Sezona 2016/2017, tekmovanje DP Kadeti U-16 16/17

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
13.04.201717:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOrazvrstitevHk Slavija Junior3 : 2
[zapisnik]
SKHL Crvena Zvezda
26.03.201714:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOrazvrstitevSKHL Crvena Zvezda3 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
25.03.201717:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinaleHD mladi Jesenice2 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
25.03.201716:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOrazvrstitevHk Slavija Junior2 : 0
[zapisnik]
SKHL Crvena Zvezda
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
21.03.201718:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOfinaleHk Olimpija2 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
14.03.201718:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOpolfinaleHk Slavija Junior1 : 8
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
14.03.201716:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOpolfinaleSKHL Crvena Zvezda1 : 11
[zapisnik]
Hk Olimpija
12.03.201717:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOpolfinaleHk Olimpija5 : 1
[zapisnik]
SKHL Crvena Zvezda
11.03.201717:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOpolfinaleHD mladi Jesenice6 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
07.03.201716:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOčetrtfinaleHk Slavija Junior4 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
06.03.201717:45Dvorana Bled - Bled - SLOčetrtfinaleHk MK Bled4 : 5
[zapisnik]
SKHL Crvena Zvezda
04.03.201719:00Dvorana Bled - Bled - SLOčetrtfinaleHk MK Bled4 : 3
[zapisnik]
SKHL Crvena Zvezda
04.03.201714:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOčetrtfinaleHk Triglav0 : 5
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
04.03.201713:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOčetrtfinaleHDK Maribor1 : 7
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
28.02.201718:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOčetrtfinaleHD mladi Jesenice7 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
28.02.201718:15Dvorana Bled - Bled - SLOčetrtfinaleHk MK Bled4 : 7
[zapisnik]
SKHL Crvena Zvezda
28.02.201717:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOčetrtfinaleHk Slavija Junior1 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.02.201714:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)SKHL Crvena Zvezda0 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
26.02.201711:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled3 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav
25.02.201716:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 5
[zapisnik]
SKHL Crvena Zvezda
18.02.201718:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled1 : 7
[zapisnik]
SKHL Crvena Zvezda
18.02.201716:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija1 : 2
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
18.02.201713:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
18.02.201712:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb3 : 7
[zapisnik]
Hk Triglav
17.02.201718:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled4 : 7
[zapisnik]
SKHL Crvena Zvezda
16.02.201718:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb5 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
12.02.201716:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)SKHL Crvena Zvezda3 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
08.02.201718:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb2 : 5
[zapisnik]
SKHL Crvena Zvezda
04.02.201719:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior2 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
04.02.201717:15Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)SKHL Crvena Zvezda9 : 2
[zapisnik]
Team Zagreb
04.02.201714:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav7 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
04.02.201712:45Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice2 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
02.02.201711:00Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)SKHL Crvena Zvezda6 : 1
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
01.02.201718:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled3 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
31.01.201719:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija7 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
31.01.201718:15Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor8 : 5
[zapisnik]
Team Zagreb
28.01.201718:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior1 : 2
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
28.01.201713:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor4 : 3
[zapisnik]
SKHL Crvena Zvezda
21.01.201716:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija9 : 7
[zapisnik]
HDK Maribor
21.01.201714:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior3 : 2
[zapisnik]
SKHL Crvena Zvezda
21.01.201714:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled10 : 3
[zapisnik]
Team Zagreb
21.01.201712:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice6 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
14.01.201719:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav5 : 9
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
14.01.201712:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled8 : 0
[zapisnik]
HDK Maribor
13.01.201713:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb2 : 6
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
07.01.201718:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior7 : 1
[zapisnik]
Team Zagreb
07.01.201716:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled6 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
07.01.201711:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice9 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
27.12.201616:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav7 : 6
[zapisnik]
Team Zagreb
27.12.201614:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice0 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
27.12.2016 Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled5 : 0
[zapisnik]
SKHL Crvena Zvezda
22.12.201618:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor5 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
22.12.201618:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled2 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
22.12.201614:40Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
15.12.201618:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav0 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
10.12.201618:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb5 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
10.12.201617:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)SKHL Crvena Zvezda3 : 2
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
10.12.201610:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk MK Bled5 : 6
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
03.12.201617:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice2 : 5
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
03.12.201614:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav7 : 4
[zapisnik]
Hk MK Bled
03.12.201614:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija4 : 0
[zapisnik]
Team Zagreb
03.12.201613:00Pingvin - Novi Beograd - SRB1. (redni del)SKHL Crvena Zvezda9 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
26.11.201616:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SKHL Crvena Zvezda1 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
26.11.201614:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav1 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
26.11.201610:45Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor0 : 11
[zapisnik]
Hk Olimpija
25.11.201617:45Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb4 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled
23.11.201617:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior5 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
19.11.201618:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior7 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
19.11.201617:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 2
[zapisnik]
SKHL Crvena Zvezda
19.11.201612:45Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice5 : 1
[zapisnik]
Team Zagreb
19.11.201610:45Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled
13.11.201614:15Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb5 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
12.11.201617:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
12.11.201611:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav7 : 1
[zapisnik]
SKHL Crvena Zvezda
12.11.201611:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 13
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
29.10.201617:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija5 : 1
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
29.10.201612:30Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb5 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
29.10.201612:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
22.10.201617:45Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)SKHL Crvena Zvezda8 : 2
[zapisnik]
Team Zagreb
22.10.201617:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice3 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
22.10.201614:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior3 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
22.10.201612:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav5 : 0
[zapisnik]
HDK Maribor
18.10.201618:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb1 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
15.10.201617:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior3 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
15.10.201617:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija7 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
15.10.201616:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor6 : 4
[zapisnik]
Team Zagreb
15.10.201613:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice9 : 2
[zapisnik]
SKHL Crvena Zvezda
08.10.201615:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav5 : 7
[zapisnik]
Hk MK Bled
08.10.201614:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior1 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
08.10.201613:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 6
[zapisnik]
SKHL Crvena Zvezda
01.10.201617:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice4 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
01.10.201616:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija1 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
01.10.201613:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled9 : 1
[zapisnik]
Team Zagreb
01.10.201612:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior3 : 0
[zapisnik]
SKHL Crvena Zvezda
24.09.201616:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav8 : 6
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
24.09.201615:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 11
[zapisnik]
Hk MK Bled
24.09.201613:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb3 : 6
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
17.09.201616:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav1 : 5
[zapisnik]
SKHL Crvena Zvezda
17.09.201615:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior6 : 1
[zapisnik]
Team Zagreb
17.09.201613:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled1 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
17.09.201612:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice11 : 0
[zapisnik]
HDK Maribor








  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • Warrior

    Warrior
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled