Sezona 2015/2016, tekmovanje EBYSL U-20 15/16

LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del), skupina A
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1MAC Budimpešta38233039142895341019,21%87,50%78
2HC Orli Znojmo3822302111781057353223,90%89,50%74
3EC Red Bull Salzburg3822004121551282747016,50%87,06%70
4HC TWK Innsbruck381620020130156-2661216,75%83,08%52
5EHC Liwest Linz381140320105148-4352415,54%88,54%44
6Okanagan HC Europe38830126115171-5659214,09%80,09%31
7Vasas SC38800228111211-1008459,77%76,09%26


1. (redni del), skupina B
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1Hk Olimpija3820206101591243556714,22%86,74%70
2EC VSV382020511118823642214,62%89,20%69
3KHL Medveščak3819501131491183182514,97%87,50%68
4Sapa Fehervar AV193819402131581253355615,05%83,86%67
5EC KAC3818206121241042071115,95%88,73%64
6UPC Vienna Capitals3814901141421231968610,63%85,45%61
7Debrecen - Miškolc Select3852052672174-1025979,00%79,22%24


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
31.03.201618:00Volksgarten - Salzburg - AUTfinaleEC Red Bull Salzburg5 - 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
28.03.201617:30Dom sportova - Zagreb - CROfinaleKHL Medveščak2 - 1
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
24.03.201618:00Volksgarten - Salzburg - AUTfinaleEC Red Bull Salzburg1 - 5
[zapisnik]
KHL Medveščak
20.03.201619:00Dom sportova - Zagreb - CROfinaleKHL Medveščak4 - 6
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
17.03.201618:00Volksgarten - Salzburg - AUTfinaleEC Red Bull Salzburg7 - 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
14.03.201619:00Tüskecsarnok - Budimpešta - HUNpolfinaleMAC Budimpešta1 - 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
10.03.201619:30Dom sportova - Zagreb - CROpolfinaleKHL Medveščak5 - 3
[zapisnik]
MAC Budimpešta
10.03.201618:00Volksgarten - Salzburg - AUTpolfinaleEC Red Bull Salzburg5 - 1
[zapisnik]
EC VSV
06.03.201616:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUTpolfinaleEC VSV1 - 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
05.03.201619:00Tüskecsarnok - Budimpešta - HUNpolfinaleMAC Budimpešta4 - 3
[zapisnik]
KHL Medveščak

Celoten razpored tekem >









  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled