ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:56
Tekmovanje:DP Dečki 08/09
Lokacija:Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO
Datum / ura:14.12.2008 / 11:30
Sodnik:GRABLER Klemen - SLO
Sodnik:KASTELIC Boštjan - SLO
Kontrolor:
Zapisnikar:LORENČIČ Vlado
Časomerilec:KARMEL Srečko
Zdravnik:PREZELJ Blanka

MARIBOR HDD BLED
15
REZULTAT
1
#27, CONFIDENTI, Ines [G]
#28, VAN der AUWERA, Matic [G]
#1, VADNU, Veno
#6, ROTER, Jakob
#7, DEŽMAN, Matic
#8, UNUK, Nik
#9, VISOČNIK, Dominik
#10, MACUH, Rok
#11, VINČEC, Luka
#13, MAJCENOVIČ, Nik
#14, KUZMAN, Žan
#18, SATLER, Tadej
#19, JURIČ, Vito
#20, VOH, Nejc
#22, LIPOVŠEK, Uroš
#25, GOVEJŠEK, Matic
#31, PRŠINA, Ana
POSTAVA
#14, CERAR, Tomaž [G]
#1, CERAR, Samo
#2, RAMŠAK, Jure
#3, HUMAR, Klemen
#4, GABERŠČEK, Klemen
#5, GRAŠIČ, Borut
#6, KERN, Matic
#7, FRANC, Uroš
#8, KOČAR, Timotej
#9, KERN, Urban
#11, KRULJEC, Luka
#12, MOČNIK, Jan
#13, MAŠIČ, Nejc
#44, BRCE, Gašper
 
PČasGA1A2Tip
13:331811PP
15:087139PP
18:487
19:41118
114:201019
119:441125
220:12182511
220:29182511
226:4631196PP
237:4025
238:34141125
341:5781125SH
346:1725811PP
346:541811
355:3225
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
354:128
 
PČasŠt.DolžinaKoda
119:06132ROUGH
223:54142TRIP
233:45182SLASH
341:42192KNEE
349:08192ROUGH
356:40112CROSS
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
13:01442HOOK
13:5182HOLD
119:0662ROUGH
226:0462TRIP
230:3472KNEE
231:204410MISC
231:20442ELBOW
344:29112HOOK
356:40442HI-ST
357:1172INTRF
 
[1] 0:00, 28
[2] 30:01, 27
VRATARJI
[1] 0:00, 14


<< nazaj na prejšnjo stran










  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled