ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:99
Tekmovanje:DP Mlajši dečki 08/09
Lokacija:Dvorana Celje - Celje - SLO
Datum / ura:07.03.2009 / 17:00
Sodnik:KASTELIC Boštjan - SLO
Sodnik:GRABLER Klemen - SLO
Kontrolor:KOŠTOMAJ Miran
Zapisnikar:JERAM Jože
Časomerilec:GRABLER Dani
Zdravnik:MULEJ Andreja

CELJE Toja OLIMPIJA
5
REZULTAT
14
#30, JERAM, Timotej [G]
#5, ZAGRUŠOVCEM, Nejc
#6, ČUVAN, Andraž
#7, KUČER, Robert
#9, KOLAR, Rok
#10, DROFENIK, Anže
#11, JERAM, Filip
#12, JERAM, Urh
#14, SREBOT, Timej
#16, MERCINA, Miha
#18, VEDLIN, Luka
#24, JOST, Nik
#56, OBERŽAN, Lan
#61, GRAHUT, Nik
#97, JEZOVŠEK, Žan
POSTAVA
#1, VOLK, Jure [G]
#7, AŽMAN, Miha
#8, SKOK, Sebastjan
#9, TRAMPUŠ, Anže
#10, PODGORŠEK, Matjaž
#11, KUHAR, Filip
#12, SIMŠIČ, Nik
#13, RAKONIČ, Benjamin
#14, MATIČIČ, Patrik
#15, LAVRIČ, David
#16, ROJINA, Aljaž
#17, TRAMPUŠ, Nik
#18, ŠTANGAR, Gašper
#19, OREHEK, Janez
#21, KLASINC, Jaka
#23, ČEPON, Mark
#24, LAVRIČ, Matej
#25, MAVER, Luka
#26, PUŠENJAK, Jan
#27, SEVER, Mark
#29, HODAK, Ivana
 
PČasGA1A2Tip
11:4397
16:3297
219:351611
235:581197PP
342:5497
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
11:32251912
11:521225
14:511518
15:2223
15:411925
15:5019
110:1118
111:281912
216:581219
221:441815
222:3825
227:3112
332:111815
337:3998PP
 
PČasŠt.DolžinaKoda
110:33972ROUGH
111:16162TRIP
334:21162ROUGH
336:41612TRIP
336:56112TRIP
340:02972ROUGH
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
110:33142ROUGH
112:27122BOARD
217:26252ELBOW
332:31102ELBOW
334:21192ROUGH
334:31122CHARG
335:39252ELBOW
 
[1] 0:00, 30
VRATARJI
[1] 0:00, 1


<< nazaj na prejšnjo stran










  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • Riko

    Riko
  • CCM

    CCM
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • Kompas

    Kompas
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Petrol

    Petrol
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled