ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:2
Tekmovanje:Final Olympic Qualif. Group E 2009
Lokacija:TUI Arena - Hanover - GER
Datum / ura:05.02.2009 / 19:30
Glavni sodnik:SINDLER Vladimir - CZE
Glavni sodnik:SAVAGE Chris - CAN
Linijski sodnik:GEBAUER Jiri - CZE
Linijski sodnik:WEHRLI Tobias - SUI
Kontrolor:
Zapisnikar:
Časomerilec:
Zdravnik:

NEMČIJA JAPONSKA
7
REZULTAT
1
#30, ENDRAS, Dennis [G]
#32, PATZOLD, Dimitri [G]
#6, BUTENSCHON, Sven
#7, SCHMIDT, Christhoper
#11, FELSKI, Sven
#15, MULOCK, Travis
#16, WOLF, Michael
#21, TRIPP, John
#22, BAKOS, Michael
#24, RANKEL, Andre
#27, ANCICKA, Martin
#29, BARTA, Alexander
#31, RENZ, Andreas
#33, HACKERT, Michael
#36, SEIDENBERG, Yannic
#40, KLINGE, Manuel
#47, ULLMANN, Christoph
#48, HORDLER, Frank
#61, MÜLLER, Richard
#63, REISS, Andre
#87, GOGULLA, Philip
#91, MÜLLER, Moritz
POSTAVA
#1, HARUNA, Masahito [G]
#31, ISHIKAWA, Hisashi [G]
#2, TONOSAKI, Jun
#5, MIYAUCHI, Fumitaka
#6, KAWASHIMA, Makoto
#7, DOMEKI, Masato
#8, KON, Yosuke
#9, SATO, Sho
#10, KAMINO, Toru
#11, NISHIWAKI, Masahito
#13, OGAWA, Masafumi
#14, TANAKA, Go
#16, OBARA, Daisuke
#17, IIMURA, Yoshinori
#18, SUZUKI, Takahito
#19, SAITO, Takeshi
#20, MITANI, Darcy
#23, OSAWA, Hideyuki
#24, KAWAI, Ryuichi
#27, MINAMI, Ryota
#44, KELLER, Aaron
#45, ISHIOKA, Bin
 
PČasGA1A2Tip
13:5736SH
16:07168733
115:00873316PP
231:28401129
231:57611524
232:552147
353:22216391PP
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
119:017448PP
 
PČasŠt.DolžinaKoda
12:43242TRIP
117:11112INTRF
223:20242INTRF
236:25632HI-ST
239:332TOO-M
341:59332INTRF
346:26212HI-ST
346:26212HI-ST
356:24312HOOK
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
17:15182HOOK
113:19182HOLD
227:57102HOLD
351:47452CROSS
 
[1] 0:00, 32
[3] 40:00, 30
VRATARJI
[1] 0:00, 1
[3] 40:00, 31


<< nazaj na prejšnjo stran










  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled