ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:187
Tekmovanje:EBYSL U-20 16/17
Lokacija:Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO
Datum / ura:20.11.2016 / 17:30
Glavni sodnik:PAHOR Tilen - SLO
Sodnik:MALI Matevž - SLO
Sodnik:REŽEK Gregor - SLO
Kontrolor:
Zapisnikar:
Časomerilec:
Zdravnik:

Hk Slavija Junior HD mladi Jesenice
1
REZULTAT
6
22
STRELI
24
#1, DVORŠAK, Tim [G]
#33, SOTLAR, Luka [G]
#5, TURK, Matija
#7, VOH, Nejc
#9, KUJAVEC, Anej
#12, LEBEN, Luka
#14, BOHINC, Martin
#15, ŽELEZNIK, Urban
#16, PAZLAR, Mitja
#17, KUZMAN, Žan
#19, MIKLAVČIČ, Urban
#20, VIDIC, Domen
#21, KISOVEC, Rok
#24, BERNARD, Jakob
#29, POGAČAR, Jaka
POSTAVA
#1, LEGAT, Jure [G]
#25, KOGOVŠEK, Žiga [G]
#2, TOMAŽEVIČ, Blaž
#4, IVANČEVIČ, Tim
#5, BRUN RAUH, Lan
#6, STOJAN, Nejc
#7, HADŽIČ, Alen
#8, URUKALO, Žiga
#9, RAJSAR, Patrik
#10, SVETINA, Rok
#11, BRGLEZ, Nik
#12, GLAVIČ, Gašper
#13, CRNOVIČ, Aljoša
#15, AVSENEK, Rok
#16, BRUS, Nejc
#17, ŠABANOVIĆ, Zemir
#19, SERŠEN, Gašper
#21, KOROŠEC, Gašper
#22, SVETINA, Erik
#23, SODJA, Jaka
#24, ŠTURM, Jaka
 
PČasGA1A2Tip
235:141716PP1
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
110:0762EQ
231:371223EQ
238:0982324EQ
343:2141022EQ
348:462321EQ
359:1919237EQ
 
PČasŠt.DolžinaKoda
12:12122CROSS
114:24152CROSS
239:3072BOARD
346:31142TRIP
353:45292ROUGH
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
13:51212CROSS
224:3162TRIP
233:34242HOOK
344:0462INTRF
353:45102ROUGH
355:21242TRIP
357:03152ROUGH
 
Št.VstopIzstopStreli
33[1] 00:00[3] 60:0024
VRATARJI
Št.VstopIzstopStreli
1[1] 00:00[3] 60:0022


<< nazaj na prejšnjo stran










  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled