ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:5
Tekmovanje:W.O.Q.P. Round 2
Lokacija:Palacio del Hielo Txuri Urdin - San Sebastian - ESP
Datum / ura:06.11.2016 / 16:30
Glavni sodnik:PICAVET Marie - FRA
Sodnik:JOHANSSON Julia - SWE
Sodnik:KLAFFKI Alexandra - GER
Kontrolor:
Zapisnikar:
Časomerilec:
Zdravnik:

Nizozemska Italija
1
REZULTAT
5
12
STRELI
31
#1, DAAMAS, Lisa [G]
#25, BOS, Bianka [G]
#2, BARTON, Glynis
#3, HAVERKORN van RIJSEWIJK, Larissa
#4, HAMERS, Kayleigh
#5, DIJKEMA, Maree
#6, SCHOLLAARDT, Isabelle
#8, WIELENGA, Savine
#9, van NES, Bieke
#10, ZWARTHOED, Julie
#11, TJIN-A-TON, Nicky
#12, van der ZANDE, Anne
#13, WORTEL, Britt
#14, de JONG, Mieneke
#15, MARTENS, Myrthe
#16, NOE, Michelle
#17, KEIJZER, Cloe
#19, TEGELAAR, Jessie
#22, HARDENBOL, Anne
#23, HUISMAN, Hilde
POSTAVA
#1, BIONDI, Elisa [G]
#20, KLOTZ, Daniela [G]
#2, MATTIVI, Nadia
#3, RICCA, Valentina
#4, SALETTA, Carola
#5, WILD, Tahnee
#6, GALTIERI, Federica
#7, de ROCCO, Linda
#8, FURLANI, Chelsea
#10, de la FOREST de DIVONNE, Anna
#11, MURARO, Anita
#13, BATISTTI, Giorgia
#15, MASPERI, Michelle
#16, ORLANDINI, Anneke Katharina
#17, CARIGNANO, Silvia
#18, STOCKER, Franziska
#21, DALPRA, Eleonora
#22, ZANDEGIACOMO MASTROTOFOLO, Federica
#23, ELLISCASIS, Hanna
#24, GIUS, Samantha
 
PČasGA1A2Tip
223:4614104EQ
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
10:2981021EQ
17:0382110PP1
110:501715EQ
229:16217PP1
232:311021PP1
 
PČasŠt.DolžinaKoda
15:362TOO-M
115:3042INTRF
116:23232ROUGH
221:2062BD-CK
224:14172BOARD
227:3882ROUGH
228:021425MATCH
234:3092BD-CK
344:2142BD-CK
352:41152TRIP
356:161010MISC
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
116:2382UN-SP
227:3862INTRF
237:402TOO-M
341:382TOO-M
343:2572BD-CK
 
Št.VstopIzstopStreli
25[1] 00:00[1] 12:568
1[1] 12:56[3] 60:0023
VRATARJI
Št.VstopIzstopStreli
20[1] 00:00[3] 60:0012


<< nazaj na prejšnjo stran










  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled