Sezona 2015/2016, tekmovanje DP Člani 15/16

LESTVICA TEKMOVANJA


2. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1HDD Sij Acroni Jesenice10910006213492036,36%80,00%32
2Hk ECE Celje1062011522725884,55%84,62%25
3Hk Triglav10500053634212214,29%80,77%18
4Hk Playboy Slavija1050014403463057,14%80,00%17
5Hk MK Bled10200173771-3414318,18%82,35%8
6HDK Maribor100000101866-481548,82%86,49%2


Skupina A
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1Hk Triglav129000352292310615,79%89,47%27
2Hk Crvena Zvezda12800225639171278,57%84,78%26
3KHL Mladost12610056254819113,51%81,13%20
4HDK Maribor12330155254-27412,20%81,08%16
5Hk MK Bled12500164538712915,56%85,71%16
6KHL Zagreb12410074467-2316718,00%80,43%14
7KHL Medveščak12200193363-3016630,30%82,14%7


Skupina B
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1HDD Sij Acroni Jesenice440000124800,00%100,00%12
2Hk ECE Celje4100031213-100,00%100,00%3
3Hk Playboy Slavija410003916-700,00%100,00%3


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
11.04.201619:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOfinaleHDD Telemach Olimpija2 - 0
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
07.04.201619:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinaleHDD Sij Acroni Jesenice0 - 3
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
04.04.201619:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOfinaleHDD Telemach Olimpija0 - 1
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
31.03.201619:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinaleHDD Sij Acroni Jesenice1 - 0
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
28.03.201618:15Dvorana Celje - Celje - SLOrazvrstitevHk ECE Celje0 - 1
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
28.03.201617:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOfinaleHDD Telemach Olimpija3 - 1
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
24.03.201621:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOpolfinaleHDD Sij Acroni Jesenice3 - 0
[zapisnik]
Hk ECE Celje
21.03.201619:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOpolfinaleHk Playboy Slavija1 - 8
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
21.03.201618:15Dvorana Celje - Celje - SLOpolfinaleHk ECE Celje1 - 2
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
17.03.201619:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOpolfinaleHDD Telemach Olimpija3 - 0
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija

Celoten razpored tekem >









  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • Warrior

    Warrior
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled