Sezona 2015/2016, tekmovanje DP Mlajši dečki U-12 15/16

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.04.201617:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOrazvrstitevHk Slavija Junior3 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
30.03.201615:00Dvorana Bled - Bled - SLOrazvrstitevHk MK Bled B1 : 6
[zapisnik]
HDK Maribor
29.03.201616:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOrazvrstitevHk Triglav4 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.03.201612:00Dvorana Bled - Bled - SLOfinaleHk MK Bled A2 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.03.201611:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOrazvrstitevHDK Maribor4 : 7
[zapisnik]
Hk MK Bled B
24.03.201618:00Dvorana Celje - Celje - SLOrazvrstitevHk ECE Celje3 : 6
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
23.03.201618:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOfinaleHk Olimpija2 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled A
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
23.03.201618:00Dvorana Bled - Bled - SLOrazvrstitevHk MK Bled B0 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
23.03.201617:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOrazvrstitevHk Slavija Junior2 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
22.03.201617:45Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOrazvrstitevHD mladi Jesenice12 : 3
[zapisnik]
Hk ECE Celje
16.03.201618:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOrazvrstitevHk Triglav2 : 0
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
16.03.201617:45Dvorana Celje - Celje - SLOrazvrstitevHk ECE Celje3 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
16.03.201617:45Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOpolfinaleHDK Maribor0 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
12.03.201614:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOrazvrstitevHk Slavija Junior6 : 0
[zapisnik]
Hk ECE Celje
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
12.03.201613:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOpolfinaleHk Olimpija7 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
12.03.201613:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOrazvrstitevHD mladi Jesenice3 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
09.03.201617:30Dvorana Bled - Bled - SLOpolfinaleHk MK Bled B2 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled A
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
08.03.201618:30Dvorana Celje - Celje - SLOčetrtfinaleHk ECE Celje0 : 23
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
08.03.201618:00Dvorana Bled - Bled - SLOpolfinaleHk MK Bled A6 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled B
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
08.03.201617:15Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOčetrtfinaleHDK Maribor5 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
05.03.201614:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOčetrtfinaleHk Slavija Junior1 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
05.03.201614:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOčetrtfinaleHk Triglav2 : 9
[zapisnik]
Hk MK Bled A
05.03.201613:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOčetrtfinaleHD mladi Jesenice6 : 7
[zapisnik]
Hk MK Bled B
02.03.201618:45Dvorana Bled - Bled - SLOčetrtfinaleHk MK Bled B4 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
02.03.201618:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOčetrtfinaleHk Olimpija18 : 1
[zapisnik]
Hk ECE Celje
02.03.201616:45Dvorana Bled - Bled - SLOčetrtfinaleHk MK Bled A5 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
02.03.201616:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOčetrtfinaleHDK Maribor1 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
27.02.201615:00Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak3 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
27.02.201613:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 2
[zapisnik]
KHL Zagreb
27.02.201612:30Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost7 : 2
[zapisnik]
Hk ECE Celje
27.02.201611:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav2 : 9
[zapisnik]
Hk MK Bled B
27.02.201610:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled A6 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
25.02.201620:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb7 : 2
[zapisnik]
KHL Mladost
20.02.201618:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled A4 : 5
[zapisnik]
HDK Maribor
20.02.201614:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled B3 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
20.02.201610:45Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice8 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
17.02.201618:45Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje4 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
13.02.201618:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled A14 : 0
[zapisnik]
Hk ECE Celje
13.02.201617:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak3 : 9
[zapisnik]
KHL Zagreb
13.02.201614:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior4 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
13.02.201613:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija7 : 2
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
13.02.201612:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost1 : 13
[zapisnik]
Hk MK Bled B
08.02.201612:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje5 : 8
[zapisnik]
HDK Maribor
06.02.201615:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled B6 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
06.02.201612:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav1 : 10
[zapisnik]
Hk Olimpija
06.02.201612:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje3 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
06.02.201611:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb0 : 16
[zapisnik]
Hk MK Bled A
06.02.201610:45Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice7 : 3
[zapisnik]
KHL Mladost
05.02.201617:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost1 : 2
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
04.02.201618:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak0 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled B
30.01.201614:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior2 : 6
[zapisnik]
KHL Zagreb
30.01.201614:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled A5 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled B
30.01.201612:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak2 : 5
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
30.01.201612:30Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost3 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
23.01.201617:15Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb4 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
23.01.201613:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija14 : 0
[zapisnik]
KHL Mladost
23.01.201612:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav1 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
23.01.201610:45Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice1 : 14
[zapisnik]
Hk MK Bled A
23.01.201610:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior2 : 4
[zapisnik]
Hk MK Bled B
16.01.201614:15Šalata - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak0 : 18
[zapisnik]
Hk Olimpija
16.01.201613:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor0 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled B
16.01.201612:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje1 : 4
[zapisnik]
KHL Zagreb
16.01.201611:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled A5 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
16.01.201610:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior8 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
12.01.201619:45Šalata - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost3 : 9
[zapisnik]
KHL Zagreb
09.01.201616:00Šalata - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost3 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
09.01.201614:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled A
09.01.201614:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav1 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
09.01.201614:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled B8 : 7
[zapisnik]
Hk ECE Celje
09.01.201612:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice2 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
02.01.201612:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled A10 : 0
[zapisnik]
KHL Mladost
02.01.201612:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje6 : 5
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
02.01.201610:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior1 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
02.01.2016 Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb5 : 0
[zapisnik]
Hk MK Bled B
29.12.201518:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor4 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
26.12.201514:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija6 : 0
[zapisnik]
HDK Maribor
26.12.201512:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost1 : 11
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
26.12.201512:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav4 : 2
[zapisnik]
Hk ECE Celje
26.12.201510:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice0 : 2
[zapisnik]
KHL Zagreb
21.12.201518:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak4 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled A
19.12.201514:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior3 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
19.12.201514:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb1 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
19.12.201512:10Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje0 : 21
[zapisnik]
Hk Olimpija
19.12.201511:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 3
[zapisnik]
KHL Mladost
19.12.201509:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled B1 : 6
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
16.12.201516:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav6 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
13.12.201517:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje6 : 7
[zapisnik]
KHL Mladost
12.12.201514:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior2 : 10
[zapisnik]
Hk MK Bled A
12.12.201513:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor4 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
12.12.201512:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb1 : 7
[zapisnik]
Hk Olimpija
10.12.201515:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled B9 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
05.12.201513:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija10 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled B
05.12.201512:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak8 : 0
[zapisnik]
Hk ECE Celje
05.12.201510:45Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 4
[zapisnik]
Hk MK Bled A
28.11.201515:30Šalata - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb12 : 2
[zapisnik]
KHL Medveščak
28.11.201512:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled B13 : 3
[zapisnik]
KHL Mladost
28.11.201512:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice1 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
28.11.201512:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje4 : 8
[zapisnik]
Hk MK Bled A
21.11.201514:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior10 : 3
[zapisnik]
Hk ECE Celje
21.11.201514:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija7 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
18.11.201518:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled A7 : 3
[zapisnik]
KHL Zagreb
14.11.201513:45Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor21 : 1
[zapisnik]
Hk ECE Celje
14.11.201513:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice4 : 2
[zapisnik]
KHL Medveščak
14.11.201512:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav8 : 1
[zapisnik]
KHL Mladost
14.11.201510:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb7 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
11.11.201521:15Šalata - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak3 : 1
[zapisnik]
KHL Mladost
11.11.201517:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled B4 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled A
10.11.201517:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor5 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
07.11.201515:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled A5 : 1
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
07.11.201514:45Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost1 : 13
[zapisnik]
Hk Olimpija
07.11.201513:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled B9 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
07.11.201512:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak4 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
07.11.201511:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor5 : 1
[zapisnik]
KHL Zagreb
31.10.201514:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb11 : 3
[zapisnik]
Hk ECE Celje
31.10.201514:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija10 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
31.10.201512:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav2 : 7
[zapisnik]
Hk MK Bled A
31.10.201509:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice3 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
30.10.201514:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled B8 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
24.10.201512:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje3 : 33
[zapisnik]
Hk MK Bled B
24.10.201511:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior3 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
24.10.201510:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor7 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
17.10.201517:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost3 : 13
[zapisnik]
Hk MK Bled A
17.10.201514:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled B6 : 3
[zapisnik]
KHL Zagreb
17.10.201513:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
17.10.201512:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice10 : 8
[zapisnik]
Hk ECE Celje
17.10.201510:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija17 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
14.10.201517:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled A5 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
11.10.201514:45Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb9 : 6
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
11.10.201513:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled A7 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
10.10.201514:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior8 : 1
[zapisnik]
KHL Mladost
10.10.201512:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje1 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav
10.10.201510:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 7
[zapisnik]
Hk Olimpija
03.10.201518:00Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost4 : 10
[zapisnik]
HDK Maribor
03.10.201517:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija23 : 0
[zapisnik]
Hk ECE Celje
03.10.201512:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav7 : 3
[zapisnik]
KHL Zagreb
03.10.201512:30Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak2 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
03.10.201511:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice2 : 8
[zapisnik]
Hk MK Bled B








  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled