ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:28
Tekmovanje:DP Dečki 13/14
Lokacija:Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO
Datum / ura:17.11.2013 / 13:15
Sodnik:ČRV Gaber - SLO
Sodnik:ARLIČ Matej - SLO
Kontrolor:
Zapisnikar:MELE Alojz
Časomerilec:BRENČIČ Drago
Zdravnik:KAKER Gorazd

Hk Slavija Junior HDD Bled
12
REZULTAT
0
60
STRELI
13
#3, LAJEVEC, Andraž [G]
#5, MATARUGA, Mark
#7, BERNARD, Jakob
#9, ŠIROVNIK, Nik
#10, POKLUKAR, Žan
#11, SKERLEP, Gašper
#12, PRIMAR, Jure
#13, STANEK, Žiga
#14, BOHINC, Martin
#15, KOZJAN, Miha
#16, LAMPIČ, Nik
#17, KOLIN, Matej
#18, POVŠE, Jure
#19, BUKOVEC, Maks
#20, SKRLEP, Miha
#21, KEBER, Žiga
#22, TRŠKAN, Luka
#29, VODLAN, Luka
#35, ZAGORC, Jošt
POSTAVA
#33, NASTRAN, Domen [G]
#35, KOLIN, Luka [G]
#2, DEŽMAN, Žiga
#3, FINŽGAR, Matjaž
#4, TUŠEK, Aljoša
#5, SKUBIN, Luka
#6, NASTRAN, Matic
#7, BORSE, Tim
#8, JURC, Janže
#9, GRAŠIČ, Rok
#10, SKUBIC, Blaž
#11, PINTAR, Jan
#12, SIRK, Žiga
#13, KOS, Jon
#15, BOLTE, Žiga
#16, STAN, Luka
 
PČasGA1A2Tip
13:42714EQ
17:22913EQ
117:4716EQ
225:281514EQ
230:581812EQ
235:42187PP1
239:1814PP1
239:481417EQ
347:212216EQ
356:06712EQ
356:3710169EQ
356:551622EQ
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
 
PČasŠt.DolžinaKoda
114:55172BOARD
341:50142CHARG
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
110:03132TRIP
234:4992ELBOW
237:5692ELBOW
353:5432KNEE
 
Št.VstopIzstopStreli
3[1] 00:00[3] 60:0013
VRATARJI
Št.VstopIzstopStreli
35[1] 00:00[1] 20:0018
33[2] 20:00[2] 40:0026
35[3] 40:00[3] 51:129
33[3] 51:12[3] 60:007


<< nazaj na prejšnjo stran










  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled