Sezona 2016/2017, tekmovanje EBYSL U-20 16/17

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
30.03.201718:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinaleHD mladi Jesenice0 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
28.03.201718:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTfinaleUPC Vienna Capitals8 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
26.03.201717:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinaleHD mladi Jesenice4 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
23.03.201719:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTfinaleUPC Vienna Capitals3 : 2
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
16.03.201719:15Tüskecsarnok - Budimpešta - HUNpolfinaleMAC Budimpešta3 : 4
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
16.03.201716:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOpolfinaleHD mladi Jesenice5 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
12.03.201717:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTpolfinaleUPC Vienna Capitals3 : 0
[zapisnik]
MAC Budimpešta
12.03.201715:30Volksgarten - Salzburg - AUTpolfinaleEC Red Bull Salzburg1 : 2
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
09.03.201718:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOčetrtfinaleHD mladi Jesenice10 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
05.03.201716:40Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUNčetrtfinaleSapa Fehervar AV190 : 1
[zapisnik]
MAC Budimpešta
05.03.201716:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOčetrtfinaleHk Triglav0 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
05.03.201714:40Klenk Dome - St. Pölten - AUTčetrtfinaleOkanagan HC Europe2 : 7
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
05.03.201712:50Hostan Arena - Znojmo - CZEčetrtfinaleHC Orli Znojmo5 : 1
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
02.03.201719:00Tüskecsarnok - Budimpešta - HUNčetrtfinaleMAC Budimpešta6 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
02.03.201719:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOčetrtfinaleHD mladi Jesenice8 : 5
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
02.03.201719:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTčetrtfinaleUPC Vienna Capitals4 : 2
[zapisnik]
Okanagan HC Europe
02.03.201717:40Volksgarten - Salzburg - AUTčetrtfinaleEC Red Bull Salzburg4 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.02.201717:40Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV193 : 5
[zapisnik]
Okanagan HC Europe
26.02.201717:30Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak1 : 10
[zapisnik]
Hk Triglav
26.02.201717:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice3 : 2
[zapisnik]
EC VSV
26.02.201717:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior1 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
26.02.201714:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas CB8 : 2
[zapisnik]
LLZ Stmk. Sud/Graz99ers
26.02.201714:30Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)Debrecen - Miškolc Select2 : 12
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
26.02.201713:00Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)KMH Budimpešta0 : 4
[zapisnik]
MAC Budimpešta
26.02.201712:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
26.02.201711:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz2 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
25.02.201716:10Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas CB5 : 2
[zapisnik]
LLZ Stmk. Sud/Graz99ers
25.02.201714:40Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV192 : 4
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
23.02.201718:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck1 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
23.02.201718:10Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 5
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
23.02.201718:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav8 : 0
[zapisnik]
KHL Medveščak
23.02.201717:50Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo3 : 5
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
23.02.201716:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija5 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
23.02.201715:45Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)Okanagan HC Europe2 : 7
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
23.02.201715:10Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta6 : 2
[zapisnik]
KMH Budimpešta
19.02.201718:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals4 : 1
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
19.02.201717:50Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak3 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
19.02.201717:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV2 : 1
[zapisnik]
LLZ Stmk. Sud/Graz99ers
19.02.201713:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)Okanagan HC Europe2 : 8
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
19.02.201713:35Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo9 : 3
[zapisnik]
KMH Budimpešta
19.02.201713:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija5 : 6
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
19.02.201712:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck1 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
18.02.201717:50Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta5 : 0
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
18.02.201717:40Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz1 : 2
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
18.02.201716:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 3
[zapisnik]
KMH Budimpešta
17.02.201715:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)Okanagan HC Europe9 : 1
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
15.02.201719:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija4 : 5
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
15.02.201718:30Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak3 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
13.02.201718:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck7 : 6
[zapisnik]
KMH Budimpešta
12.02.201717:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice5 : 4
[zapisnik]
Vasas CB
12.02.201717:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior1 : 0
[zapisnik]
Hk Olimpija
12.02.201717:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck9 : 1
[zapisnik]
KMH Budimpešta
12.02.201714:30Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak3 : 1
[zapisnik]
EC VSV
12.02.201712:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav7 : 1
[zapisnik]
LLZ Stmk. Sud/Graz99ers
11.02.201714:30Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak2 : 0
[zapisnik]
EC VSV
11.02.201712:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 2
[zapisnik]
Vasas CB
08.02.201716:00Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)Debrecen - Miškolc Select1 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
07.02.201716:00Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)Debrecen - Miškolc Select1 : 6
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
06.02.201717:50Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo10 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
05.02.201718:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz1 : 0
[zapisnik]
MAC Budimpešta
05.02.201717:20Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo8 : 0
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
05.02.201717:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior4 : 5
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
05.02.201716:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav1 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
05.02.201715:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg8 : 0
[zapisnik]
KMH Budimpešta
05.02.201714:45Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)Debrecen - Miškolc Select0 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
05.02.201714:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)LLZ Stmk. Sud/Graz99ers5 : 2
[zapisnik]
KHL Medveščak
04.02.201717:40Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg6 : 3
[zapisnik]
MAC Budimpešta
04.02.201717:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice3 : 2
[zapisnik]
Vasas CB
04.02.201715:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz8 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
04.02.201712:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 4
[zapisnik]
Okanagan HC Europe
03.02.201719:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija1 : 4
[zapisnik]
Okanagan HC Europe
02.02.201719:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals5 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
02.02.201718:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior0 : 1
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
02.02.201718:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav6 : 1
[zapisnik]
LLZ Stmk. Sud/Graz99ers
02.02.201715:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)KMH Budimpešta6 : 7
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
29.01.201717:30Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak3 : 2
[zapisnik]
Vasas CB
29.01.201714:45Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)LLZ Stmk. Sud/Graz99ers2 : 8
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
29.01.201714:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz2 : 7
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
29.01.201713:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV2 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
29.01.201713:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta5 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
29.01.201713:10Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)Debrecen - Miškolc Select2 : 9
[zapisnik]
Okanagan HC Europe
28.01.201719:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV2 : 3
[zapisnik]
Vasas CB
28.01.201713:40Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV1913 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
28.01.201712:15Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)Debrecen - Miškolc Select3 : 2
[zapisnik]
Okanagan HC Europe
27.01.201715:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)Okanagan HC Europe7 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
26.01.201719:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals6 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
26.01.201718:30Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak5 : 2
[zapisnik]
LLZ Stmk. Sud/Graz99ers
26.01.201718:10Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 3
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
26.01.201717:45Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo3 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
26.01.201717:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice6 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
25.01.201719:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz3 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
25.01.201718:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)KMH Budimpešta2 : 6
[zapisnik]
Vasas CB
22.01.201718:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals6 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
22.01.201717:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice11 : 0
[zapisnik]
KHL Medveščak
22.01.201717:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior2 : 0
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
22.01.201715:45Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)LLZ Stmk. Sud/Graz99ers0 : 5
[zapisnik]
EC VSV
22.01.201715:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas CB0 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
22.01.201715:40Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo8 : 4
[zapisnik]
KMH Budimpešta
22.01.201713:50Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz2 : 5
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
22.01.201712:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 0
[zapisnik]
MAC Budimpešta
21.01.201718:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz2 : 4
[zapisnik]
MAC Budimpešta
21.01.201717:10Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas CB7 : 2
[zapisnik]
KHL Medveščak
21.01.201717:00Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)Debrecen - Miškolc Select10 : 7
[zapisnik]
Hk Olimpija
21.01.201715:40Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo5 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
21.01.201714:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg6 : 2
[zapisnik]
KMH Budimpešta
19.01.201718:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav4 : 2
[zapisnik]
EC VSV
19.01.201718:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV195 : 1
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
19.01.201717:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice5 : 1
[zapisnik]
LLZ Stmk. Sud/Graz99ers
15.01.201717:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice3 : 4
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
15.01.201717:00Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)KMH Budimpešta1 : 5
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
15.01.201716:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas CB1 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
15.01.201716:20Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 2
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
15.01.201715:45Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)LLZ Stmk. Sud/Graz99ers2 : 9
[zapisnik]
Hk Olimpija
15.01.201714:30Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak2 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
15.01.201712:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 2
[zapisnik]
Okanagan HC Europe
15.01.201712:10Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta3 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
14.01.201718:50Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta3 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
14.01.201718:40Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 3
[zapisnik]
KMH Budimpešta
14.01.201718:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV1 : 3
[zapisnik]
Okanagan HC Europe
14.01.201718:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck7 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
14.01.201717:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice4 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
14.01.201716:10Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas CB6 : 3
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
14.01.201714:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 0
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
14.01.201714:00Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak0 : 7
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
14.01.201713:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)LLZ Stmk. Sud/Graz99ers1 : 9
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
13.01.201719:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior3 : 2
[zapisnik]
Okanagan HC Europe
13.01.201718:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck3 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
08.01.201719:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior1 : 4
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
08.01.201717:20Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta5 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
08.01.201717:10Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 5
[zapisnik]
KHL Medveščak
08.01.201714:10Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas CB3 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
08.01.201714:00Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)KMH Budimpešta3 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
08.01.201712:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)LLZ Stmk. Sud/Graz99ers0 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
08.01.201712:15Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)Debrecen - Miškolc Select2 : 5
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
05.01.201719:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals4 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
05.01.201718:15Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
05.01.201718:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz2 : 5
[zapisnik]
KHL Medveščak
05.01.201716:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
05.01.201715:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck6 : 1
[zapisnik]
EC VSV
03.01.201719:10Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta12 : 1
[zapisnik]
LLZ Stmk. Sud/Graz99ers
02.01.201719:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija7 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
02.01.201717:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas CB12 : 0
[zapisnik]
LLZ Stmk. Sud/Graz99ers
02.01.201717:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice4 : 5
[zapisnik]
EC VSV
23.12.201612:40Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 3
[zapisnik]
Vasas CB
22.12.201619:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz1 : 6
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
22.12.201618:55Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav
22.12.201618:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)LLZ Stmk. Sud/Graz99ers2 : 7
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
22.12.201617:45Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak6 : 4
[zapisnik]
Vasas CB
22.12.201617:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior1 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
21.12.201617:40Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg6 : 4
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
14.12.201618:30Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)Debrecen - Miškolc Select5 : 3
[zapisnik]
KMH Budimpešta
10.12.201618:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz3 : 1
[zapisnik]
Okanagan HC Europe
05.12.201612:40Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 1
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
04.12.201619:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 1
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
04.12.201617:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice7 : 5
[zapisnik]
KHL Medveščak
04.12.201617:10Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas CB3 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
04.12.201615:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)LLZ Stmk. Sud/Graz99ers1 : 4
[zapisnik]
EC VSV
04.12.201614:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)Okanagan HC Europe11 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
04.12.201614:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 7
[zapisnik]
MAC Budimpešta
03.12.201618:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals1 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
03.12.201616:50Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo1 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
03.12.201616:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior3 : 0
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
03.12.201615:55Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)Okanagan HC Europe5 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
03.12.201613:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas CB0 : 3
[zapisnik]
EC VSV
01.12.201618:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV196 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
01.12.201618:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav1 : 5
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
01.12.201618:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)LLZ Stmk. Sud/Graz99ers1 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
01.12.201616:30Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)KMH Budimpešta2 : 6
[zapisnik]
MAC Budimpešta
30.11.201619:55Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)Okanagan HC Europe1 : 5
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
27.11.201613:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz4 : 2
[zapisnik]
LLZ Stmk. Sud/Graz99ers
27.11.201611:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals2 : 0
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
26.11.201616:55Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV2 : 3
[zapisnik]
MAC Budimpešta
26.11.201616:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)Okanagan HC Europe7 : 4
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
26.11.201616:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)LLZ Stmk. Sud/Graz99ers6 : 1
[zapisnik]
KMH Budimpešta
26.11.201615:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck2 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
25.11.201616:15Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo5 : 1
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
24.11.201619:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV1 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
24.11.201618:40Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV198 : 1
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
24.11.201618:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak2 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
24.11.201618:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)LLZ Stmk. Sud/Graz99ers0 : 11
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
24.11.201617:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas CB4 : 7
[zapisnik]
Okanagan HC Europe
20.11.201618:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals7 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
20.11.201617:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior1 : 6
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
20.11.201616:55Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)Okanagan HC Europe5 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
20.11.201615:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)KMH Budimpešta4 : 6
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
20.11.201613:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV192 : 0
[zapisnik]
EC VSV
20.11.201613:00Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)Debrecen - Miškolc Select3 : 1
[zapisnik]
LLZ Stmk. Sud/Graz99ers
20.11.201612:30Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta2 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
19.11.201618:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals3 : 2
[zapisnik]
EC VSV
19.11.201617:00Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)Debrecen - Miškolc Select3 : 1
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
19.11.201616:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta10 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
19.11.201615:55Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)Okanagan HC Europe5 : 2
[zapisnik]
LLZ Stmk. Sud/Graz99ers
19.11.201613:25Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)KMH Budimpešta1 : 5
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
18.11.201618:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta5 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
18.11.201615:25Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)KMH Budimpešta3 : 1
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
18.11.201614:00Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo2 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
17.11.201618:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior3 : 4
[zapisnik]
KHL Medveščak
17.11.201618:10Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 3
[zapisnik]
Vasas CB
17.11.201616:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
16.11.201619:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz3 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
13.11.201618:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta4 : 0
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
13.11.201617:30Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak1 : 5
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
13.11.201617:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 4
[zapisnik]
Vasas CB
13.11.201614:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)KMH Budimpešta2 : 9
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
13.11.201614:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV197 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
13.11.201613:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)Okanagan HC Europe4 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
13.11.201609:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija4 : 0
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
12.11.201619:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta2 : 0
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
12.11.201618:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck5 : 3
[zapisnik]
Vasas CB
12.11.201618:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals6 : 1
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
12.11.201614:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 5
[zapisnik]
Okanagan HC Europe
12.11.201614:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav4 : 0
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
11.11.201619:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta6 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
10.11.201617:40Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 2
[zapisnik]
EC VSV
30.10.201617:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice8 : 3
[zapisnik]
Vasas CB
30.10.201614:30Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)Debrecen - Miškolc Select0 : 8
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
30.10.201614:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)LLZ Stmk. Sud/Graz99ers2 : 7
[zapisnik]
Hk Triglav
30.10.201613:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck2 : 3
[zapisnik]
MAC Budimpešta
30.10.201611:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz4 : 0
[zapisnik]
KMH Budimpešta
29.10.201617:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck5 : 4
[zapisnik]
KMH Budimpešta
29.10.201617:10Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 5
[zapisnik]
MAC Budimpešta
29.10.201617:00Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)Debrecen - Miškolc Select6 : 0
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
29.10.201615:25Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV5 : 1
[zapisnik]
Vasas CB
29.10.201612:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)Okanagan HC Europe2 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
29.10.201612:00Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg6 : 1
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
28.10.201615:35Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)Okanagan HC Europe4 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
27.10.201619:10Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
27.10.201619:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals3 : 2
[zapisnik]
Okanagan HC Europe
27.10.201618:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav7 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
27.10.201618:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV196 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
27.10.201617:40Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
26.10.201618:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck5 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
26.10.201618:00Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas CB5 : 8
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
23.10.201618:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)LLZ Stmk. Sud/Graz99ers0 : 2
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
23.10.201617:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior2 : 1
[zapisnik]
KMH Budimpešta
23.10.201617:10Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV1 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
23.10.201617:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg0 : 1
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
23.10.201613:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija1 : 4
[zapisnik]
MAC Budimpešta
23.10.201613:00Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo9 : 6
[zapisnik]
KHL Medveščak
23.10.201611:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck3 : 8
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
22.10.201618:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 2
[zapisnik]
MAC Budimpešta
22.10.201618:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
22.10.201616:10Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas CB5 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
22.10.201613:10Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)Okanagan HC Europe6 : 1
[zapisnik]
KMH Budimpešta
19.10.201619:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals2 : 5
[zapisnik]
MAC Budimpešta
16.10.201618:00Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)Okanagan HC Europe9 : 3
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
16.10.201617:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
16.10.201616:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav0 : 1
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
16.10.201613:45Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)LLZ Stmk. Sud/Graz99ers2 : 5
[zapisnik]
KHL Medveščak
16.10.201612:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
16.10.201611:10Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz3 : 6
[zapisnik]
KMH Budimpešta
15.10.201619:20Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz0 : 1
[zapisnik]
MAC Budimpešta
15.10.201618:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck5 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
15.10.201612:15Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)Debrecen - Miškolc Select9 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
14.10.201618:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)KMH Budimpešta2 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
14.10.201618:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck6 : 7
[zapisnik]
MAC Budimpešta
13.10.201619:25Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV7 : 0
[zapisnik]
LLZ Stmk. Sud/Graz99ers
13.10.201619:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV196 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
13.10.201618:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice3 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
13.10.201618:10Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo1 : 4
[zapisnik]
MAC Budimpešta
13.10.201617:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas CB2 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav
13.10.201617:40Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg7 : 0
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
09.10.201617:40Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 1
[zapisnik]
Okanagan HC Europe
09.10.201617:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice1 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
09.10.201617:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior3 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
09.10.201616:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav5 : 1
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
09.10.201613:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals15 : 0
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
09.10.201613:00Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak3 : 2
[zapisnik]
EC VSV
08.10.201618:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior4 : 3
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
08.10.201617:40Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)LLZ Stmk. Sud/Graz99ers0 : 6
[zapisnik]
Vasas CB
08.10.201617:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 6
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
08.10.201615:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice2 : 7
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
08.10.201613:00Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak3 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
07.10.201619:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 1
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
07.10.201619:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior4 : 8
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
07.10.201617:15Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak3 : 2
[zapisnik]
Vasas CB
06.10.201618:20Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)LLZ Stmk. Sud/Graz99ers0 : 3
[zapisnik]
EC VSV
06.10.201617:40Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 1
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
05.10.201619:50Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)Okanagan HC Europe2 : 5
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
02.10.201618:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior0 : 3
[zapisnik]
Okanagan HC Europe
02.10.201617:00Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck0 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
02.10.201614:40Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo8 : 1
[zapisnik]
LLZ Stmk. Sud/Graz99ers
02.10.201614:10Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)KMH Budimpešta2 : 8
[zapisnik]
EC VSV
02.10.201614:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz2 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
02.10.201612:15Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)Debrecen - Miškolc Select5 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
01.10.201618:10Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta2 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
01.10.201617:20Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)Okanagan HC Europe0 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
01.10.201614:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 0
[zapisnik]
Vasas CB
01.10.201613:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals2 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
28.09.201618:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice4 : 2
[zapisnik]
EC VSV
25.09.201616:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)KMH Budimpešta4 : 6
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
25.09.201615:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)LLZ Stmk. Sud/Graz99ers1 : 3
[zapisnik]
Vasas CB
25.09.201615:00Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak3 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
25.09.201613:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals7 : 0
[zapisnik]
Okanagan HC Europe
25.09.201613:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
25.09.201612:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta6 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
25.09.201612:15Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)Debrecen - Miškolc Select1 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
24.09.201618:10Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta4 : 6
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
24.09.201617:50Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)Debrecen - Miškolc Select3 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
24.09.201616:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)KMH Budimpešta5 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
24.09.201615:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior2 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
23.09.201618:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)KMH Budimpešta1 : 6
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
23.09.201616:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas CB3 : 0
[zapisnik]
EC VSV
23.09.201614:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta3 : 4
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
22.09.201619:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals3 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
22.09.201619:00Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak9 : 0
[zapisnik]
LLZ Stmk. Sud/Graz99ers
22.09.201618:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice3 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
21.09.201619:55Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)Okanagan HC Europe2 : 0
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
18.09.201618:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals4 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
18.09.201618:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice5 : 3
[zapisnik]
KMH Budimpešta
18.09.201616:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav0 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
18.09.201615:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas CB3 : 2
[zapisnik]
MAC Budimpešta
18.09.201615:00Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak2 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
18.09.201614:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV196 : 3
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
18.09.201613:55Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 1
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
18.09.201613:20Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)LLZ Stmk. Sud/Graz99ers3 : 5
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
17.09.201619:10Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV2 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
17.09.201617:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)LLZ Stmk. Sud/Graz99ers0 : 10
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
17.09.201615:15Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak4 : 2
[zapisnik]
KMH Budimpešta
17.09.201615:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice5 : 7
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
15.09.201618:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)Okanagan HC Europe5 : 7
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
11.09.201617:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice7 : 0
[zapisnik]
LLZ Stmk. Sud/Graz99ers
11.09.201616:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 2
[zapisnik]
EC VSV
11.09.201615:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
11.09.201614:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta0 : 3
[zapisnik]
Okanagan HC Europe
11.09.201614:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck5 : 6
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
11.09.201613:45Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas CB5 : 2
[zapisnik]
KHL Medveščak
11.09.201612:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz2 : 5
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
11.09.201611:25Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)KMH Budimpešta2 : 7
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
10.09.201614:40Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
10.09.201614:30Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)Debrecen - Miškolc Select7 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
10.09.201614:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV192 : 4
[zapisnik]
Okanagan HC Europe
10.09.201614:00Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)KMH Budimpešta4 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
08.09.201619:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals7 : 3
[zapisnik]
Vasas CB
08.09.201618:25Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)KMH Budimpešta3 : 2
[zapisnik]
MAC Budimpešta
08.09.201618:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior4 : 3
[zapisnik]
LLZ Stmk. Sud/Graz99ers
08.09.201618:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz1 : 5
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
08.09.201618:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV190 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
08.09.201617:40Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
07.09.201619:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 6
[zapisnik]
EC VSV
04.09.201618:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior4 : 7
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
04.09.201616:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav8 : 1
[zapisnik]
LLZ Stmk. Sud/Graz99ers
04.09.201615:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta7 : 2
[zapisnik]
KMH Budimpešta
04.09.201614:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 2
[zapisnik]
KHL Medveščak
04.09.201614:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 2
[zapisnik]
Okanagan HC Europe
04.09.201613:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas CB4 : 1
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
04.09.201612:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck3 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
04.09.201612:15Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)Debrecen - Miškolc Select3 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
04.09.201612:10Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo7 : 5
[zapisnik]
EHC Liwest Linz








  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • Warrior

    Warrior
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled