ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:35
Tekmovanje:DP Dečki U-14 15/16
Lokacija:Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO
Datum / ura:28.11.2015 / 13:30
Sodnik:ČERNE Jan - SLO
Sodnik:ČERTANC Jaka - SLO
Kontrolor:
Zapisnikar:LORENČIČ Vlado
Časomerilec:KARMEL Srečko
Zdravnik:BRATINA Zoran

HDK Maribor Hk Crvena Zvezda
3
REZULTAT
4
23
STRELI
26
#69, PUŠKARIČ FREŠER, Timotej [G]
#71, VERDONIK, Žiga [G]
#2, FRIŠ LORBER, Tian
#4, ČEHIČ, Jure
#7, MOJZER, Žan
#10, JANČIČ, Matjaž
#11, RAJBENŠU, Brin
#15, LJUBIČ, Žan
#16, KRAMPL, Luka
#18, PERČIČ, Maks
#19, PETEK, Gal
#20, BIZJAK, Nejc
#21, BIZJAK, Jan
#23, ROSENFELD ŠERBINEK, Filip
#25, PIVEC, Jean Mark
#26, ZUPANIČ, Mauro
#27, FINGUŠT, Jan
#39, OBRECHT, Nik
#87, GREIF, Jakob
POSTAVA
#1, BEATON, Neil [G]
#2, KRSTIĆ, Dušan [G]
#3, MLADENOVIĆ, Marko
#4, MILOŠEVIĆ, Mateja
#6, JEREMIĆ, Antonije
#7, NIKOLIĆ, Matija
#8, POPOVIĆ, Mateja
#9, DINIĆ, Matija
#10, GVOZDANOVIĆ, Aleksa
#11, NIKOLIĆ, Vuk
#13, JOVANOVIĆ, Relja
#15, MLAĐENOVIĆ, Kosta
#16, SAVIĆ, Vuk
#17, ĐJERIĆ, Mateja
#19, DUKOVSKI, Damir
#20, KRVLJANAC, Vuk
#21, ŠALJIĆ, Vuk
 
PČasGA1A2Tip
221:4027EQ
352:454PP1
358:18214EQ
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
111:2210EQ
233:1336EQ
237:578SH1
350:2510SH1
 
PČasŠt.DolžinaKoda
16:302010MISC
16:30202BOARD
110:19262INTRF
113:04262CHARG
231:03212TRIP
340:28212INTRF
348:321520GA-MIS
348:32720GA-MIS
348:3275ROUGH
348:32220GA-MIS
348:3225ROUGH
348:32712CLIPP
348:32712ABUSE
348:32155ROUGH
356:20252ROUGH
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
14:48132BOARD
17:3382KNEE
110:11162ELBOW
228:33102ROUGH
236:09132BOARD
343:5982KNEE
348:32212L-BCH
348:32135ROUGH
348:321320GA-MIS
348:32215ROUGH
348:32820GA-MIS
348:322120GA-MIS
348:32320GA-MIS
348:3285ROUGH
348:32212L-BCH
348:322120GA-MIS
348:3235ROUGH
357:0462CHARG
 
Št.VstopIzstopStreli
71[1] 00:00[3] 57:0426
VRATARJI
Št.VstopIzstopStreli
2[1] 00:00[2] 40:0011
1[3] 40:00[3] 60:0012


<< nazaj na prejšnjo stran










  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled