ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:43
Tekmovanje:DP Dečki 13/14
Lokacija:Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO
Datum / ura:15.12.2013 / 12:00
Sodnik:PAGON Nataša - SLO
Sodnik:FRANC Gašper - SLO
Kontrolor:
Zapisnikar:NADIŽAR Tomaž
Časomerilec:TAVČAR Matjaž
Zdravnik:JANEŽIČ Milan

Hk Triglav Hk Slavija Junior
7
REZULTAT
1
32
STRELI
16
#1, ROŽANSKI, Andraž [G]
#20, SIMENČIČ, Til [G]
#2, VIDJAK, Aleks
#3, KREMENOVIČ, Đorđe
#5, NADIŽAR, Gašper
#6, ELORD DROLE, David
#7, JENKO, Jaša
#8, MOREL, Miha
#9, TAVČAR, Maj
#10, ISKRA, Jakob
#11, PROSTOR, Anže
#12, MARKUN, Lenart
#13, URBANC, Martin Maks
#14, GARTNER, Žiga
#16, ŽAGAR, Gal
#17, VILFAN, Nace
#18, SEKNE, Jan
#19, ŠTENKLER, Nik
#21, ERŽEN, Jan
POSTAVA
#1, BREZNIK, Patrik [G]
#3, LAJEVEC, Andraž [G]
#5, MATARUGA, Mark
#6, ČERNE, Juš
#7, BERNARD, Jakob
#9, ŠIROVNIK, Nik
#10, POKLUKAR, Žan
#11, SKERLEP, Gašper
#12, PRIMAR, Jure
#14, BOHINC, Martin
#15, KOZJAN, Miha
#16, LAMPIČ, Nik
#17, KOLIN, Matej
#20, SKRLEP, Miha
#21, KEBER, Žiga
#22, TRŠKAN, Luka
#29, VODLAN, Luka
 
PČasGA1A2Tip
18:05141210PP1
118:369711EQ
227:117EQ
237:0979EQ
343:34119PP1
346:3297EQ
350:291712EQ
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
225:547PP1
 
PČasŠt.DolžinaKoda
111:12172BOARD
111:532CROSS
223:2852TRIP
224:2772ELBOW
229:19102DELAY
352:29142ROUGH
352:29142HOLD
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
16:07102TRIP
343:03162DELAY
352:29202ROUGH
 
Št.VstopIzstopStreli
20[1] 00:00[3] 60:0016
VRATARJI
Št.VstopIzstopStreli
3[1] 00:00[3] 46:3327
1[3] 46:33[3] 60:005


<< nazaj na prejšnjo stran










  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled