ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:10
Tekmovanje:2010 W.C. U 20 - Div I Gr A
Lokacija:Palais des Sports - Megeve - FRA
Datum / ura:18.12.2009 / 20:00
Glavni sodnik:MIKULA Pavel - CZE
Sodnik:ERD Ulrich - AUT
Sodnik:ZOSSO Daniel - SUI
Kontrolor:
Zapisnikar:
Časomerilec:
Zdravnik:

FRANCIJA NEMČIJA
1
REZULTAT
2
#1, RAIBON, Sebastien [G]
#20, FOUQUEREL, Clement [G]
#3, CROSSMAN, Jason
#5, BURGERT, Julien
#6, BAAZZI, Aziz
#7, PAPA, Raphael
#8, BERTRAND, Charles
#9, VITTON MEA, Victor
#10, PIVRON, Pierrick
#11, NICOLAS, Morgan
#12, PEREZ, Timotey
#13, MOISAND, Maxime
#14, RITZ, Nicolas
#15, DUSSEAU, Kevin
#16, BRACHET, Maxime
#18, BERTHON, Eliot
#19, GABORIT, Robin
#21, BAULT, Romain
#22, ANDRE, Mathieu
#23, CLAIREAUX, Valentin
#24, ARROSSAMENA, Nicolas
POSTAVA
#1, BRUCKMANN, Felix [G]
#20, GRUBAUER, Philipp [G]
#2, SCHULE, Tim
#3, BITTNER, Dominik
#4, WAGNER, Raphael
#5, FISCHHABER, Simon
#6, ABELTSHAUSER, Konrad
#8, BIELKE, Dominik
#9, FLAAKE, Jerome
#10, HAUNER, Norman
#11, BRANDL, Thomas
#12, RIEDER, Tobias
#13, NOWAK, Marco
#14, ENGEL, Florian
#15, BRUCKNER, Benedikt
#16, RIEFERS, Philip
#18, BRAUN, Laurin
#19, STROBL, Florian
#21, HOFFLIN, Mirko
#22, PLACHTA, Matthias
#23, FORSTER, Maximilian
#24, WEISS, Daniel
 
PČasGA1A2Tip
14:4514722PP
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
340:50241622PP
348:272413PP
 
PČasŠt.DolžinaKoda
15:20162TRIP
18:47152CHE-H
18:471510MISC
119:2232SLASH
119:41232ROUGH
223:4482ROUGH
226:34152ROUGH
228:21222UN-SP
237:2832BOARD
238:2652HOLD
239:00212TRIP
348:2232TRIP
349:08122ROUGH
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
13:28152HI-ST
113:04182INTRF
113:4092ROUGH
114:5862HI-ST
115:4742TRIP
119:4152ROUGH
221:30132CLIPP
226:4322SLASH
230:23132TRIP
349:08152CROSS
349:08152CROSS
352:4062HOLD
356:182310MISC
356:18232CHE-H
359:5452TRIP
 
[1] 0:00, 20
VRATARJI
[1] 0:00, 20


<< nazaj na prejšnjo stran










  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled