)
FRA
0 : 2
#19 LEROUX Maxence, podaja #9 GUEBEY Enzo
52:10
Izključitev
FRA
2 min
#8 PRISSAINT Axel, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 52:10 - 54:10 ]
54:44
Izključitev
FRA
2 min
#9 GUEBEY Enzo, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 54:44 - 56:44 ]
57:24
Izstop vratarja
SLO
#25 KOGOVŠEK Žiga
58:19
Gol
FRA
0 : 3
#18 BOUGRO Jordan, podaja #9 GUEBEY Enzo (EN)
58:19
Vstop vratarja
SLO
#25 KOGOVŠEK Žiga
58:40
Gol
SLO
1 : 3
#21 PRETNAR Luka, podaja #13 BRGLEZ Nik, #14 JUGOVIC Jakob
60:00
Izstop vratarja
SLO
#25 KOGOVŠEK Žiga
60:00
Izstop vratarja
FRA
#25 RICHARD Gaetan

Slovenija U20

#
Ime
Poz
G
A
#25
KOGOVŠEK Žiga
GK
-
-
#1
PLAVC Uroš
GK
-
-

#24
BAN Matevž
F
-
-
#13
BRGLEZ Nik
F
-
1
#2
BRUN RAUH Lan
D
-
-
#7
BRUS Nejc
D
-
-
#14
JUGOVIC Jakob (A)
D
-
1
#11
KAPEL Rok
F
-
-
#4
KLOFUTAR Tine
D
-
-
#10
KOROŠEC Gašper
D
-
-
#15
KUJAVEC Anej
F
-
-
#3
PAVC Peter
D
-
-
#17
PETEK Nik
D
-
-
#21
PRETNAR Luka
F
1
-
#9
RAJSAR Patrik
F
-
-
#16
SEVER Mark (A)
F
-
-
#23
SODJA Jaka (C)
F
-
-
#6
STOJAN Nejc
D
-
-
#22
SVETINA Erik
F
-
-
#18
TIŠLAR Patrik
F
-
-
#8
URUKALO Žiga
D
-
-
#5
VOH Nejc
D
-
-

Francija U20

#
Ime
Poz
G
A
#20
JUNCA Julian
GK
-
-
#25
RICHARD Gaetan
GK
-
-

#14
BERARD Benjamin
F
-
-
#18
BOUGRO Jordan
F
1
1
#22
CONVERT Lauric
F
-
-
#13
DEVOUASSOUX Arthur
F
-
-
#9
GUEBEY Enzo
D
-
2
#6
LEFEBVRE Jules
D
-
-
#19
LEROUX Maxence
F
1
-
#12
LOIZEAU Teemu
F
-
-
#7
MELIN Vincent (A)
D
1
-
#21
MUNOZ Julien (C)
F
-
-
#10
OLIVE Louis
F
-
-
#3
PASCAL Alexandre
D
-
-
#5
PENZ Jeremie
D
-
-
#15
PETIT Louis
F
-
-
#8
PRISSAINT Axel
D
-
-
#4
RAMA Joris
D
-
-
#11
ROBERT Pierre (A)
F
-
1
#23
SARLIEVE Theo
F
-
-
#17
SUIRE Thomas
F
-
-
#16
TASSERY Kevin
F
-
-

1 / 3

2 / 3

3 / 3

46:11
FRA
0 : 1
#7 MELIN Vincent, podaja #18 BOUGRO Jordan, #11 ROBERT Pierre (+1)
50:34
FRA
0 : 2
#19 LEROUX Maxence, podaja #9 GUEBEY Enzo
58:19
FRA
0 : 3
#18 BOUGRO Jordan, podaja #9 GUEBEY Enzo (EN)
58:40
SLO
1 : 3
#21 PRETNAR Luka, podaja #13 BRGLEZ Nik, #14 JUGOVIC Jakob

1 / 3

06:40
FRA
2 min
#5 PENZ Jeremie, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 06:40 - 08:40 ]
07:02
FRA
2 min
#7 MELIN Vincent, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 07:02 - 09:02 ]

2 / 3

26:45
FRA
2 min
#16 TASSERY Kevin, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 26:45 - 28:45 ]
26:45
FRA
2 min
#16 TASSERY Kevin, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 28:45 - 30:45 ]
29:11
FRA
2 min
#19 LEROUX Maxence, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 29:11 - 31:11 ]
35:18
SLO
2 min
#17 PETEK Nik, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 35:18 - 37:18 ]

3 / 3

40:52
SLO
2 min
#2 BRUN RAUH Lan, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 40:52 - 42:52 ]
45:06
SLO
2 min
#17 PETEK Nik, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 45:06 - 46:11 ]
52:10
FRA
2 min
#8 PRISSAINT Axel, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 52:10 - 54:10 ]
54:44
FRA
2 min
#9 GUEBEY Enzo, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 54:44 - 56:44 ]




  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • Riko

    Riko
  • CCM

    CCM
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • Kompas

    Kompas
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Petrol

    Petrol
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled