Sezona 2014/2015, tekmovanje EBEL 14/15

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
14.04.201519:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTfinaleUPC Vienna Capitals3 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
12.04.201517:45Volksgarten - Salzburg - AUTfinaleEC Red Bull Salzburg5 : 1
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
10.04.201519:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTfinaleUPC Vienna Capitals4 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
07.04.201519:30Volksgarten - Salzburg - AUTfinaleEC Red Bull Salzburg6 : 1
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
31.03.201517:45Donauparkhalle - Linz - AUTpolfinaleEHC Liwest Black Wings Linz1 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
29.03.201517:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTpolfinaleUPC Vienna Capitals4 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
29.03.201517:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTpolfinaleEC KAC2 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
26.03.201519:15Donauparkhalle - Linz - AUTpolfinaleEHC Liwest Black Wings Linz3 : 4
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
26.03.201519:15Volksgarten - Salzburg - AUTpolfinaleEC Red Bull Salzburg6 : 4
[zapisnik]
EC KAC
24.03.201519:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTpolfinaleUPC Vienna Capitals5 : 4
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
24.03.201519:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTpolfinaleEC KAC3 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
22.03.201517:45Volksgarten - Salzburg - AUTpolfinaleEC Red Bull Salzburg5 : 2
[zapisnik]
EC KAC
22.03.201517:30Donauparkhalle - Linz - AUTpolfinaleEHC Liwest Black Wings Linz3 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
20.03.201519:30Donauparkhalle - Linz - AUTčetrtfinaleEHC Liwest Black Wings Linz4 : 3
[zapisnik]
HC Bolzano
18.03.201519:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTčetrtfinaleUPC Vienna Capitals2 : 1
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
17.03.201519:30Palaonda - Bolzano - ITAčetrtfinaleHC Bolzano2 : 1
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
16.03.201519:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUNčetrtfinaleSapa Fehervar AV192 : 5
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
15.03.201517:30Hostan Arena - Znojmo - CZEčetrtfinaleHC Orli Znojmo1 : 2
[zapisnik]
EC KAC
15.03.201517:30Donauparkhalle - Linz - AUTčetrtfinaleEHC Liwest Black Wings Linz5 : 4
[zapisnik]
HC Bolzano
15.03.201517:30Volksgarten - Salzburg - AUTčetrtfinaleEC Red Bull Salzburg4 : 1
[zapisnik]
EC VSV
13.03.201519:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTčetrtfinaleUPC Vienna Capitals2 : 1
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
13.03.201519:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTčetrtfinaleEC KAC2 : 1
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
13.03.201519:15Palaonda - Bolzano - ITAčetrtfinaleHC Bolzano3 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
13.03.201519:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUTčetrtfinaleEC VSV1 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
10.03.201519:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUNčetrtfinaleSapa Fehervar AV192 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
10.03.201519:15Donauparkhalle - Linz - AUTčetrtfinaleEHC Liwest Black Wings Linz2 : 1
[zapisnik]
HC Bolzano
10.03.201519:15Volksgarten - Salzburg - AUTčetrtfinaleEC Red Bull Salzburg4 : 0
[zapisnik]
EC VSV
10.03.201518:30Hostan Arena - Znojmo - CZEčetrtfinaleHC Orli Znojmo3 : 6
[zapisnik]
EC KAC
08.03.201517:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTčetrtfinaleUPC Vienna Capitals1 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
08.03.201517:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTčetrtfinaleEC KAC5 : 6
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
08.03.201517:30Palaonda - Bolzano - ITAčetrtfinaleHC Bolzano6 : 4
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
08.03.201517:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUTčetrtfinaleEC VSV6 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
06.03.201519:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUNčetrtfinaleSapa Fehervar AV194 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
06.03.201519:15Donauparkhalle - Linz - AUTčetrtfinaleEHC Liwest Black Wings Linz7 : 3
[zapisnik]
HC Bolzano
06.03.201519:15Volksgarten - Salzburg - AUTčetrtfinaleEC Red Bull Salzburg2 : 1
[zapisnik]
EC VSV
06.03.201518:30Hostan Arena - Znojmo - CZEčetrtfinaleHC Orli Znojmo4 : 5
[zapisnik]
EC KAC
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
03.03.201519:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT3. (redni del)Moser Medical Graz 99ers2 : 1
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
03.03.201519:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT3. (redni del)EC KAC2 : 1
[zapisnik]
EC Dornbirn
03.03.201519:30Palaonda - Bolzano - ITA3. (redni del)HC Bolzano5 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "Die Haie"
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
03.03.201519:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT2. (redni del)EC VSV0 : 1
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
03.03.201519:30Donauparkhalle - Linz - AUT2. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz6 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
03.03.201519:30Volksgarten - Salzburg - AUT2. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 5
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.03.201517:45Messestadion - Dornbirn - AUT3. (redni del)EC Dornbirn2 : 1
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
01.03.201517:45Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT3. (redni del)HC TWK Innsbruck "Die Haie"0 : 1
[zapisnik]
EC KAC
01.03.201517:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO3. (redni del)HDD Telemach Olimpija1 : 4
[zapisnik]
HC Bolzano
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.03.201517:45Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT2. (redni del)UPC Vienna Capitals2 : 0
[zapisnik]
EC VSV
01.03.201517:45Hostan Arena - Znojmo - CZE2. (redni del)HC Orli Znojmo8 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
01.03.201517:45Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN2. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
27.02.201519:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO3. (redni del)HDD Telemach Olimpija1 : 3
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "Die Haie"
27.02.201519:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT3. (redni del)Moser Medical Graz 99ers3 : 5
[zapisnik]
EC KAC
27.02.201519:15Messestadion - Dornbirn - AUT3. (redni del)EC Dornbirn5 : 2
[zapisnik]
HC Bolzano
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
27.02.201519:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN2. (redni del)Sapa Fehervar AV195 : 1
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
27.02.201519:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT2. (redni del)UPC Vienna Capitals3 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
26.02.201519:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT2. (redni del)EC VSV1 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
24.02.201519:15Palaonda - Bolzano - ITA3. (redni del)HC Bolzano4 : 5
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
24.02.201519:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT3. (redni del)HC TWK Innsbruck "Die Haie"4 : 3
[zapisnik]
EC Dornbirn
24.02.201519:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT3. (redni del)EC KAC5 : 0
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
24.02.201519:15Donauparkhalle - Linz - AUT2. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz2 : 0
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
24.02.201519:15Volksgarten - Salzburg - AUT2. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 3
[zapisnik]
EC VSV
24.02.201518:30Hostan Arena - Znojmo - CZE2. (redni del)HC Orli Znojmo2 : 1
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.02.201518:45Palaonda - Bolzano - ITA3. (redni del)HC Bolzano5 : 3
[zapisnik]
EC KAC
22.02.201517:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT3. (redni del)Moser Medical Graz 99ers3 : 0
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "Die Haie"
22.02.201517:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO3. (redni del)HDD Telemach Olimpija1 : 2
[zapisnik]
EC Dornbirn
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.02.201517:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT2. (redni del)EC VSV1 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
22.02.201517:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN2. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
22.02.201517:30Volksgarten - Salzburg - AUT2. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
20.02.201519:15Messestadion - Dornbirn - AUT3. (redni del)EC Dornbirn4 : 1
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
20.02.201519:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT3. (redni del)EC KAC3 : 2
[zapisnik]
HC Bolzano
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
20.02.201519:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT2. (redni del)UPC Vienna Capitals2 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
20.02.201519:15Donauparkhalle - Linz - AUT2. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz1 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
20.02.201518:30Hostan Arena - Znojmo - CZE2. (redni del)HC Orli Znojmo5 : 2
[zapisnik]
EC VSV
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
19.02.201519:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT3. (redni del)HC TWK Innsbruck "Die Haie"2 : 1
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
17.02.201519:15Messestadion - Dornbirn - AUT3. (redni del)EC Dornbirn1 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "Die Haie"
17.02.201519:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO3. (redni del)HDD Telemach Olimpija1 : 4
[zapisnik]
EC KAC
17.02.201519:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT3. (redni del)Moser Medical Graz 99ers2 : 3
[zapisnik]
HC Bolzano
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
17.02.201519:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT2. (redni del)UPC Vienna Capitals3 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
17.02.201519:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN2. (redni del)Sapa Fehervar AV190 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
17.02.201519:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT2. (redni del)EC VSV2 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
15.02.201517:30Palaonda - Bolzano - ITA3. (redni del)HC Bolzano3 : 2
[zapisnik]
EC Dornbirn
15.02.201517:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT3. (redni del)EC KAC1 : 3
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
15.02.201517:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT3. (redni del)HC TWK Innsbruck "Die Haie"1 : 4
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
15.02.201517:30Hostan Arena - Znojmo - CZE2. (redni del)HC Orli Znojmo2 : 1
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
15.02.201517:30Donauparkhalle - Linz - AUT2. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz6 : 0
[zapisnik]
EC VSV
15.02.201517:30Volksgarten - Salzburg - AUT2. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 0
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
13.02.201519:15Messestadion - Dornbirn - AUT3. (redni del)EC Dornbirn3 : 2
[zapisnik]
EC KAC
13.02.201519:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT3. (redni del)HC TWK Innsbruck "Die Haie"1 : 2
[zapisnik]
HC Bolzano
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
13.02.201519:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN2. (redni del)Sapa Fehervar AV192 : 1
[zapisnik]
EC VSV
13.02.201518:30Hostan Arena - Znojmo - CZE2. (redni del)HC Orli Znojmo1 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
12.02.201520:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO3. (redni del)HDD Telemach Olimpija0 : 2
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
12.02.201519:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT2. (redni del)UPC Vienna Capitals3 : 5
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
10.02.201519:45Palaonda - Bolzano - ITA3. (redni del)HC Bolzano7 : 1
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
10.02.201519:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT3. (redni del)Moser Medical Graz 99ers5 : 2
[zapisnik]
EC Dornbirn
10.02.201519:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT3. (redni del)EC KAC8 : 0
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "Die Haie"
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
10.02.201519:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT2. (redni del)EC VSV1 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
10.02.201519:15Donauparkhalle - Linz - AUT2. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz4 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
10.02.201519:15Volksgarten - Salzburg - AUT2. (redni del)EC Red Bull Salzburg7 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.02.201517:50Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz5 : 1
[zapisnik]
HC Bolzano
01.02.201517:50Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg6 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
01.02.201517:50Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn5 : 2
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
01.02.201517:50Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC5 : 4
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
01.02.201517:50Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
01.02.201517:50Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "Die Haie"1 : 0
[zapisnik]
EC VSV
30.01.201519:15Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo5 : 3
[zapisnik]
EC VSV
30.01.201519:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "Die Haie"1 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
30.01.201519:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 1
[zapisnik]
HC Bolzano
30.01.201519:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija2 : 1
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
30.01.201519:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers0 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
30.01.201519:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals1 : 4
[zapisnik]
EC Dornbirn
25.01.201518:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano3 : 2
[zapisnik]
EC KAC
25.01.201517:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals6 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
25.01.201517:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers3 : 5
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
25.01.201517:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija5 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
25.01.201517:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV6 : 3
[zapisnik]
EC Dornbirn
24.01.201517:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV193 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "Die Haie"
23.01.201519:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano2 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
23.01.201519:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals1 : 5
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "Die Haie"
23.01.201519:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV193 : 2
[zapisnik]
EC KAC
23.01.201519:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers2 : 1
[zapisnik]
EC Dornbirn
23.01.201519:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija2 : 5
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
22.01.201519:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV5 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
18.01.201517:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 4
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
18.01.201517:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "Die Haie"4 : 5
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
18.01.201517:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz1 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
18.01.201517:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn6 : 4
[zapisnik]
HC Bolzano
18.01.201517:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo3 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
18.01.201517:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV5 : 3
[zapisnik]
EC KAC
16.01.201519:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano1 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
16.01.201519:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV192 : 4
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
16.01.201519:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija2 : 4
[zapisnik]
EC VSV
16.01.201519:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn1 : 6
[zapisnik]
EC KAC
16.01.201518:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo3 : 0
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "Die Haie"
15.01.201519:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz2 : 0
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
11.01.201517:45Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz3 : 2
[zapisnik]
EC Dornbirn
11.01.201517:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "Die Haie"6 : 3
[zapisnik]
EC KAC
11.01.201517:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
11.01.201517:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV8 : 1
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
11.01.201517:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija2 : 4
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
11.01.201517:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers2 : 4
[zapisnik]
HC Bolzano
09.01.201519:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 3
[zapisnik]
EC Dornbirn
09.01.201519:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 2
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
09.01.201519:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV6 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
09.01.201519:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "Die Haie"1 : 3
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
09.01.201518:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 3
[zapisnik]
HC Bolzano
08.01.201519:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals4 : 5
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
06.01.201518:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano4 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
06.01.201517:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "Die Haie"
06.01.201517:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn4 : 1
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
06.01.201517:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals5 : 2
[zapisnik]
EC VSV
06.01.201517:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 5
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
06.01.201517:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija3 : 2
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
05.01.201519:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano5 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
05.01.201519:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn4 : 1
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
05.01.201519:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz5 : 1
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
04.01.201517:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers2 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
04.01.201517:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija4 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "Die Haie"
03.01.201516:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC1 : 4
[zapisnik]
EC VSV
01.01.201518:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano3 : 0
[zapisnik]
EC VSV
01.01.201517:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers4 : 1
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
01.01.201517:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV197 : 0
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
01.01.201517:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 2
[zapisnik]
EC KAC
01.01.201517:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "Die Haie"3 : 0
[zapisnik]
EC Dornbirn
01.01.201517:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz3 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
30.12.201419:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 1
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
30.12.201419:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "Die Haie"2 : 6
[zapisnik]
HC Bolzano
30.12.201419:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC1 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
30.12.201419:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz5 : 2
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
30.12.201419:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn1 : 2
[zapisnik]
EC VSV
30.12.201418:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo5 : 2
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
28.12.201417:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 2
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
28.12.201417:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals1 : 0
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
28.12.201417:30Trg republike - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija1 : 2
[zapisnik]
HC Bolzano
28.12.201417:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz2 : 4
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "Die Haie"
28.12.201417:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn5 : 6
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
28.12.201417:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 2
[zapisnik]
EC KAC
26.12.201418:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano4 : 5
[zapisnik]
EC Dornbirn
26.12.201417:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 1
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
26.12.201417:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "Die Haie"1 : 2
[zapisnik]
EC VSV
26.12.201417:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers3 : 4
[zapisnik]
EC KAC
26.12.201417:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV191 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
26.12.201417:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals5 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
23.12.201419:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 1
[zapisnik]
HC Bolzano
23.12.201419:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "Die Haie"3 : 7
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
23.12.201419:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC4 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
23.12.201419:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz5 : 1
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
23.12.201419:15Trg republike - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija3 : 5
[zapisnik]
EC Dornbirn
23.12.201419:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
21.12.201418:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano3 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
21.12.201417:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo3 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
21.12.201417:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 3
[zapisnik]
EC VSV
21.12.201417:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers1 : 4
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "Die Haie"
21.12.201417:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn6 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
19.12.201419:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano4 : 1
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
19.12.201419:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC1 : 4
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "Die Haie"
19.12.201419:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz7 : 1
[zapisnik]
EC Dornbirn
19.12.201419:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals1 : 3
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
19.12.201418:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo3 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
18.12.201419:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 1
[zapisnik]
EC VSV
16.12.201419:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija2 : 0
[zapisnik]
EC KAC
14.12.201417:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 1
[zapisnik]
HC Bolzano
14.12.201417:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals4 : 1
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
14.12.201417:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija2 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
14.12.201417:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 4
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
14.12.201417:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC5 : 2
[zapisnik]
EC Dornbirn
13.12.201417:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "Die Haie"2 : 0
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
13.12.201417:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 3
[zapisnik]
HC Bolzano
12.12.201419:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers1 : 3
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
12.12.201419:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV2 : 1
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
12.12.201419:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "Die Haie"1 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
12.12.201419:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn5 : 1
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
11.12.201419:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz4 : 3
[zapisnik]
EC KAC
08.12.201417:50Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals3 : 4
[zapisnik]
EC KAC
07.12.201418:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano7 : 3
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "Die Haie"
07.12.201417:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg6 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
07.12.201417:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz0 : 2
[zapisnik]
EC VSV
07.12.201417:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn2 : 3
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
07.12.201417:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo2 : 3
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
05.12.201419:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano6 : 2
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
05.12.201419:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers2 : 5
[zapisnik]
EC VSV
05.12.201419:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "Die Haie"4 : 5
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
05.12.201419:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 4
[zapisnik]
EC Dornbirn
05.12.201419:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC1 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
04.12.201419:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
02.12.201419:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz0 : 3
[zapisnik]
EC KAC
30.11.201417:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 6
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
30.11.201417:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers5 : 6
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
30.11.201417:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals2 : 4
[zapisnik]
HC Bolzano
30.11.201417:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC4 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
30.11.201417:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn4 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "Die Haie"
30.11.201417:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo5 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
29.11.201417:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV193 : 2
[zapisnik]
HC Bolzano
28.11.201419:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn3 : 1
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
28.11.201419:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 1
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
28.11.201419:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija3 : 2
[zapisnik]
EC KAC
28.11.201419:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 1
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
27.11.201419:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz2 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "Die Haie"
25.11.201419:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano3 : 0
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
25.11.201419:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers2 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
25.11.201419:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz5 : 1
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
25.11.201418:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo3 : 4
[zapisnik]
EC KAC
23.11.201417:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC1 : 2
[zapisnik]
EC VSV
23.11.201417:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn3 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
23.11.201417:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "Die Haie"3 : 1
[zapisnik]
HC Bolzano
23.11.201417:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 2
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
23.11.201417:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz3 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
23.11.201417:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg6 : 0
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
22.11.201417:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "Die Haie"0 : 3
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
21.11.201419:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano3 : 4
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
21.11.201419:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV0 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
21.11.201419:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn4 : 0
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
21.11.201419:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 5
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
20.11.201419:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers3 : 2
[zapisnik]
EC KAC
16.11.201417:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz7 : 2
[zapisnik]
EC VSV
16.11.201417:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV192 : 5
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
16.11.201417:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn3 : 2
[zapisnik]
HC Bolzano
16.11.201417:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo2 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "Die Haie"
16.11.201417:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals2 : 3
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
16.11.201417:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
14.11.201419:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 7
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "Die Haie"
14.11.201419:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija3 : 4
[zapisnik]
EC Dornbirn
14.11.201419:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz4 : 5
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
14.11.201419:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV5 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
14.11.201419:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals1 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
13.11.201419:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano4 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
02.11.201417:40Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 0
[zapisnik]
EC KAC
02.11.201417:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo8 : 3
[zapisnik]
EC Dornbirn
02.11.201417:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV5 : 4
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
02.11.201417:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija1 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
02.11.201416:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers6 : 1
[zapisnik]
HC Bolzano
01.11.201417:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "Die Haie"1 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
31.10.201419:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano3 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
31.10.201419:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija3 : 2
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
31.10.201419:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals2 : 5
[zapisnik]
EC KAC
31.10.201419:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
31.10.201418:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo6 : 1
[zapisnik]
EC VSV
30.10.201419:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn2 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "Die Haie"
28.10.201419:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV5 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "Die Haie"
26.10.201418:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano1 : 0
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
26.10.201417:40Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals3 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
26.10.201417:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo6 : 1
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
26.10.201417:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV193 : 1
[zapisnik]
EC KAC
26.10.201417:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV5 : 1
[zapisnik]
EC Dornbirn
26.10.201417:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "Die Haie"
24.10.201419:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn4 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
24.10.201419:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals6 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "Die Haie"
24.10.201419:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV196 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
24.10.201419:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC4 : 1
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
23.10.201419:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers3 : 2
[zapisnik]
EC VSV
23.10.201419:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija1 : 2
[zapisnik]
HC Bolzano
19.10.201417:40Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "Die Haie"3 : 2
[zapisnik]
EC Dornbirn
19.10.201417:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV0 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
19.10.201417:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 6
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
19.10.201417:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC2 : 1
[zapisnik]
HC Bolzano
19.10.201417:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz6 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
19.10.201417:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers5 : 4
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
17.10.201419:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "Die Haie"2 : 3
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
17.10.201419:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn2 : 7
[zapisnik]
EC KAC
17.10.201419:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals2 : 1
[zapisnik]
HC Bolzano
17.10.201418:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo5 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
16.10.201419:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg6 : 1
[zapisnik]
EC VSV
14.10.201419:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals2 : 1
[zapisnik]
EC Dornbirn
14.10.201419:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija1 : 8
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
12.10.201418:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano4 : 1
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
12.10.201417:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo10 : 2
[zapisnik]
EC Dornbirn
12.10.201417:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 3
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "Die Haie"
12.10.201417:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers1 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
12.10.201417:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija1 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
12.10.201415:00Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 1
[zapisnik]
EC KAC
11.10.201417:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 3
[zapisnik]
EC Dornbirn
10.10.201419:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano5 : 4
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "Die Haie"
10.10.201419:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers4 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
10.10.201419:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 2
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
10.10.201419:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC1 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
09.10.201419:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz2 : 1
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
05.10.201418:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano1 : 0
[zapisnik]
EC KAC
05.10.201417:50Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals0 : 3
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
05.10.201417:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo6 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
05.10.201417:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija3 : 1
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
05.10.201417:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn3 : 2
[zapisnik]
EC VSV
05.10.201417:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "Die Haie"5 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
03.10.201419:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz4 : 0
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
03.10.201419:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers2 : 3
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "Die Haie"
03.10.201419:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 5
[zapisnik]
HC Bolzano
03.10.201419:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV192 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
03.10.201419:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 5
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
02.10.201419:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC2 : 0
[zapisnik]
EC Dornbirn
28.09.201417:50Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn1 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
28.09.201417:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV190 : 7
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
28.09.201417:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals2 : 1
[zapisnik]
EC VSV
28.09.201417:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija0 : 3
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "Die Haie"
28.09.201417:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC1 : 2
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
27.09.201418:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano2 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
26.09.201419:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano0 : 2
[zapisnik]
EC Dornbirn
26.09.201419:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals2 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
26.09.201419:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "Die Haie"5 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
26.09.201419:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers4 : 1
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
26.09.201419:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija4 : 1
[zapisnik]
EC VSV
25.09.201419:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC0 : 9
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
21.09.201417:50Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV1 : 3
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
21.09.201417:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 0
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
21.09.201417:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "Die Haie"2 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
21.09.201417:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 1
[zapisnik]
EC Dornbirn
21.09.201417:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo2 : 3
[zapisnik]
HC Bolzano
20.09.201417:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz5 : 2
[zapisnik]
HC Bolzano
19.09.201419:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 6
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
19.09.201419:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija2 : 5
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
19.09.201419:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV5 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck "Die Haie"
19.09.201419:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn0 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
18.09.201419:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg6 : 4
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
14.09.201418:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano0 : 3
[zapisnik]
EC VSV
14.09.201417:50Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "Die Haie"5 : 4
[zapisnik]
EC KAC
14.09.201417:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo1 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
14.09.201417:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals6 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
14.09.201417:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn3 : 2
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
14.09.201417:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers3 : 4
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
12.09.201419:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 1
[zapisnik]
HC Bolzano
12.09.201419:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 1
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
12.09.201419:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck "Die Haie"1 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
12.09.201419:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers5 : 1
[zapisnik]
EC Dornbirn
12.09.201419:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 3
[zapisnik]
EC VSV
12.09.201417:00Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo2 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals