ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:53
Tekmovanje:DP Kadeti 12/13
Lokacija:Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO
Datum / ura:20.12.2012 / 15:30
Glavni sodnik:BOHINC Robert - SLO
Sodnik:FRANC Gašper - SLO
Sodnik:ČRV Gaber - SLO
Kontrolor:
Zapisnikar:KONC Miro
Časomerilec:NADIŽAR Tone
Zdravnik:JANEŽIČ Milan

HD mladi Jesenice Hk Triglav
4
REZULTAT
2
23
STRELI
18
#1, VAVPOTIČ, Anže [G]
#25, AŽMAN, Jon [G]
#3, RAJSAR, Patrik
#5, PERAT, Blaž
#7, BLAŽIČ, Jan
#9, TRKULJA, Dejan
#10, TOMAŽEVIČ, Blaž
#12, GLAVIČ, Gašper
#14, KRAŠOVEC, Žiga
#15, AVSENEK, Rok
#16, JEKLIČ, Matic
#17, SVETINA, Rok
#18, ŽUBER, Gašper
#21, RAZINGER, Nik
#22, PELKO, Jon
#23, SRPČIČ, Žan Luka
#24, REKAR, Nik
POSTAVA
#1, ŠENK, Kristjan [G]
#20, US, Žan [G]
#3, PEČEK, Urh
#5, KOKALJ, Jaka
#7, POTOČNIK, Krištof
#8, OKORN, Anže
#9, FENDE, Miha
#10, BAN, Matevž
#11, DRAKSLER, Tilen
#12, MARKIČ, Žan
#13, LAMPIČ, Jan
#15, POTOČNIK, Žan
#16, JUGOVIC, Matija
#17, BAN, Urban
#18, VILFAN, Miha
#19, ŠTENKLER, Matic
#21, KRISTAN, Andraž
 
PČasGA1A2Tip
230:5512109EQ
234:291024EQ
239:582412EQ
347:44169EQ
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
222:0610711EQ
229:1518711PP1
 
PČasŠt.DolžinaKoda
228:4892HOOK
235:09222ROUGH
354:54142ELBOW
355:13232INTRF
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
10:33182TRIP
348:08172CROSS
 
Št.VstopIzstopStreli
1[1] 00:00[3] 60:0018
VRATARJI
Št.VstopIzstopStreli
20[1] 00:00[3] 60:0023


<< nazaj na prejšnjo stran










  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • Warrior

    Warrior
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled